- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1450 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
118
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
Danny Gaucho
11
☎️ Nie mam pamięci do Mundiali. Jakie te Mistrzostwa Świata w 2014 roku były... zaskakujące... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1450 Culés
1
Znalezione na kafejce:
"Trochę wstyd przegrać ze średniakiem europejskim, ale nic się nie zmienia. To my jesteśmy królami Europy i aktualnymi mistrzami Hiszpanii. Prawda jest taka, że gdyby był Thibo, to żadnej z tych bramek byśmy nie stracili. Mamy mocną ekipę, wrócą kontuzjowani, wróci dobrze przygotowanie fizyczne i znowu wszystko wróci do normy, a ten skorumpowany i zadłużony klubik znowu będzie się ośmieszał, tak jak to czynił przez ostatnie lata :)"
Skoro Barca jest europejskim średniakiem to jak bardzo oni muszą być słabi skoro z takim średniakiem przegrali 4:0?? :)
2
@Coutinho007 Można z prawie wszystkimi elementami się nie zgodzić, ale w ostatnich latach jesteśmy średniakami europy
3
@tbas Co nie zmienia faktu, że Real dostał lanie a Hansi nas odbudowuje pięknie.
2
@Coutinho007 Ich jedyna szansa na puchar w tym sezonie to będzie liga fraudów.Tam, jak najbardziej mogą się jakoś przecisnąć do wygranej.Choć z mentalnością Paryską z przodu, będą mieli ciężary.
0
@Coutinho007 Ale chce Wam się kopiować takie komentatrze i je puszczać dalej? Przecież to zapewne pisał jakiś Paweł, lat 15 i mamy się do tego odnosić? Nie no, serio., szanujmy się.
0
@Coutinho007 ale nadal żadnego tytułu nikt za ten mecz nie wygrał także nie znizajmy się do poziomu tych krawężników notatnikowych
1
@budel17 Ważne, że ich burackie i wieśniackie Ego ucierpiało i dzisiaj mają żałobę te wszystkie krawężniki. Jedynie trochę może mi być szkoda tych normalnych kibiców Realu.