0

@michalgajdek Ale formacie czego? AAA Barca on tour

0

@FanBarcYxD nic nie odwalił, ale strzał równa się gol.

0

@Andi18 mnie nie martwi, jest dramatyczny od poprzedniego roku juz przed kontuzja. To nie jest poziom Barcy i nasz największy problem w tym sezonie

3

no i pięknie, podsumowując:
- wszyscy zdrowi ( FDJ się rozgrzewał ale nie wszedł, wiec chyba kontuzja )
- manita
- świetnie Cassado pierwsza połowa
- najlepsi Pedri, Rafa, Lewy swoje

najgorsze:
- to co zwykle, lewa cała strona, Ansu, Balde, Gerard ( to strasznie źle wyglada na tle reszty zespołu )

neutralne:
- Pena sam na sam to się równa gol

0

Jaki ten Balde jest gowniany. Każda jego decyzja jest zła w ofensywie, każda

1

Czyli z frankiem jest poważnie bo zostało 20 minut a go nie ma.

0

Ale chyba spalony będzie. A jednak nie :D

0

Zjebał to |Lewy. 3-0 juz by nas ustawiło, a tak przy 2-1 nadal będzie mecz

0

@VandaI Co ty prdl. Za stempel? Chciał piłkę wybić, zrobil stempel, koniec historii
33:50 stempel Sevilli - czerwona? Ba jeszcze z tyłu

0

Ostatnia powtórka jednak karny

3

@VandaI Czerwona ? :)

2

@barteq Za dużo wymagasz od niego

1

@Messiah10 Eric się połamał

0

Ja prdl my to mamy z tym DM jakaś katastrofę, tylko eric się został i tez wypadł.

1


Plan był od początku by na BM był Ready

0

@ShawnC dzięki Bogu że nie gra Torre

0

@VeB 1899 no w ataku na ławce wieje sandałem

0

@kamiVeB Franek, może, ale on pół roku nie grał, czucia piłki nie ma szans po takiej przerwie

0

@Mns21 no nie gra. Ostatnio zszedł w 70. Na dwa tygodnie kadry zagrał raz. Więc ostatnio akurat w końcu odpoczął

0

@ViscaelBarca2007 no właśnie odpoczął ponad tydzień. Co wy się tak teraz nakreciliscie Na rotację Yamala?

1

@Mns21 przecież nie grał ponad tydzień. Po co tu rotacja?

3

No ławka wygląda już znacznie lepiej niż ostatnio :)

2

@Arden dla nich to ucieczka z kraju. Ciekawe ilu spieprzy do UA jako dezerterzy

1

Co Rodri i KDB znaczy dla City. Męczą się bez nich w City mocno.

0

@kuz Eric wróci do obrony

1

@Faro Ostatni rok juz jest dobrze. Tam mocne zmiany zaszły .

0

No i kadra powoli wygląda na mocna. Tylko cierpliwość pozostaje w powrotach po kontuzji. Ale ciekawy tydzień się zapowiada

1

@jakub1906 Prawdziwy problem świata. Nakrętki

0

@Barcelonista94 Po co ma odpoczywać jak od ponad tygodnia nie grał.

0

@Azazel_Pazuzu gdybaja jaki komunikat o Fdj podać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?