tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@D10SLEO Alonso to Messi dla Martina
0
@Damian_Balde koleś ma 22 lata i grał do tej pory tylko na poziomie 3ligi. Mamy ogromny problem na tej pozycji ale sam Laporta z Flickiem są sobie winni. Prdl jak to nie potrzebują tam wzmocnienia.
0
@Pedri16Future To YB jest 2 od końca w Szwajcarii. Wygramy gładko
0
@laikike1 no w sumie z napastników to zaraz za Yamalem miał jako jedyny 100% sytuacje :D
0
@prokofiew Te 2-2 zrobiło by różnice. Albo na 3-2 ta sam na sam Ferrana
1
@Roobo Obejrzałeś jego chociaż 1 mecz?
0
@D10SLEO Dokładnie, as każdy u nas myśli ze my po LM idziemy. Sprdl to wszystko Laporta i ciężko z taka ławka, rotacjami będzie.
9
@Rafalloxfcb no w LM strata pkt to katastrofa
0
@Ryoumen dziś go oglądałem, chciałbym by choć w połowie nasi mieli tak słaby sezon, mówię o Balde/Martin
0
@Arcybiskup nie rozumiem czemu nie walczymy o Davisa. Real go chce, tu trzeba położyć cale siano, Mendy dobry ale 50% kontuzje
8
@kamiVeB Karny Realu z RSS ? Gdy piłka dodam była juz po za linia :D Tu po tej akcji jest gol rywala.
0
@messi33 oczywiście ze tak, zawsze jak piłkarz idzie sam na sam by czerwo wyłapać, wtedy faulujemy :P
0
@Szmulek Całkiem prawdopodobne
1
@DLFCB Te powroty są kosmiczne ważne. Młodzi niech wchodzą na zmianę. Jedyny problem lewa obrona tam nie mamy nikogo. Chodź nadal nie mamy nikogo do środka obrony na zmianę. W ogóle nikt nie wraca do obrony
0
@Kinginiesta dlatego trener mówi sprawdzam i wtedy ch.. te pajace zrobią. Bo wszyscy widza co oglądają. A teraz głupich udają
0
@Aragorn33 musimy koszulki zmienić na białe,
0
@Arcybiskup Balde jest bardziej dynamiczny, ale obaj to głębokie rezerwy w drużynach, które chcą o cos rywalizować w europie
0
@Marian_Pazdzioch Jeśli wrócą kontuzjowani i nie będziemy mieli operacji to walczyć będziemy. Ale mamy ogromne braki w kadrze, każdy myśli ze załatamy je dziećmi i to jest zajeb. błąd.
3
@krol211 dodam wiecej na zmiane Balde, kótry jest równie gówniany
2
Brak chociażby oglądania faulu przez sędziego to patologia jak zawsze w LL. Nie rozumiem i chyba nigdy nie zrozumiem, czemu sędziowie sobie to robią. Zazwyczaj jak sędzia główny juz idzie oglądać sytuacje to podejmuje decyzje słuszna, zawsze jest problem gdy w ogóle go nie wołają do VARU. Powinien trener mieć 2 Vary ze główny musi obejrzeć, inaczej nic się nie zmieni.
0
@partymaker Jeśli zagramy taki fan, to będzie z 8 i to w druga stronę. Pytanie czy Flick wyciągnął wnioski z reprezentacji i będzie jednak dostosowywał taktykę do rywala.
0
@Derean No Domingueza 2 bramki na 100% skasowałby.
1
@joloskyy Jak Valle przegrał z MArtinem i Balde. To dopiero szok
1
@parpe Nie tylko ty nie rozumiesz
0
@Sulimo Może mój komentarz przeczytaj, to juz w ogole nie zaśniesz.
0
Komentarz usunięty
4
Jak to podsumować. A no tak, że kontroli w meczu nie było ani przez 1 minutę. Każda formacja bez kontroli. Bardzo złe decyzje pana którego nie użyję nazwiska bo mnie tu zwyzywają. Ale..
- Dominguez - pokażcie mi pół meczu gdy cos dobrego zrobil? Czemu on grał?
- Martin jak wyżej?
- Ferran jak wyżej
W obu przypadkach mamy Forta, który pokażcie mi kiedy cos zawalił w defensywie? Kounde do środka i mamy Forta albo na prawej albo na lewej wybierzcie sobie.
Zmiany pokazały, że to nie wina ofensywy, a kompletnego braku kontroli w środku i defensywie, 1 wrzutka na skrzydło lub do środka i Osasuna ma sytuacje.
Jednym słowem Mecz imienia Xaviego. Jedno podanie rywal ma sytuacje.
Przypomnijmy sobie pierwsza płowe z Valencia, Rayo, Villarealem, o Monaco pisać mi się nie chce, bo tam to wyglądaliśmy jak drużyna z ligi Czeskiej.
Ja czekam na powroty kontuzjowanych bo bardzo potrzebujemy jakości w drużynie, a nie grę dziećmi. Tego potrzebuje Flick, jakościowych piłkarzy inaczej w LM nas wyjaśnia.
Jednak coś dopisze, nie jestem wstanie zrozumieć jak wiedząc ze Osasuna będzie kontrować wystawiliśmy 3 bardzo wolnych obrońców, no nie rozumiem.
0
Cały mecz po za jakakolwiek kontrola. Wyobraźcie sobie tu Bayern teraz. Więcej dzieci, a na pewno kolejny trener cos zdziała. Ten mecz niczym się nie różni od meczów Xaviego.
0
@trolownik on w tym sezonie z szybkością sporo stracił. I to jest akurat ciekawe
1
@dv7wisnia Dominguez gra fatalnie każdy mecz. Jest bardzo wolny, bardzo. Zobacz jak go napastnik wyprzedził.