0

@Barca_bwo Nie dziś gra słabo cały zespół i on tu nic do powiedzenia nie miał.

1

@okiemtypera_lucaxx95 to jest pół spalony, czytaj sędziowie dalej podejmują decyzje sami.

1

@DragonxNF To jest zwykły błąd techniki który nie rozpoznał system, ale po to są ludzie tam i dlatego to się nazywa pół spalony. Zwykłe standardowe złe decyzje Hiszpańskich Sędziów, ale my gramy źle.

0

Nawet z Osasuna nie graliśmy tak źle. Dziś poprostu dnia nie ma, wszyscy grają bardzo źle. Napastnicy z najlepsza statystyka wyglądają z jak najgorsza. Potrzebne są zmiany, bo dziś z tego nic nie będzie. Cofgnac Pedriiego, dać Olmo., a na skrzydło Fatiego. Flick musi ich obudzić bo RSS nie gra wybitnie ale my gramy katastraofalnie, jednak uważam ze to będzie Osasuna v2. I wprdl będzie.

0

Jesteśmy dziś zespołem który nie jest zainteresowany walka. Każda walkę fizyczna przegrywamy na każdej pozycji.
Dziś wygrać chce RSS nie my. Wyjeb. mamy w ten mecz

0

Wbija nam jeszcze na 2-0 przed przerwa

2

My to dziś przegramy. Albo zremisujemy, gramy bez pressingu, bez pomysłu, w szczegolnosi w środku. Jaka pozycje ma Fermin?

0

Słabo dziś gramy. Środek pola nie istnieje

0

Dziś wszystko zrobią byśmy pkt stracili. Liga musi trwać

0

Franek kontuzja :) Kostka? :)

0

@Seledynowy Czasem tak ma, zaraz się obudzi

2

Ale Pedri dziś bardzo słaby.

1

Czyli my dziś musimy swoje zrobić. Inaczej będzie sędziowanie w druga stronę. RM nie może odpaść z walki

1

Jakim cudem tam spalony?

0

Oby RSS się nie odbił dzisiejszym meczem i nadal byli słabi. Vamos

1

@NeroTFP1 Widziałem milion razy, ale zawsze bawi

2

Dżamal na ławeczce.


7

@Pnog37 nie, widać po nim, że będzie to poprostu napastnik na Betis itd.

0

@PatrykBarca masz ty idola no nie powiem.

0

@A4ron w piłce pewne? :) stawiaj chłopie każde oszczędności zatem.

0

@kamiVeB pisze ze to walka o kandydata, a nie ze będzie.

0

@FcPortoFan1999 trochę sam na to zasłużył. Nie mówię o kontuzji no bo gdzie jego wina. Bardziej chodzi o ogromny kontrakt a nie widać po nim by mu mega zależało.

0

O ho w pis walka o kandydata.


2

@Kapitan hawk jak prawie zawsze Balde. A no i z automatu FDJ

0

@Pnog37 dochodzi Pena, Balde, i te dwie zmiany robią różnice. A właśnie ta linia obrony zrobiła nam krzywdę. Ten Dominguez jest strasznie wolny i słabo wygląda. Forta nie ma.

1

@Pnog37 może wogole niech gra składem na osasune?

1

@okiemtypera_lucaxx95 nie mamy bramkarza i Flick mam nadzieję że się obudzi. Wydaje się że dobrze reaguje, więc niestety pkt stracimy wkoncu przez Pene.

0

@MesQueUnClub_87 jak sobie zmieni w akcie urodzenia że nie jest imigrantem to sobie będzie kandydowal

1

@okiemtypera_lucaxx95 spalone przestaną nam ratować dupsko. Ostatnie mecze to te spalone bardzo minimalne.

0

@matirix20 musiala, Pedri, Yamal, Wirtz, Guler, Foden. Estevao nigdy nie widziałem nie wiem. Endrick nawet nie oceniam nawet nie stoi obok wymienionych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?