tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Słaby Ferran/Fati tu jeszcze jakoś damy radę jak wrócą z kontuzji Olmo/Fermin Fdj pogra. Ale nie mam kompletnie pomysłu co zrobić z lewa strona obrony. Balde jest bardzo słaby, to co kiedyś miał dobre, szybkość pomagała w defensywie, obecnie wolny strasznie. Współczuję Flickowi pomysłu na RM /Bm. W styczniu kogoś muszą sprowadzić na tą pozycję.
Tzn jest opcja Fort, ale Flick nawet nie próbuję
0
@Seledynowy nie powącha
1
@DonAndrzejos za darmo chciałeś powiedzieć. Nikt za niego nie zapłaci
13
oho Ansu wolne 3 m-ce
6
nie wyobrażam sobie Balde z BM czy RM. Ja nie wiem co ma Flick zrobić, ale może niech kombinuje z Fortem dla testu
0
Zdjąć Yamala. Po co ryzykować, jadą mu na nogi
0
@macio_944 o hooo już kontuzja.
4
@Lionel_Messi10 Jowita to bicek ma jak ta dziewczyna tylek
4
Czyli fajerwerki, coś tak dymu mi brakowało na tych filmikach.
1
@esem91 przeciez nie widać wyzwisk. Piszą że jest słaby, no bo jest, to jest fakt
1
@Azazel_Pazuzu sprzedany z taką pensja? My go oddamy pokrywając cześć pensji
0
@Ryoumen no jeszcze Pau jest na lewą
0
@ViscaelBarca2007 no Ansu to musi być kocur
2
Idealny mecz na przełamanie Ferrana :) no jak nie z Szwajcarami to z kim?
0
@Nazio_87 on siedzi sobie w schronie przeciwatomowym
0
@Aragorn33 no i teraz Izrael pokaże masę dzieci które zginęły i świat da go na eskalacja na pełnej piz. Ameryki i Izraela. Rozjadą Iran, Amerykanie od dawna to chcą
0
No to zobaczymy jak kopuła się trzyma
0
@aldewir oraz z ryja by nie waliło
11
Zajedzmy kolejnego
4
@La Pulgaa ja mam z mięta, mlodemu kupiłem wisniowke
0
@Kazragore ciężko się nie zgodzić
2
@Safrani mam to samo zdanie. Ale jednak jak zawsze zginie najwięcej cywili
0
No to już by było grubo. Wątpię jednak
1
@LeoMessiiBarcaPepa no patrz moi rodzice nigdy zioła przy mnie nie jarali, a ja sobie jaram. Skąd ja to wziąłem? Hm.
0
@La Pulgaa chodzi o to że grupa ludzi twierdzi że ja jako rodzic, tak mam syna pomylę, kupię to i dam dziecku zamiast musu. No no debilem jestem. Oprócz tego że przecież Kur. Do domu nie kupuje się 100-tki wódki! Jak już to jak się na imprezkę idzie. Tak jak małpki, czy ktoś kupuje 100-tke do domu?
0
@PatrykBarca to jest cwane bo zapoja do tego potrzebna, więc teraz dzieciom trzeba kupić dwie saszetki, mus i wódkę. Cwane lisy
6
@krol211 no mając 22 lata on cały czas grał w 3 lidze :)
0
@Kondziubarca po co oni przedłużali ten kontrakt gdy wyników nie było :)
0
@kamiVeB im chodzi że piętro niżej sami wrzucili
1
@clyde facet zdradza Ch... Kobieta zdradza facet Ch.. Bo nie potrafił zadbać o jej emocje, dlatego poszła na bok. I znam sporo takich przypadków takiego tłumaczenia kobiet. Więc to nie gdybanie.