1

@michal26 a koleś nic nie obronił a strzelono w niego

1

@michal26 wkoncu stracimy ważne pkt przez te decyzję Flicka. Ja nie kupuje kompletnie obu.

1

@Antimadridista_WR tu nie chodzi nawet o niego. Gramy na milimetry, wkoncu musi wpaść

1

Martin i Pena no kto by się spodziewał

3

Kur. Szkoda. 0-2 byłoby spokojniej

0

Ale autobus, słabo się ogląda takie mecze.

1

Pena i sam na sam. No tak

4

Ja prdl ten Martin u nas to jakiś błąd kodu

0

@Wasacz_ gdyby nie Iga to nie chce wiedzieć wiedzieć nawet ile mniej osób oglądało by kobiecy tenis

0

@Sysia11 ten cały Endrick to chodzący Chaos. Nie dziękuję.

0

@Sysia11 Endrick zmiennikiem gdzie?

1

@Cvzx w obecnej formie to i Linette może Ige pokonać. Diabli wiedzą co w Igi głowie obecnie siedzi.

0

@Yoshi94 dobrze ze Trump miał prawda?

2

@ViscaelBarca2007 niech się żrą.

1

@MesQueUnClub_87 nawet nie wiedziałem :D

1

@DragonxNF Jeśli sie okaże, że wiecej stracimy niż zyskamy to nikt kto tu teraz pieje do Trumpa sie do tego nie przyzna. A tak na poważnie to kompletnie nie wiadomo co on ma w głowie w naszym regionie.

0

Komentarz usunięty

1

@Kapitan hawk Oraz napisanie że ich wyborcy czekają na 100 obietnic.

3

@Kgorecki2500 bardzo słaba postawa

2

@kejdzi oni ten Lvp zawsze leją. No ale może to ten rok

4

Anulować spalone, psują piłkę nożną.
PS. Negreira jutro na pełnej piz. Wjedzie

0

@Destroyer_of_Worlds gdzieś czytałem że mamy go kupić bo wybitnie dobry

2

Jeszcze szamanów nie otwierajcie. Milan zaraz odpali pieprzona obronę Częstochowy i się skończy jak zawsze. Chyba tylko my rozumiemy że trzeba na nich cały czas atakować

0

Ale dziś Buki zarobią fortunę.

0

@Szmulek Jest tyle warty bo RM zdobywa lm, proste. Barca zdobędzie i też ceny pójdą w górę. Więc, podnieść puchar nam zostało, a nie marudzić

1

@ViscaelBarca2007 Portugalskie kluby i zarabianie na swoich gwiazdach. Nowość, a później 8 na 10 okazuje się średniakami

1

@barcelonaLM Jakby się tak zastanowić, ciekawe komu on kibicuje :)

0

@barcelonaLM no pytanie jak frekwencja w miastach. Tu jest wszystko na styk. Cholera wie kto wygra, trump ostatnie dni sobie bardziej szkodził tymi wiecami niż zyskiwal.

0

@barcelonaLM a co wyniki jakieś są?

1

@Luciano99 no właśnie nie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?