La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1644 Culés

2

Brak chociażby oglądania faulu przez sędziego to patologia jak zawsze w LL. Nie rozumiem i chyba nigdy nie zrozumiem, czemu sędziowie sobie to robią. Zazwyczaj jak sędzia główny juz idzie oglądać sytuacje to podejmuje decyzje słuszna, zawsze jest problem gdy w ogóle go nie wołają do VARU. Powinien trener mieć 2 Vary ze główny musi obejrzeć, inaczej nic się nie zmieni.

1

@tbas Mi to od kilku lat wygląda na ustawkę pod pewien klubik. (sam widzisz jak się mylą na korzyść tamtego klubiku)

2

@tbas ale do jasnej cholery tam w tym wozie też są sędziowie... bardziej oczywistego faulu nie mogło być. Chcieli nas przekręcić i to zrobili. Jestem na 100 procent pewny że gdyby sytuacja dotyczyła osasuny i my byśmy strzelili taka bramkę to by ją anulował. To samo byłoby gdyby w takiej sytuacji znalazł się real. Chcą Madryt podpiąć do prądu żeby się sprawy za bardzo nie skomplikowały. Jutro dopiero zobaczysz co się będzie wyprawiało na Wanda, krecenie na potęgę

0

@Kinginiesta dlatego trener mówi sprawdzam i wtedy ch.. te pajace zrobią. Bo wszyscy widza co oglądają. A teraz głupich udają

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?