tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Herato on tylko placka z Polski strzela
5
@Arden kebab w nocy po imprezie
0
@FcPortoFan1999 chyba zawsze dość :)
4
@Gronek zrobi to co robią cały czas. Do czasu aż Amerykanie kurek zakręca
1
@mkord u kobiet wszystko jest możliwe. Bronzetti nagle z Magdą prowadzić jakby z top 10 była. A to bardzo średnia zawodniczka. Kobity to inny stan.
0
@FcPortoFan1999 Jak się gra tylko na przebicie to nawet jakiś no name ja ogra niestety. Serwis całkiem niezły, reszta... Ale to babki tu wszystko może odwrócić się o 180 stopni. Chodź średnio w to wierzę
4
@barcelonaLM ta już to widzę jak działacze sami się zwalniają, rezygnując z hajsu
0
@AlexDark00 ciekawe, gadacie o tym tyle lat. A ja pół człowieka nie widzę relokowanego. A odniesiesz się do przyjaciół ze wschodu? Jakoś tego nie krytykujesz.
3
@misterio ja ciebie proszę. Nie ma czegoś takiego. To tak jak Slawus, wolność słowa, wolność gospodarczą. Religia? a no oprócz tego.
1
@AlexDark00 Rozumiem że to Unia podrzuca ci tych imigrantów na granicy Białoruskiej? I mówi brac wszystkich? To ta UE handlowała wizami?
1
@betonito Mówisz o tych wielkich kibicach co woleli klaskać Ronaldo niż swoim kibicować? Lepsi nie sa jak widać.
5
@TheNekro94 No bo Polak by tego nie zrobił, nie zabijają, nie kradną, zawsze uśmiechnięci i dzień dobry mówią.
0
@Peciak mówisz o 100ce Sławka Mentzena?
1
Komentarz usunięty
0
@messi33 tak wysoka wygrana Hiszpanii?
0
@Eto'o9 R10 A Cubarsi nie wrocil juz do Barcy?
3
@Eto'o9 R10 Bedzie z nim problem jak nie odblokuje cabana. Jeśli on kazde zmeczenie, stłuczenie bedzie reagował z obawa to poprostu jak piszesz w pressingu go nie bedzie.
4
Zmęczył się.
1
@Mow_mi_Douglas ktoś widział jakieś statystyki ilu różnych piłkarzy powołał? Albo czy chociaż raz zagrał ta sama 11-tka
0
@Kgorecki2500 głupoty piszesz, ale co zrobię. Cała Hiszpania z tym walczy i wykorzystują wszyscy, wynajmują mieszkanie, nie płacą i nikt nic nie robi.
8
@draxidox to jest jakiś dziwny twór od dawna, nie chodzi tu o imigrantów tylko dla wszystkich jest ten przepis.
2
@FcPortoFan1999 tu nie chodzi o to co ta za rozgrywki. A o to że Probierz nic nie wdraża, każdy mecz inna paka, inny pomysł na grę. Reprezentacja jest bez stylu
0
@KonopaaEagle na ch. Ci kolejny pomocnik za 70 baniek
1
@Ojciec5tkidzieci zgadzam się. Słowo ok tu pasuje, bo jedynka w każdym aspekcie przewyższa dwójkę. Obejrzeć polecam, nic więcej. Mnie razila gra aktorów, oprócz Denzela reszta mocno średnio i kilka absurdow w samym filmie. Ale do kina warto iść. Takie 6,5/10
4
@MesQueUnClub96 a ludzie się nabiorą, wejdą z nim w dyskusje. Jak ta cała Marianna Shreiber czy jak jej tam. Piszą by być w necie.
7
@Ojciec5tkidzieci Jeśli dostaną walkower to otworzą puszkę pandory. Każdy będzie walił focha za rasizmy itd i chciał walkowera.
0
Czemu nagle koleś położył się przed Mamedem, ciekawe. A ni ciosu ani nic, nagle leży, chyba ze ja przespałem cos.
1
@MysticCat no właśnie głupieją, bo Freaky są wyżej od sportu.
1
@adi7adi8 Daleka od ideału jest bardzo delikatnym określeniem.
0
@FcPortoFan1999 dla mnie to taka pokazówka. Gdyby wszyscy mieli reagować na kibiców to 90% meczy by się nie skończyło.