13

@draxidox no i ma rację. Wyobraźcie sobie ryzyko wojny, jakieś napięcia na granicy wschodniej i prezydenta Trzaskowskiego na czele kraju. Ja sobie wyobrazić nie potrafię

1

@J4no dokładnie tak samo jak nabrać się na konfe że stoliki idą wywracac.

0

@FcPortoFan1999 Dolicz 12-13% Konta i masz 43%. PSL? Niezdecydowani? Tu nie chodzi o to z kim przegrasz, ludzie głosują anty partia. Sami nie zagłosujecie na kandydata KO nawet gdyby to był Piłsudski

0

@Sysia11 jedyne dlaczego to kasa i Barca. A po drugie wątpię by ktoś go chciał

0

@Sysia11 ale nie dziwisz ze czego? Że kontuzje ma?

2

@Arden bo to nikogo nie dziwi no i w sumie czy to osłabienie? Przykre ale prawdziwe

0

@Lewy952468xx Ansu kontuzja?

1

@FcPortoFan1999 ludzie głosują na partie. Wystawia psa w pis i tak ich elektorat zagłosuje. A to 30%. Do tego 11-13% Konfa też pójdzie na pis lub wcale, psl czy będzie za ko? Polemizowałbym.

1

@Azazel_Pazuzu hm dziwne, przecież to najlepszy kontrakt świata wg. Laporty. A prawda jest taka że podpisany na 14 lat. Czyli zero negocjacji w przyszłości, korekty rynku, wszystkiego. No życie

0

@ProMILs sporo zarząd zrobił z pensjami, sponsorami, ale jednego liga nie przyjmuje, wałku na ostatniej dźwigni. A między innymi dzięki niej kupiliśmy prawie za 200 baniek.

0

@Arden twarz to już wygląda jakby ktoś ją lał

0

@Azazel_Pazuzu miałbyc spory zastrzyk za podpisanie. Chyba nie ma :)

12

Komentarz usunięty

0

@Comentateiro no po weekendzie Real idzie po wszystko, a my po nic.

4

:) Jak się ręcznie VAR poprawia


8

@Lucyfffer Jesteśmy po 3 m-cach sezonu. Na ocenę przyjdzie jeszcze pora.

1

@Gall wątpię. Pytanie o pochodzenie zony, która jest Żydówka? To akurat nie daje Sikorskiemu przewagi i Olejnik to wykorzystała.

12

O ho Olejnik chyba robi wszystko by Trzaskowski był kandydatem :) Jak widać w KO potrafią i tvn pojechać.


1

@Gronek Dawno powinni go już zmienić.

0

@JoeSatriani Z RSS to zabrakło pressingu. Najgorszy mecz w tym aspekcie, nie ma co tu winić pojedynczych piłkarzy, nikt nie pressował.

0

@Nazio_87 Ba tam sa grubsze historie, wysyłali karetke, a ona jechała sobie do maka by wydłużyć dojazd. Cały czas nie jestem w stanie zrozumieć czemu oni wszyscy nie siedzieli.

2

@Comentateiro Też to pamiętam. Ale jednak aż tak szczegółowo to już nie. Masakryczna historia. @mmaciass ja ciebie prosze, kompletnie inna kwestia, ta pielegniarka od RPA po Islandie uśmiercali ludzi w szpitalach, cały świat uśmiercał. Możesz kwestionować szczepionki, ale nie to że na Covid ludzie umierali.

4

Wczoraj obejrzałem Łowcy Skór - polecam obejrzeć. Takie historie potwierdzają, że ludzie to ku#@, nie religia, nie kolor skóry, pochodzenie, a po prostu ludzie są psycholami.
A drugi wątek, to warto obejrzeć dla młodszego widza by zobaczył sobie czasy rządów Millera i czasy przed UE jak było jeszcze gorzej ze służba zdrowia, z prokuratorami, ogólnie z funkcjonowaniem państwa. Zamordowano dla zysku >1tys ludzi, zamieszani wszyscy, od dyspozytorni, obsługę karetek, lekarzy, zakłady pogrzebowe - skazano 4 osoby.

Przykład by zobrazować - ktoś dzwoni na pogotowie zgłosić zawał, dyspozytor specjalnie wysyła ustawiona karetke z drugiej części Łodzi, by dojazd był znacznie dłuższy, karetka przyjeżdżała już do trupa, nawet nie reanimowali, dawali sygnał do zakładu pogrzebowego, że maja skóre. Zakład pogrzebowy płacił i obłudze karetki i dyspozytorowi. A jak pacjent jednak walczył i żył to w karetce podawali mu pavulon by sie udusił.

0

@JoeSatriani Var zadziałał dobrze, poprostu pajac z baru wybrał sobie stop klatkę przed podaniem by się Ch. Narracja zgadzała.

0

Bmw do sprzedania, pierwszy właściciel, Igła.


1

@negreanu masz rację.

0

@ViscaelBarca2007 to każdy chyba wie od dawna. Tylko z taką pensja on nie odejdzie bo nikt go nie chce

31

@DLFCB no ale ze 2h grzał to zdrowie ma.

0

@negreanu to jest dobrze wyszczekany koleś. Przy wybitnej kampanii ukrywającej jego mocno religijne odchyly. Ja bym go nie skreślił. Trzaskowski nie jest wybitnym politykiem i w f2f by przegrał. Więc jak znam życie debaty nie będzie

1

@panczo Czarnek nie przegra ze Sławkiem. Na Morawieckiego mają za dużo. Jest tyle afer gdy Morawiecki rządził że każdy to wykorzysta. Wczoraj Czarnek robił jakieś dziwne tweeter z familia, ocieplajac wizerunek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?