6

@LukaszFan Mecz w szczególności z Bayernem to zweryfikuje. Oni graja wysokim pressingiem i kazda strata przy tak wysoko postawionej obronie to może byc morderstwo

1

@Arden wszystkie opcje j. W

6

@Bulbulator wątpię czy jest w ogóle zespół w Europie co tak dobrze ustawia linie

6

@LeoMessiiBarcaPepa no tak, bo na wojnie jak ryzyko smierci, wtedy wstajesz i mówisz, przepraszam ala ja tu tylko po walke jestem. Jak śmierć to sie wypisuje.

5

@Comentateiro co się dziwisz. Nie każdy chce ginąc za politykę,kraj
@LeoMessiiBarcaPepa dla nas pracują. Tak jak Polskie "ukry" robią to w innych krajach Europy

0

@FcPortoFan1999 no jak Ferran :)

2

@bartekvisca czy ja wiem, normalnie wygląda. Sytuację dziś zmarnował, ale ważne że je miał, lepsze wykończenie i dramatu by nie było.

7

@Eto'o9 R10 ciekawe dlaczego Mbappe nie jedzie, skoro grał od 1 minuty w meczu z Villarealem.

2

@FcPortoFan1999 Olisadebe był farbowany. Ten koleś urodził się w Polsce, nie ma tu dyskusji czy może grac w reprezentacji jeśli Probierz go widzi w niej.

1

@kamiVeB Olmo/Fermin może od razu dużo dać, nie były to jakieś bardzo długie przerwy. Gavai trochę poczekamy, aż zacznie grać. Wojtek nikt nie wie :D

1

@Veysel miał sam na sam. Koniec historii

0

@FcPortoFan1999 Barcelona przegrała z Monaco, wygrała z Young Boys :) Proszę, zaraz obok w tabeli jest Real i Bayern.

0

@FcPortoFan1999 dla mnie tylko lm. W końcu chciałbym zobaczyć Barce walczącą z najlepszymi.

0

@FcPortoFan1999 Nasi z nimi musza tak grac. Mocny pressing i oni pogubieni są. Bardzo szybko do ataku idą, wiec ciężko będzie na 0- z tyłu, ale da się im wbić bramki, słabi są w obronie w szczególności środek

0

@Herato Zobacz jak go wyzywają za grę w reprezentacji. A chłop pobił wszystkie możliwe rekordy.

0

Trzeba Bayern obejrzeć zobaczyć gdzie maja słaby punkt.

1

@Comentateiro Mecz z Osasuna to był błąd Flicka. Sam to przyznał.

2

@Mrzny co do spalonych tu widać zdecydowanie duża prace sztabu. W każdym meczu świetnie linia się ustawia. Nie wiem czy kiedykolwiek widziałem jakiś zespół co tak bardzo pewnie gra w tym aspekcie

3

Ciekawe ile @AlexDark00 ma notyfikacji ze ktos go wymienia na La Bambie :)

1

@masa11 Alaves pokazało co się dzieje jak wyżej zaatakują nasza dwójkę pomocników. Praktycznie przez 30 minut nic nie zrobiliśmy. To teraz BM trzeba pomnożyć w pressingu razy 10. I na tak wysokiej obronie widać wtedy co się dzieje. Dziś łapaliśmy cały czas na spalonych, ale jeden błąd i 100-tka

0

W meczu z BM Balde będzie pilnował Olise. Może być zabawnie

0

@Kyonego tez może być. Plotki juz są ze tylko 3 tygodnie, wiec może nie będzie źle.

2

@ShawnC Poczytaj La Bambe, przecież każdy zgadza się z opinia Cwiakaly. Jak zawsze nie można powiedzieć ze zrobił błąd, ale po co bramkarz co w niczym różnicy nie zrobi.

1

Poszedł od razu do szatni, wiec śmierdzi poważna kontuzja

1

@abram3k Chyba jak każdy, oprócz tego co za to decyduje

0

Liczyłem na forta za Balde. No trudno, ale dobrze ze Kounde odpoczywa.

0

@KlimO nie oglądałem ale jak usłyszałem że to musical to czułem że będzie lipa. Mocno krytykują na forach

0

@tristan87 bo to boty na zlecenie. Oni nawet hasła nie znają do tych swoich kont.

0

@Lisek ostatnie 4 acl. Ts, Rodri, Carvajal, Bernal. Nic po faulu rywala

0

@Kgorecki2500 ścięgna też zerwał. Można w ogóle wrócić po takiej kontuzji?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?