tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
@Safrani Talentu Leo nie ma, nawet gdyby miał 14 lat. Leo pamietam i to co on wyprawiał to kosmos, grał tez mniej.
34
@Yoshi94 Fermin juz odpowiadał na ta bzdure, on nie wie co to Raków.
3
@Unique Mam ta sama opinie. Koles po prostu jest.
0
@panczo My przestaliśmy pressowac wczoraj, to był problem 2 połowy.
0
@Kozinho. Raczej do Maja
3
Bilbao ExG 3.8, Big Chances 8! A jest 1:1 :) Co oni marnują to ich
0
@Keson O Peny to nie ma co gadać. Dla mnie slaby. Ale Fati dynamicznie dziś dobrze wyglądał.
7
@mekston no ci powiem, ja to tak się trochę czepiałem ze auto wygrywa, ale dziś mordę mi Max zamknął.
0
Co ci Hiszpanie, przecież tam karny na milion %
2
Ansu po wejściu dziś wyglądał całkiem ciekawie, nie wiem czy się zgodzicie. Bramka ze spalonego, ale jednak bardzo pewnie wykorzystana. Czyżby jedna jaskółka?
1
@Wasacz_ Cholera wie o co tu chodzi. Może się kiedyś dowiemy, ale fakt, dziewczyna mentalnie w tym roku wielokrotnie wracała do meczy, ale jednak jest bardzo nie równa, bardzo.
0
@umtiti no ty zapewne wierzysz w spisek ludzkości, płaska ziemię i Smoleńsk.
1
@JoeSatriani Po 11 kolejkach oceniasz?
17
@AduŚ07 Przecież dobre decyzje ma.
0
No i mamy kontuzje Cassado. chodź to chyba obcierka
0
@VegetaPolska lm wygrywa się wiosna. Kilka kontuzji, słabsza forma fizyczna. Nic nie wiemy co będzie na wiosnę.
3
Kur. Jaka asysta, 3 minął. Masakra
1
@Wasacz_ Krejcik na Kebsa
1
@BTW Pogdadamy po sezonie, nie rozdawaj juz trofeów.
0
@Wasacz_ zawsze to udział :D
1
@Wasacz_ bo mnie opierd. wiecznie. :)
1
@Wasacz_ Jednak brała, zobacz :)
https://przegladsportowy.onet.pl/ofsajd/rywalka-igi-swiatek-pokazala-co-robila-przed-meczem/tlbgnpg
2
@Wasacz_ nie ujmuje bo mnie zaraz opierdzielisz, ale Czeszka serwis całkowicie padł no i fizycznie słabiutko, a Iga jakby ten mecz dopiero zaczęła.
0
@Wasacz_ brała albo ma brać. Chodzi mi, że Czeszka ogólnie nie wyglada dziś fizycznie, tak trochę się jej dobrało.
2
Iga fizycznie lepiej wyglada od Czeszki teraz, chyba taniec z gwiazdami Czeszce wyjdzie bokiem.
0
@Wasacz_ dla ciebie najlepszy piłkarz świata to statystyki? W takim razie najlepszy Szwed ze Sportingu prawda?
1
@Wasacz_ no i co Rafa najlepszy piłkarz swiata? Bo tu mówimy o takim poziomie.
1
@Wasacz_ oj nie. Oprócz głowy bo to jej faktycznie często nie dojezdza to brakuje jednak większego urozmaicenia.
0
@FcPortoFan1999 Pogoń Siedlce kiedyś tyle prowadziła?
2
@umtiti najważniejsze ze ty wiesz.