tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barca_bwo Nie dziś gra słabo cały zespół i on tu nic do powiedzenia nie miał.
1
@okiemtypera_lucaxx95 to jest pół spalony, czytaj sędziowie dalej podejmują decyzje sami.
1
@DragonxNF To jest zwykły błąd techniki który nie rozpoznał system, ale po to są ludzie tam i dlatego to się nazywa pół spalony. Zwykłe standardowe złe decyzje Hiszpańskich Sędziów, ale my gramy źle.
0
Nawet z Osasuna nie graliśmy tak źle. Dziś poprostu dnia nie ma, wszyscy grają bardzo źle. Napastnicy z najlepsza statystyka wyglądają z jak najgorsza. Potrzebne są zmiany, bo dziś z tego nic nie będzie. Cofgnac Pedriiego, dać Olmo., a na skrzydło Fatiego. Flick musi ich obudzić bo RSS nie gra wybitnie ale my gramy katastraofalnie, jednak uważam ze to będzie Osasuna v2. I wprdl będzie.
0
Jesteśmy dziś zespołem który nie jest zainteresowany walka. Każda walkę fizyczna przegrywamy na każdej pozycji.
Dziś wygrać chce RSS nie my. Wyjeb. mamy w ten mecz
0
Wbija nam jeszcze na 2-0 przed przerwa
2
My to dziś przegramy. Albo zremisujemy, gramy bez pressingu, bez pomysłu, w szczegolnosi w środku. Jaka pozycje ma Fermin?
0
Słabo dziś gramy. Środek pola nie istnieje
0
Dziś wszystko zrobią byśmy pkt stracili. Liga musi trwać
0
Franek kontuzja :) Kostka? :)
0
@Seledynowy Czasem tak ma, zaraz się obudzi
2
Ale Pedri dziś bardzo słaby.
1
Czyli my dziś musimy swoje zrobić. Inaczej będzie sędziowanie w druga stronę. RM nie może odpaść z walki
1
Jakim cudem tam spalony?
0
Oby RSS się nie odbił dzisiejszym meczem i nadal byli słabi. Vamos
1
@NeroTFP1 Widziałem milion razy, ale zawsze bawi
2
Dżamal na ławeczce.
7
@Pnog37 nie, widać po nim, że będzie to poprostu napastnik na Betis itd.
0
@PatrykBarca masz ty idola no nie powiem.
0
@A4ron w piłce pewne? :) stawiaj chłopie każde oszczędności zatem.
0
@kamiVeB pisze ze to walka o kandydata, a nie ze będzie.
0
@FcPortoFan1999 trochę sam na to zasłużył. Nie mówię o kontuzji no bo gdzie jego wina. Bardziej chodzi o ogromny kontrakt a nie widać po nim by mu mega zależało.
0
O ho w pis walka o kandydata.
2
@Kapitan hawk jak prawie zawsze Balde. A no i z automatu FDJ
0
@Pnog37 dochodzi Pena, Balde, i te dwie zmiany robią różnice. A właśnie ta linia obrony zrobiła nam krzywdę. Ten Dominguez jest strasznie wolny i słabo wygląda. Forta nie ma.
1
@Pnog37 może wogole niech gra składem na osasune?
1
@okiemtypera_lucaxx95 nie mamy bramkarza i Flick mam nadzieję że się obudzi. Wydaje się że dobrze reaguje, więc niestety pkt stracimy wkoncu przez Pene.
0
@MesQueUnClub_87 jak sobie zmieni w akcie urodzenia że nie jest imigrantem to sobie będzie kandydowal
1
@okiemtypera_lucaxx95 spalone przestaną nam ratować dupsko. Ostatnie mecze to te spalone bardzo minimalne.
0
@matirix20 musiala, Pedri, Yamal, Wirtz, Guler, Foden. Estevao nigdy nie widziałem nie wiem. Endrick nawet nie oceniam nawet nie stoi obok wymienionych