tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Dawać studio C+, pokażcie mordy tych Madryckich kibiców. Żałoba
1
@Murazor nie, statystyki pokazują ze Lewy jest od nich lepszy. Suarez tak w Barcie, a gdzie reprezentacja gdzie LM? Zobacz zLewy wszędzie ma staty.
0
@Rewolucja123 ale to na pewno w takiej formie zmiana, chyba ze żółta kartka Cassado.
1
Olmo potrzebny
0
@Luciferrrro Ferran?
1
@abram3k Balde niech lepiej pilnuje obrony, inaczej nam wpierdziela.
0
Real drugie połowy ma znacznie lepsze. Widać ze gramy mocno asekuracyjnie by nas kontrami nie zabili. Wyglada jak wyglada ale nie jest źle. Wpuścić teraz Olmo, później FDJ i Gavi i jazda.
1
@panczo Pep miał genialny skład. Jest świetnym trenerem, ale jednak piłkarzy miał wybitnych
1
@jacobFCB no to teraz sobie wyobraź jeszcze że na bramce mamy Pena :D Jaka to emocja?
1
@Wasacz_ ta partia co ma 5% miała by w polityce w koalicji przewagę nad partia co ma 33%.
2
@JohnnySilverhand Już ci je przedstawiam, wchodzę w ustawienia i wciskam zablokuj. Twój bełkot jest na takim poziomie, że nadajesz się tylko do tego przycisku.
7
@JohnnySilverhand ja bym dał Sławka, zawsze będziemy mieć obsadzone stanowisko przez FSB
1
W Koalicji pełna zgoda widać. Kosiniak uparcie chce jednego kandydata na prezydenta, Tusk odwrotnie. Wiadomo że Tusk się nie zgodzi, prezydent z PSL to szach na Tusku, mogliby w koalicji wtedy wszystko wymusić. Czyli w Sejmie bez nich PO bez władzy, prezydent też Kosiniaka i co w sytuacji gdy nagle PSL się znudzi i pójdzie w prawa stronę?
0
Na Barce 3.4 Buki pokazują że top stawka. A Buki zawsze dobrze wychodzą. Kur. Stawiajcie na RM
1
@esem91 mają serię 42 meczy bez porażki w LL. Kursy to statystyka. Do tego od kiedy my nie wygraliśmy z nimi 4 mecze?
1
@MichalZZZ w eleven jest swiecicki. Ja tam wolę go słuchać, on fan Włoskiej piłki więc raczej nie jest stronniczy.
1
@Wasacz_ wróci do kraju i za opłatą kaucji przez sekretarkę w rządzie pis wyjdzie.
2
@Xirrus no i to prawda. Ocenianie że ktoś nigdy nie będzie to wróżenie.
1
@Roobo na Real postaw. Buki są milionerami bo stawiasz na zespół który ma wyższy kurs
3
Pokonanie RM to również zamknięcie mord dużej części Polskiego środowiska dziennikarzy. Fajne to zawsze jest kiedy oni znikają na 2-3 dni. Trzymam kciuki
0
@RoberDzik wypada ci napastnik, kto z ławki? Wypada Cassado lub Pedri kto na defesnywnych? Balde katastrofa ławka katastrofa. Wypada Kounde to kto Fort?
0
@Aragorn33 ile samolotów brało udział wiedzą co do sztuki. Ilość celów kilkadziesiąt :) Iran odp. Przechwycilismy wiele :) Czyli obie strony oświadczenia pod publiczkę jak i cały atak
4
@Xirrus ale oczywiste że nigdy nie wiesz. Ale skoro nie wiesz to nie mówisz takich słów, też nie wiedząc jaki to będzie piłkarz
1
@maciekofcb nie jest dobry w tej formie. Nie możesz pisać że ktoś jest dobry grając na wahadle mając 0g/a mając dużo zadać ofensywnych. Powinno być wręcz przeciwnie skoro machina Flicka działa
34
@SzczenaWojtula kto oprócz Messiego nie był zależny? To nie Pep stworzył Lewego. Koleś jest 3 najlepszym strzelcem w historii piłki w ligach i reprezentacji, gównianej reprezentacji. W każdym miejscu znafca się pomylił
27
Wizjoner :
- Co myślisz o Robercie Lewandowskim? - zapytano dwanaście lat temu na "Wykopie" Krzysztofa Stanowskiego, znanego dziennikarza sportowego.
Stanowski odparł: - To jest najlepszy polski piłkarz, ale nigdy nie będzie topowym na świecie napastnikiem, ponieważ jest kompletnie uzależniony od reszty zespołu, jest tylko egzekutorem (ale też nie takiej klasy jak kiedyś Inzaghi). Moim zdaniem napastnik bez dryblingu wyżej dupy nie podskoczy.
Od czasu tej wypowiedzi Robert Lewandowski został siedem razy królem strzelców ligi niemieckiej i raz hiszpańskiej.
0
@krol211 ja mówię o poprzednim sezonie, nie pierwszym jego
0
@krol211 to nie jest poziom Barcy i udowadnia to od poprzedniego sezonu nawet przed kontuzja. Grzał ławę u Xaviego i i powinien u Flicka, ale nie ma alternatywy.
1
@Andi18 ta jeden element. Balde
1
@krol211 grał tragicznie przed kontuzja.