tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@michal26 a koleś nic nie obronił a strzelono w niego
1
@michal26 wkoncu stracimy ważne pkt przez te decyzję Flicka. Ja nie kupuje kompletnie obu.
1
@Antimadridista_WR tu nie chodzi nawet o niego. Gramy na milimetry, wkoncu musi wpaść
1
Martin i Pena no kto by się spodziewał
3
Kur. Szkoda. 0-2 byłoby spokojniej
0
Ale autobus, słabo się ogląda takie mecze.
1
Pena i sam na sam. No tak
4
Ja prdl ten Martin u nas to jakiś błąd kodu
0
@Wasacz_ gdyby nie Iga to nie chce wiedzieć wiedzieć nawet ile mniej osób oglądało by kobiecy tenis
0
@Sysia11 ten cały Endrick to chodzący Chaos. Nie dziękuję.
0
@Sysia11 Endrick zmiennikiem gdzie?
1
@Cvzx w obecnej formie to i Linette może Ige pokonać. Diabli wiedzą co w Igi głowie obecnie siedzi.
0
@Yoshi94 dobrze ze Trump miał prawda?
2
@ViscaelBarca2007 niech się żrą.
1
@MesQueUnClub_87 nawet nie wiedziałem :D
1
@DragonxNF Jeśli sie okaże, że wiecej stracimy niż zyskamy to nikt kto tu teraz pieje do Trumpa sie do tego nie przyzna. A tak na poważnie to kompletnie nie wiadomo co on ma w głowie w naszym regionie.
0
Komentarz usunięty
1
@Kapitan hawk Oraz napisanie że ich wyborcy czekają na 100 obietnic.
3
@Kgorecki2500 bardzo słaba postawa
2
@kejdzi oni ten Lvp zawsze leją. No ale może to ten rok
4
Anulować spalone, psują piłkę nożną.
PS. Negreira jutro na pełnej piz. Wjedzie
0
@Destroyer_of_Worlds gdzieś czytałem że mamy go kupić bo wybitnie dobry
2
Jeszcze szamanów nie otwierajcie. Milan zaraz odpali pieprzona obronę Częstochowy i się skończy jak zawsze. Chyba tylko my rozumiemy że trzeba na nich cały czas atakować
0
Ale dziś Buki zarobią fortunę.
0
@Szmulek Jest tyle warty bo RM zdobywa lm, proste. Barca zdobędzie i też ceny pójdą w górę. Więc, podnieść puchar nam zostało, a nie marudzić
1
@ViscaelBarca2007 Portugalskie kluby i zarabianie na swoich gwiazdach. Nowość, a później 8 na 10 okazuje się średniakami
1
@barcelonaLM Jakby się tak zastanowić, ciekawe komu on kibicuje :)
0
@barcelonaLM no pytanie jak frekwencja w miastach. Tu jest wszystko na styk. Cholera wie kto wygra, trump ostatnie dni sobie bardziej szkodził tymi wiecami niż zyskiwal.
0
@barcelonaLM a co wyniki jakieś są?
1
@Luciano99 no właśnie nie :)