2

Słaby Ferran/Fati tu jeszcze jakoś damy radę jak wrócą z kontuzji Olmo/Fermin Fdj pogra. Ale nie mam kompletnie pomysłu co zrobić z lewa strona obrony. Balde jest bardzo słaby, to co kiedyś miał dobre, szybkość pomagała w defensywie, obecnie wolny strasznie. Współczuję Flickowi pomysłu na RM /Bm. W styczniu kogoś muszą sprowadzić na tą pozycję.

Tzn jest opcja Fort, ale Flick nawet nie próbuję

0

@Seledynowy nie powącha

1

@DonAndrzejos za darmo chciałeś powiedzieć. Nikt za niego nie zapłaci

13

oho Ansu wolne 3 m-ce

6

nie wyobrażam sobie Balde z BM czy RM. Ja nie wiem co ma Flick zrobić, ale może niech kombinuje z Fortem dla testu

0

Zdjąć Yamala. Po co ryzykować, jadą mu na nogi

0

@macio_944 o hooo już kontuzja.

4

@Lionel_Messi10 Jowita to bicek ma jak ta dziewczyna tylek

4

Czyli fajerwerki, coś tak dymu mi brakowało na tych filmikach.


1

@esem91 przeciez nie widać wyzwisk. Piszą że jest słaby, no bo jest, to jest fakt

1

@Azazel_Pazuzu sprzedany z taką pensja? My go oddamy pokrywając cześć pensji

0

@Ryoumen no jeszcze Pau jest na lewą

0

@ViscaelBarca2007 no Ansu to musi być kocur

2

Idealny mecz na przełamanie Ferrana :) no jak nie z Szwajcarami to z kim?

0

@Nazio_87 on siedzi sobie w schronie przeciwatomowym

0

@Aragorn33 no i teraz Izrael pokaże masę dzieci które zginęły i świat da go na eskalacja na pełnej piz. Ameryki i Izraela. Rozjadą Iran, Amerykanie od dawna to chcą

0

No to zobaczymy jak kopuła się trzyma

0

@aldewir oraz z ryja by nie waliło

11

Zajedzmy kolejnego


4

@La Pulgaa ja mam z mięta, mlodemu kupiłem wisniowke

0

@Kazragore ciężko się nie zgodzić

2

@Safrani mam to samo zdanie. Ale jednak jak zawsze zginie najwięcej cywili

0

No to już by było grubo. Wątpię jednak




1

@LeoMessiiBarcaPepa no patrz moi rodzice nigdy zioła przy mnie nie jarali, a ja sobie jaram. Skąd ja to wziąłem? Hm.

0

@La Pulgaa chodzi o to że grupa ludzi twierdzi że ja jako rodzic, tak mam syna pomylę, kupię to i dam dziecku zamiast musu. No no debilem jestem. Oprócz tego że przecież Kur. Do domu nie kupuje się 100-tki wódki! Jak już to jak się na imprezkę idzie. Tak jak małpki, czy ktoś kupuje 100-tke do domu?

0

@PatrykBarca to jest cwane bo zapoja do tego potrzebna, więc teraz dzieciom trzeba kupić dwie saszetki, mus i wódkę. Cwane lisy

6

@krol211 no mając 22 lata on cały czas grał w 3 lidze :)

0

@Kondziubarca po co oni przedłużali ten kontrakt gdy wyników nie było :)

0

@kamiVeB im chodzi że piętro niżej sami wrzucili

1

@clyde facet zdradza Ch... Kobieta zdradza facet Ch.. Bo nie potrafił zadbać o jej emocje, dlatego poszła na bok. I znam sporo takich przypadków takiego tłumaczenia kobiet. Więc to nie gdybanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?