tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Bocheno1 jakoś tak naprawdę nie widzę nikogo kto ma bekę z jego kontuzji. To, że na 20-tu trafi się 1 to statystyczny błąd.
2
@PatrykBarca no to sobie odpaliłem sezon Carvajala 10 lat temu, 42 występy, poprzedni sezon 45 w Realu. Powiesz mi gdzie piłkarze grali 2/3 więcej? Źródło moje transfermarkt, podaj swoje
1
@DonCarletto mówisz, 33 lata po acl. Perez sentymentów nie ma
1
@pyku91 plotki są ze po przerwie na reprezentację ma dostać zielone światło
4
Carvajal kontrakt ma jeszcze tylko rok kontrakt. Ciekawe czy Perez jak to Perez jako że koleś pół roku po za gra zaproponuje mu nowy czy pogoni jak wszystkich którzy już mu nie są potrzebni
1
@Rhoo @FcPortoFan1999 mowi inaczej, ja mu wierzę.
0
@Tomek54321 dlatego ich piłka wygrywa lm, a nasza się blazni. Ale wierzę że jak wrócą kontuzjowani to Flick będzie mógł to lepiej ułożyć.
1
@ObiwanKenobi my wygraliśmy z Villarealem wysoko ale nie mieliśmy kontroli nad meczem. Real wczoraj miał wszystko pod kontrolą, grają nudno ale efektywnie.
1
@kibicsportu jeśli grał w lm w lvp nie może później zagrać dla innego zespołu
0
@partymaker Jakaś reprezentacja.
1
@partymaker zawsze coś się kończy. Myślę że Pep potrzebuje nowego wyzwania.
0
@FcPortoFan1999 nie lubię tekstów podobno.
6
@NeroTFP1 po Ch. Oni straszą ludzi?
0
@FCB24 to nie to. Nie wie poprostu ile potrzebuje czasu. To inny klub, inny styl, fizycznie myślę że szybko wróci.
0
@Cvzx jakiś argument?
2
@adi7adi8 @FcPortoFan1999 @michal26 widzieliscie,pewnie tak. Iga zmienia trenera. No ciekawe kto. Ja bym tego Gilberta brał
0
@Lisek on też nie wie. Mówił że nie ma pojęcia ile czasu mu zejdzie
0
@Kgorecki2500 dlatego mówię że ta trójka skręci do pis. Ucieknie ze skrajności
0
@zadyma922 ok, skoro tak powiedział
0
@RoberDzik konfederacja i merytoryczna? Skrajność nigdy nie jest i nie będzie merytoryczna. Zawsze widzą tylko jedna stronę medalu, zarowno lewickie jak i prawica. Konfederacja jak Kaczor wypadnie, a wypadnie pójdzie z pisem, Sławek, Krzysiek i ten 3 nie pamiętam co był już na listach pis.
0
@Encore e no nie. Foden gra bardziej na 10-ce. Palmera stawiał jak Silve na skrzydło
0
@Encore to może warto było postawić na Palmera a nie na Silve? Albo chociaż na obu?
1
@BORO_12 no chodzi mi o ostatnie twoje zdanie
0
@BORO_12 nie zobaczysz. Laporta wyjdzie i powie, tajemnica umowy. Jeśli jest coś negatywnego w tej umowie to się nie dowie nikt. Ale pozytywy to i owszem. Źródło informacji dobre. Marca to dobre źródło, na pewno lepsze od katalonskich
0
@Radioactive9705 Kur. Grałem. Ja prdl stary jestem
0
@marcin62 spoko, a może być Buddyzm. Bo ja teraz wierzę w budde i chciałbym by moje dziecko też sie tego uczyło.
0
@Messibestplayerintheworld tenk ju Koeman.
0
@Leooo Polacy nie doceniają kariery Lewego, niech tylko słabiej zagra od razu jadka jak to przez niego. Jak zawsze docenia jak odejdzie.
Ile to ja tu osób czytałem, że Leo tylko hajs już bierze i niech odejdzie bo nie ma drużyny, wszyscy grają do Leo. Odszedł i nagle takich osób już nie ma. Nigdy nie było
0
@okiemtypera_lucaxx95 trzeba by zapytać la bambie. Niech rękę podniesie ten co już w glebie jest
2
@ACMaldini3
każdy z was narzeka na działania Laporty na rynku transferowy,
Każdy z was narzeka na sedziiw
Każdy z was narzeka na środowisko Madryckie
Xavi narzekający na to wszystko jest zły, wy i Laporta nie.
Flick nie narzeka bo jest nowy, Xavi jak przejął kadrę też nie natrzekal mówił jest jak jest. Na końcu już wszystko siadło, Flicka ocenimy za dwa lata czy narracja się nie zmieni przy tym zarządzie i środowisku la ligi