1

@Adran360 pytanie jak z rywalem wartym uwagi. Bo Peru słabe jest obecnie

13

@abram3k ja mu się nie dziwie. Tu raczej nie chodzi o krytykę, ale tam leca obelgi, groźby, kosmiczny hejt. Net jest popierd.

1

@don'T.R.I.P.e Pytanie czemu on nie gra, a wiecznie elektryczny Dawidowicz

0

@FcPortoFan1999 no nie, Chorwacja w drugiej kontrolowała i wpadła jedna kontra, później czerwień. Bułka z 3 b. mocne sytuacje wyciągnął. na 4-1 Chorwacja miała. 3-3 to bardzo dobry wynik

0

Dobrze Chorwaci się bronia. Ciężko będzie

0

@kanver_ gra dalej

1

@PJ777 W LL to Lewy by faulował bramkarza, a za symulke czerwień by wyłapał

3

Kur. oby Lewy był cały

1

Jeden z lepszych jak nie najlepszy mecz Zielińskiego

5

Weź tu zrozum piłkę, Chorwacja kontroluje mecz, my kontra gol

0

Pedri wchodzi na 25 minut

0

Ale my sie źle ustawiamy w obronie. Chorwaci chyba sami w szoku ile maja miejsca czasem. I jak często piłkarze nie są kryci, dziś świetnie pressujemy, ale te błędy w ustawieniach obrony

0

zaraz nam wbija

0

Czy Moder zrobił cos dobrze w tym meczu?

2

chaotycznego biegania wystarczyło na 15 minut, ale tu Bułka słabo się ustawił

0

@Consigliere kompletnie bz szans, nikt by tego nie obronił

0

@mariosss20 ta, dlatego mamy cały czas zdrowe PKB. Pedały biegają po ulicach i adoptuja dzieci, kobiety wycinają 8 miesięczne dzieci i mamy milion imigrantów z Palestyna

0

@Sebastian7 a to luz. Nie wiedziałem że można znaleźć w necie co masz zapisane na siebie. KRS i dom to ok, ale samochody. Widocznie się muszę uczyć jeszcze

0

Zdecydowana większość chce ławki Lewego. Więc niech się sprawdzają inni. Może czas zakończyć reprezentacyjna karierę

2

@Wasacz_ Pedri, Cubarsi ławka

8

O zajeb. Wszyscy oszczędzają naszych piłkarzy. Mega

0

@Sebastian7 ale sprawdzałeś akt własności? Czy w wierzysz tu na słowo :)

1

@BorzyKrzys nie wiadomo. Ja tak szybko Coco i Igi bym nie skreślal.

0

@DTMisTheBest a robisz fuchy narzędziami szefa? :)

1

@Sebastian7 pytanie czy są w ogóle jego

0

@Pnog37 boziu aż tak dobrze. @FcPortoFan1999 kurde jednak polska sieczkę obejrzę

0

@Safrani kolejny głupi kraj chce do ue. Po za jest znacznie lepiej

0

@esem91 poczekajcie to w końcu prawa stronę chce ten cpk czy nie chce bo się gubię

0

@barcelonaLM a niby co oni mają osiągnąć z 5-6% poparciem? Trzymają się stołka, tyle. Nowe wybory to ryzyko że wogole nie wejdą

0

Oby bez kontuzji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?