29

I właśnie za to zachowanie jego i Madrytu dziennikarze nie dali mu złotej piłki. Każdy ma dość jego wycia i bycia pępkiem świata.


2

@Kozinho. Wtedy trzeba by dać dwie złote Pedri/Rodri ale kogoś wyjeb. Z nieobecnych więc Viniego. Wszyscy szczęśliwi

0

@Arden czyli universum Madrytu. Złota piłka to gówno warta nagroda.

7

@MesQueUnClub96 masakryczne jak łykają all :) słyszałem że na koniu ma Vini wjechać :)

0

@AmigoBlancos tu ludzie uwierzą we wszystko co Józek z pod bloku napisze podpisując się jako@johnyrealdatkom tak ten świat jest obecnie skonstruowany we freakach wszystko ułożone a dzieci myślą że to na powagę spinki, pseudo bijatyki itd.

2

@Cule1234 ksiądz u nas wydał dwa razy tyle na hotele i restauracje. Wielka afera, korupcja :)

5

A teraz wyobraźcie sobie ile animacji powstanie na portalach z Vinim i jego płaczem. Uwielbiam je, a teraz bedzie tego jeszcze wiecej :D

9

Kur. My mamy chyba wielki tydzień w Lidlu jakiś. Tryplet pięknych wieści.

0

@Janas11224 pierwsze 20 minut dlaczego Real przegrał. Niesamowite universum

0

@mekston O, o królu strzelców w LM nie wiedziałem. No to ok

2

@Gaz Prawda jest taka, że forma na wiosne jest kluczowa jak zawsze.

4

@Gaz A jak Valverde? Czy do narracji nie pasi?

0

@Zoker Rayan lata z City jak coś.

12

@MESSIah16 To w takim razie co tam robi Mbappe?

4

Co robi Kane tak wysoko? On coś wygrał z reprezentacja, BM?


1

@Marcelinho99 nie lubię go. No ale trzeba przyznać że za poprzedni rok no był indywidualnie najlepszy.
Poprostu gali nie oglądajcie, dwa dni i nikt nie będzie pamiętał

0

@mekston no jest pierwszy bo rozumiem że początek sezonu podgonil?

0

@mekston auto się zepsuło i bycie najlepszym kierowcom już nie starcza

0

@arasz1819 Gdybyś się znał to widziałbyś gwiazdkę przy walce Viniego z rasizmem. *nie dotyczy kibla w Madrycie

4

@MesQueUnClub96 Nic ja zwykle u nich się nie dzieje. Finansowo jakimś cudem Manu jest w b. dobrej formie, nie wiem jak oni to robią, nie mając wyników.

2

@MesQueUnClub96 wiesz może to sufit. Może kontuzje trochę wstrzymują, ale jest mega dobry technicznie i ma to cos co fajnie się ogląda

0

Ale Musiala jest zajeb. Dobrze ze z nami nie mógł zagrać całego meczu. Możecie hejtować, ale dla mie ten sam poziom co Yamal

1

Patrząc jak gorąco ze środkowymi obrońcami w BM to coś czuje ze będą naciskać na Araujo

0

@FcPortoFan1999 czy mi się wydaje czy pijesz do jednego klubu z Pomorza :P

1

@MesQueUnClub96 Znana ale nie w niedziele :D

1

@MesQueUnClub96 W niedziele możesz nie prowokować ruszania szarymi komórkami u mnie. Wiesz ile trwało zanim zrozumiałem co ma Manchester United do Neuera w tym komentarzu?

1

Czyli nagle RM przegrywa, jest ośmieszane w elemencie gry. Dziennikarze, to trzeba zmienić, to piłkę zabija

0

Co Neuer jest juz na emeryturze. Po cholerę on wychodzi do takich piłek.

1

@tomasthc wystarczy usunąć Real Madryt i nic w przepisach nie trzeba będzie zmieniać

1

@Wasacz_ wiem, na dużym spokoju podchodzę do tego co zagra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?