tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michalgajdek Ale formacie czego? AAA Barca on tour
0
@FanBarcYxD nic nie odwalił, ale strzał równa się gol.
0
@Andi18 mnie nie martwi, jest dramatyczny od poprzedniego roku juz przed kontuzja. To nie jest poziom Barcy i nasz największy problem w tym sezonie
3
no i pięknie, podsumowując:
- wszyscy zdrowi ( FDJ się rozgrzewał ale nie wszedł, wiec chyba kontuzja )
- manita
- świetnie Cassado pierwsza połowa
- najlepsi Pedri, Rafa, Lewy swoje
najgorsze:
- to co zwykle, lewa cała strona, Ansu, Balde, Gerard ( to strasznie źle wyglada na tle reszty zespołu )
neutralne:
- Pena sam na sam to się równa gol
0
Jaki ten Balde jest gowniany. Każda jego decyzja jest zła w ofensywie, każda
1
Czyli z frankiem jest poważnie bo zostało 20 minut a go nie ma.
0
Ale chyba spalony będzie. A jednak nie :D
0
Zjebał to |Lewy. 3-0 juz by nas ustawiło, a tak przy 2-1 nadal będzie mecz
0
@VandaI Co ty prdl. Za stempel? Chciał piłkę wybić, zrobil stempel, koniec historii
33:50 stempel Sevilli - czerwona? Ba jeszcze z tyłu
0
Ostatnia powtórka jednak karny
3
@VandaI Czerwona ? :)
2
@barteq Za dużo wymagasz od niego
1
@Messiah10 Eric się połamał
0
Ja prdl my to mamy z tym DM jakaś katastrofę, tylko eric się został i tez wypadł.
1
Plan był od początku by na BM był Ready
0
@ShawnC dzięki Bogu że nie gra Torre
0
@VeB 1899 no w ataku na ławce wieje sandałem
0
@kamiVeB Franek, może, ale on pół roku nie grał, czucia piłki nie ma szans po takiej przerwie
0
@Mns21 no nie gra. Ostatnio zszedł w 70. Na dwa tygodnie kadry zagrał raz. Więc ostatnio akurat w końcu odpoczął
0
@ViscaelBarca2007 no właśnie odpoczął ponad tydzień. Co wy się tak teraz nakreciliscie Na rotację Yamala?
1
@Mns21 przecież nie grał ponad tydzień. Po co tu rotacja?
3
No ławka wygląda już znacznie lepiej niż ostatnio :)
2
@Arden dla nich to ucieczka z kraju. Ciekawe ilu spieprzy do UA jako dezerterzy
1
Co Rodri i KDB znaczy dla City. Męczą się bez nich w City mocno.
0
@kuz Eric wróci do obrony
1
@Faro Ostatni rok juz jest dobrze. Tam mocne zmiany zaszły .
0
No i kadra powoli wygląda na mocna. Tylko cierpliwość pozostaje w powrotach po kontuzji. Ale ciekawy tydzień się zapowiada
1
@jakub1906 Prawdziwy problem świata. Nakrętki
0
@Barcelonista94 Po co ma odpoczywać jak od ponad tygodnia nie grał.
0
@Azazel_Pazuzu gdybaja jaki komunikat o Fdj podać.