tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co Neuer jest juz na emeryturze. Po cholerę on wychodzi do takich piłek.
1
@tomasthc wystarczy usunąć Real Madryt i nic w przepisach nie trzeba będzie zmieniać
1
@Wasacz_ wiem, na dużym spokoju podchodzę do tego co zagra.
2
@Wasacz_ Ale jestem ciekaw formy Igi. Kto wie może zmiana trenera na nią wpłynie jak na naszych za flicka :D
11
Jest jeszcze jedna statystyka, która daje nam przewagę w walce o majstra w tym sezonie .
- 7pkt nad RM no bo rewanż no nie przegramy 5-0 u siebie
- my zagraliśmy dopiero 4 mecze w LL u siebie,
74
Ale z nich cisna
0
@Consigliere na szczęście to ich problem. Na lewą nie pójdzie no bo przecież Vini nie odejdzie
1
@Salchent Real przy 0-2 i dwóch sytuacjach Mbappe mógł wbić na 1-2. Wynik jest mega wystarczający.
1
@Derean Fermin zagrał to co zwykle, on jest świetny na zmianę, ma bardzo dobre czucie pozycji i dobre ostatnie podanie, ale słaby jest w defensywie. Pisałem to przed meczem z BM, gdyby FDJ miał rytm to na bank FDJ zagrakby za niego. Ale mamy dwa świetne wyniki więc na dobre wyszło, ale Fermin będzie do rotacji zobaczysz
1
@Wasacz_ no jak nie wierzysz mu :)
1
@Kapitan hawk sam pasjans w zainteresowaniach już mówi, że to biały. A ty analizujesz komentarze
0
@BezglutenowyPedri Wirtz to środek, wątpię mając taka pomoc. Nico na pewno, ale musi odejść Ansu i Ferran, kogoś do strony do rotacji za Yamala, Lewy nie ma zmiennika no i na bank do Balde.
0
Komentarz usunięty
3
@Luciano99 kto wymyślił spalone, to anty futbol ustawiony pod Bordowych. Pewnie Negreida zapłacił by spalone były. Skorumpowany klub
1
@WiecekFCB jakiś komentator wczoraj mówił o różnicy 16km
3
@juarez o jakiej technologii mówisz że nagle znikła
4
Nawet mi go nie szkoda. Wpierw zaakceptował nasza ofertę, przyszedł Real dał więcej hajsu, lepszy projekt. Więc Kur. Niech sobie siedzi z lepszym projektem na ławce.
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1850455904140878267
0
@sergio5 to chyba NFZ Niemiec bo ma 86 goli w reprezentacji co chyba daje mu top 5.
0
@Lola120 Cały RM gra słabo. Został wycofany na inna pozycję.
2
@Alvarinho nie no teraz przesadziłeś, ostatnio wypowiadał się że Barca to klub jego życia i że tam wróci na emeryturę.
0
@FcPortoFan1999 To chyba słucham inaczej na to wychodzi. Ale ty oglądasz ekstraklasę to inne universum jesteś :D
2
@Coutinho007 Można z prawie wszystkimi elementami się nie zgodzić, ale w ostatnich latach jesteśmy średniakami europy
0
@FcPortoFan1999 Trwa 47 minut, ile było o tej Barcelonie?
0
Trwa kanał sportowy prowadzony przez Borka. 47 minut o tym czemu RM tak zagrał i co tam nie trybi.
0
@prokofiew najgroźniejsza sytuacje miała Barca. Yamal sam na sam. To oni mieli szczęście
0
@FCB_dimiC Pisze ze mnie to zastanawia, social ma, nie mam pretensji, bardziej chodzi mi czy aż tak mocno ma wkurw. na zarząd. Tyle luźne myślenie.
0
@barcafan1789 Patrząc na ławkę to lewa strona potrzebuje pilnego wzmocnienia. Bo jeśli myślisz ze zagramy cały sezon z Rafa tam to możesz się zdziwić. Trofea zdobywa się forma na wiosnę.
3
Pique zawsze coś wrzuca, Suarez, Alba itd po naszych wygranych. Widzieliście jakikolwiek tweet, Insta od Leo Messiego o Barcelonie? Ja rozumiem, ze z zarządem problem ale Barca to klub, kibice, a nie zarząd. Mocno mnie zawsze to zastanawia.
0
Komentarz usunięty
11
Olaboga w C+ płacze o RM. Polecam