0

@D10SLEO Alonso to Messi dla Martina

0

@Damian_Balde koleś ma 22 lata i grał do tej pory tylko na poziomie 3ligi. Mamy ogromny problem na tej pozycji ale sam Laporta z Flickiem są sobie winni. Prdl jak to nie potrzebują tam wzmocnienia.

0

@Pedri16Future To YB jest 2 od końca w Szwajcarii. Wygramy gładko

0

@laikike1 no w sumie z napastników to zaraz za Yamalem miał jako jedyny 100% sytuacje :D

0

@prokofiew Te 2-2 zrobiło by różnice. Albo na 3-2 ta sam na sam Ferrana

1

@Roobo Obejrzałeś jego chociaż 1 mecz?

0

@D10SLEO Dokładnie, as każdy u nas myśli ze my po LM idziemy. Sprdl to wszystko Laporta i ciężko z taka ławka, rotacjami będzie.

9

@Rafalloxfcb no w LM strata pkt to katastrofa

0

@Ryoumen dziś go oglądałem, chciałbym by choć w połowie nasi mieli tak słaby sezon, mówię o Balde/Martin

0

@Arcybiskup nie rozumiem czemu nie walczymy o Davisa. Real go chce, tu trzeba położyć cale siano, Mendy dobry ale 50% kontuzje

8

@kamiVeB Karny Realu z RSS ? Gdy piłka dodam była juz po za linia :D Tu po tej akcji jest gol rywala.

0

@messi33 oczywiście ze tak, zawsze jak piłkarz idzie sam na sam by czerwo wyłapać, wtedy faulujemy :P

0

@Szmulek Całkiem prawdopodobne

1

@DLFCB Te powroty są kosmiczne ważne. Młodzi niech wchodzą na zmianę. Jedyny problem lewa obrona tam nie mamy nikogo. Chodź nadal nie mamy nikogo do środka obrony na zmianę. W ogóle nikt nie wraca do obrony

0

@Kinginiesta dlatego trener mówi sprawdzam i wtedy ch.. te pajace zrobią. Bo wszyscy widza co oglądają. A teraz głupich udają

0

@Aragorn33 musimy koszulki zmienić na białe,

0

@Arcybiskup Balde jest bardziej dynamiczny, ale obaj to głębokie rezerwy w drużynach, które chcą o cos rywalizować w europie

0

@Marian_Pazdzioch Jeśli wrócą kontuzjowani i nie będziemy mieli operacji to walczyć będziemy. Ale mamy ogromne braki w kadrze, każdy myśli ze załatamy je dziećmi i to jest zajeb. błąd.

3

@krol211 dodam wiecej na zmiane Balde, kótry jest równie gówniany

2

Brak chociażby oglądania faulu przez sędziego to patologia jak zawsze w LL. Nie rozumiem i chyba nigdy nie zrozumiem, czemu sędziowie sobie to robią. Zazwyczaj jak sędzia główny juz idzie oglądać sytuacje to podejmuje decyzje słuszna, zawsze jest problem gdy w ogóle go nie wołają do VARU. Powinien trener mieć 2 Vary ze główny musi obejrzeć, inaczej nic się nie zmieni.

0

@partymaker Jeśli zagramy taki fan, to będzie z 8 i to w druga stronę. Pytanie czy Flick wyciągnął wnioski z reprezentacji i będzie jednak dostosowywał taktykę do rywala.

0

@Derean No Domingueza 2 bramki na 100% skasowałby.

1

@joloskyy Jak Valle przegrał z MArtinem i Balde. To dopiero szok

1

@parpe Nie tylko ty nie rozumiesz

0

@Sulimo Może mój komentarz przeczytaj, to juz w ogole nie zaśniesz.

0

Komentarz usunięty

4

Jak to podsumować. A no tak, że kontroli w meczu nie było ani przez 1 minutę. Każda formacja bez kontroli. Bardzo złe decyzje pana którego nie użyję nazwiska bo mnie tu zwyzywają. Ale..
- Dominguez - pokażcie mi pół meczu gdy cos dobrego zrobil? Czemu on grał?
- Martin jak wyżej?
- Ferran jak wyżej
W obu przypadkach mamy Forta, który pokażcie mi kiedy cos zawalił w defensywie? Kounde do środka i mamy Forta albo na prawej albo na lewej wybierzcie sobie.
Zmiany pokazały, że to nie wina ofensywy, a kompletnego braku kontroli w środku i defensywie, 1 wrzutka na skrzydło lub do środka i Osasuna ma sytuacje.

Jednym słowem Mecz imienia Xaviego. Jedno podanie rywal ma sytuacje.
Przypomnijmy sobie pierwsza płowe z Valencia, Rayo, Villarealem, o Monaco pisać mi się nie chce, bo tam to wyglądaliśmy jak drużyna z ligi Czeskiej.
Ja czekam na powroty kontuzjowanych bo bardzo potrzebujemy jakości w drużynie, a nie grę dziećmi. Tego potrzebuje Flick, jakościowych piłkarzy inaczej w LM nas wyjaśnia.

Jednak coś dopisze, nie jestem wstanie zrozumieć jak wiedząc ze Osasuna będzie kontrować wystawiliśmy 3 bardzo wolnych obrońców, no nie rozumiem.

0

Cały mecz po za jakakolwiek kontrola. Wyobraźcie sobie tu Bayern teraz. Więcej dzieci, a na pewno kolejny trener cos zdziała. Ten mecz niczym się nie różni od meczów Xaviego.

0

@trolownik on w tym sezonie z szybkością sporo stracił. I to jest akurat ciekawe

1

@dv7wisnia Dominguez gra fatalnie każdy mecz. Jest bardzo wolny, bardzo. Zobacz jak go napastnik wyprzedził.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?