tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Sulimo ale wczoraj Var był problemem że go nie było. Więc to nie wina Var a jego braku.
1
@Cvzx no i tak i nie. No ale czy można nazwać stratę 36 bramek w 19 meczach pechem?
3
@Cvzx on tak zawsze, na początku roku 32 bramki w 17 meczach. No nie wiem czy to pech
1
@Katalończyk 99 patrząc jak gram w piłkę to tak, jestem jak Ferran
0
No nie, ten 4 gol moim zdaniem ok
1
@Coutinho007 oczywista oczywistość.
1
@Coutinho007 Ciężko powiedzieć. Ale przy 2-1 i obronieniu karnego mogło by być inaczej. To gdybanie
19
Mamy go.
2
@messi33 E tam najlepszy to porażka Realu. A najlepiej po karnym i kilku błędach sędziowskich, niech wyją. Taki stempelek jak na Pau wczoraj nie uznany. Miodzio, od razu zmienia narracje
0
@PatrykBarca on jest zarejestrowany.
https://www.laliga.com/en-GB/clubs/fc-barcelona/squad
8
Rysiek obok takiej legendy, 90% ludzi oglądających piłkę zastanawiają się, yy kto to?
0
@Borneo mi nie chodzi o to czy to prorosyjskie czy nie. Ale on sobie jakąś kampanie zrobił, lata po imprezach nie związanych z biznesem dla nas
0
@Vekk gdzieś mówiono, że jak się wyleczy szybciej to może wrocic do składu przed styczniem
0
@FcPortoFan1999 nie no muszę mieć jakieś lagi albo kaca. Ta piłka 3 dni leci. To nie możliwe by mecz w piłkę tak wyglądał
0
@FcPortoFan1999 wlaczylem Arkę. Ten mecz jest w zwolnionym tempie?
0
@norbi77 kiedy pokazał? W którym meczu? On jest za wolny na obrońcę.
3
Duda nadal szuka chyba roboty. Ostatnio mocno jedzie po opinii. On jeszcze rok będzie prezydentem, a wygląda jakby nim już nie był
0
@ProMILs Laporta nic nie zrobi, bo cały czas na kolanach błaga ll by emeryta zarejestrować. Do czasu wyjścia z długów powrotu do 1:1 zarząd nic nie zrobi
1
@Luciano99 myślę że Ferran te sprzątanie by i tak sprdl
0
@Szklaner ja pisze o jego wypłacie nie o jakości. Fdj się zatrzymał. Ale patrząc na naszą kadrę, na prawdę wierzę że nam pomoże przy Flicku
@Azazel_Pazuzu mistrzu to nie VAT, on miał dwie pensje przerzucane na koniec kontraktu.
1
@BORO_12 no ale to tak jakbym ci nie płacił rok, później wypłacil zaległą i obecną, to zarabiasz sumę?
2
@michal26 muszą wrócić piłkarze z kontuzji. Potrzeba jakościowych piłkarzy, a nie wieczne prdl jak to mamy Barce B. Nie każdy tam to Yamal, a Cubarsi się musi uczyć. Pisałem przed meczem, że linia obrony jest bardzo zła decyzja, oprócz Kounde reszta bardzo wolna, co osasuna wykorzystała grając na kontry, a my wysoko ustawieni. Złe decyzję personalne ale i taktyczne. Po przerwie reprezentacyjnej wracają kontuzjowani i wtedy zobaczymy potencjał zespołu
3
Ciekawy będzie ten wywiad.
0
@Barceloniarz987 nie zadbalo się wogole o tą pozycję, bo Balde tam też się nie nadaje
1
@kanver_ ale właśnie tak się gra z Pena. Strzał równa się gol, tak było rok temu, na tym poziomie potrzebny jest ktoś co zrobi różnice.
1
Tymczasem, tak wiem Szkocja. Ale, w każdym meczu w presezonie wyglądał lepiej od placków co zostały. Xavi nie myśli
0
Przemówił :)
1
@Kapitan hawk patrząc co się odprd. W tym sezonie to można wręcz stawiać dom na wsparcie sędziów dla białych
0
@Pnog37 Arsenal z City potrafił wytrzymać bez jednego gracza. Ale oni się murowali, nasza taktyka z Monaco była, gramy jakby się nic nie stało, czyli tak samo.
1
@matirix20 to był jego główny atut i faktycznie znacznie słabiej to wygląda w tym sezonie. Po kontuzji to stracił,