tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
29
I właśnie za to zachowanie jego i Madrytu dziennikarze nie dali mu złotej piłki. Każdy ma dość jego wycia i bycia pępkiem świata.
2
@Kozinho. Wtedy trzeba by dać dwie złote Pedri/Rodri ale kogoś wyjeb. Z nieobecnych więc Viniego. Wszyscy szczęśliwi
0
@Arden czyli universum Madrytu. Złota piłka to gówno warta nagroda.
7
@MesQueUnClub96 masakryczne jak łykają all :) słyszałem że na koniu ma Vini wjechać :)
0
@AmigoBlancos tu ludzie uwierzą we wszystko co Józek z pod bloku napisze podpisując się jako@johnyrealdatkom tak ten świat jest obecnie skonstruowany we freakach wszystko ułożone a dzieci myślą że to na powagę spinki, pseudo bijatyki itd.
2
@Cule1234 ksiądz u nas wydał dwa razy tyle na hotele i restauracje. Wielka afera, korupcja :)
5
A teraz wyobraźcie sobie ile animacji powstanie na portalach z Vinim i jego płaczem. Uwielbiam je, a teraz bedzie tego jeszcze wiecej :D
9
Kur. My mamy chyba wielki tydzień w Lidlu jakiś. Tryplet pięknych wieści.
0
@Janas11224 pierwsze 20 minut dlaczego Real przegrał. Niesamowite universum
0
@mekston O, o królu strzelców w LM nie wiedziałem. No to ok
2
@Gaz Prawda jest taka, że forma na wiosne jest kluczowa jak zawsze.
4
@Gaz A jak Valverde? Czy do narracji nie pasi?
0
@Zoker Rayan lata z City jak coś.
12
@MESSIah16 To w takim razie co tam robi Mbappe?
4
Co robi Kane tak wysoko? On coś wygrał z reprezentacja, BM?
1
@Marcelinho99 nie lubię go. No ale trzeba przyznać że za poprzedni rok no był indywidualnie najlepszy.
Poprostu gali nie oglądajcie, dwa dni i nikt nie będzie pamiętał
0
@mekston no jest pierwszy bo rozumiem że początek sezonu podgonil?
0
@mekston auto się zepsuło i bycie najlepszym kierowcom już nie starcza
0
@arasz1819 Gdybyś się znał to widziałbyś gwiazdkę przy walce Viniego z rasizmem. *nie dotyczy kibla w Madrycie
4
@MesQueUnClub96 Nic ja zwykle u nich się nie dzieje. Finansowo jakimś cudem Manu jest w b. dobrej formie, nie wiem jak oni to robią, nie mając wyników.
2
@MesQueUnClub96 wiesz może to sufit. Może kontuzje trochę wstrzymują, ale jest mega dobry technicznie i ma to cos co fajnie się ogląda
0
Ale Musiala jest zajeb. Dobrze ze z nami nie mógł zagrać całego meczu. Możecie hejtować, ale dla mie ten sam poziom co Yamal
1
Patrząc jak gorąco ze środkowymi obrońcami w BM to coś czuje ze będą naciskać na Araujo
0
@FcPortoFan1999 czy mi się wydaje czy pijesz do jednego klubu z Pomorza :P
1
@MesQueUnClub96 Znana ale nie w niedziele :D
1
@MesQueUnClub96 W niedziele możesz nie prowokować ruszania szarymi komórkami u mnie. Wiesz ile trwało zanim zrozumiałem co ma Manchester United do Neuera w tym komentarzu?
1
Czyli nagle RM przegrywa, jest ośmieszane w elemencie gry. Dziennikarze, to trzeba zmienić, to piłkę zabija
0
Co Neuer jest juz na emeryturze. Po cholerę on wychodzi do takich piłek.
1
@tomasthc wystarczy usunąć Real Madryt i nic w przepisach nie trzeba będzie zmieniać
1
@Wasacz_ wiem, na dużym spokoju podchodzę do tego co zagra.