0

@QUNJ to nie tylko jego teza. Dużo osób tu ocenia wszystko po 1 meczu. Flick już widać lepszy od Pepa

7

@Gibbon_FCB oceniasz Flicka po 11 meczach a Pepa po 3? Tak mam rozumieć. 3 przegrał i całe 7 lat w piz.. U. :) tryplet, majstry. Nie liczy się przeszłość.

0

@Kengo nie nie możemy, wyszliśmy składem wyktorym Barca B nawet by nie wyszła

0

@tomek8756 z nami to mister Flick od prdl maniane i sam się później przyznał. Zerknij na skład jaki wystawiliśmy.

0

@messi33 stawiaj hajs, będziesz bogaty

0

On chyba rok temu więzadła zerwał

0

@Dejvo wygrają, statystycznie Real nigdy nie przegrał w 3 meczach z rzędu. Osasuna też z nimi nigdy nie wygrała.

6

@Kapitan hawk powinni dać im od razu 3pkt. Po co grac. Podsumujmy tych pajaców.
- spalone zlikwidować
- wyjazdy na kadry odwołane, kontuzje zaraz przed powolaniami
- sędziowie zawsze przeciw nim.

0

@Kuchar ty złapałeś co napisałem?

6

@FcPortoFan1999 kwintesencja najlepszej ligi świata.




1

@Lisek wpwelement. 80% zniżki

0

@Kgorecki2500 hańba. Największy problem kraju. Wolne w wigilię

1

@tomek8756 trochę? Prawica tak świętuję że ja myślę że obecnie Trump to jest prezydentem całego świata. Na kolana i robić to co trzeba bo tak się obecnie prawicowa strona zachowuje.
@Kinginiesta oni tacy nie są. Połowa la bamby prdl od dwóch lat że konfa nie wejdzie z nimi w koalicję, ja im wierzę

0

@kanver_ robi wrażenie ale już nie tak duże jak na 9tke

0

@kanver_ Ile karnych?

1

@Wasacz_ z jej serwisem wcale nie zabierał bym szans Krejcikowej

2

@BlaseR9 o szukałem takiego ujęcia. To jest kosmos co on wyprawia jak idzie sam na sam na niego. Przy mbappe i tego z Espanyolu położył się zanim oni wykonali ruch co chcą zrobić

4

@SuperPatsonFCB ale ja ci dziękuję. Uwielbiam statystyki.

1

@SuperPatsonFCB no ale Flick mówi że będzie bronił i koniec. Nikt nie wie o co chodzi. Każdy widzi jak słaby jest Pena

5

@nightwishygt bo RM wygrał lm. Wygrajmy i my, to ceny naszych wzrosną. Proste prawda?

9

@RoberDzik zobacz jak on się ustawia do sytuacji sam na sam. On daje tyle miejsca że napastnicy mają 3 dni by sobie pomyśleć gdzie strzelić. Koleś jest beznadziejny, na tym poziomie to wierzyć się nie chce ze on broni
@Kinginiesta Mbappe obie setki uderzył wprost w niego

0

@Amnc ale lobika podał genialnego, nie wiem który to zjeb.

0

@jondeca mówisz o obroniu 2 strzałach mbappe który w niego kopnął piłki?

0

@xxKrysztalekxx no przy drugiej nie. Chyba że by był bliżej Lini. Strzał świetny

1

@Wasacz_ nie no statystykami zdecydowanie tak.

2

Oby przez te marnowanie sytuacji nie wtopić dziś pkt

0

@Rewolucja123 bo nie napisałeś że się podzielisz. Więc zrobił jak zrobił

0

@regatta52 co pójdzie zmiana Martina i Peny to może pójść.

0

Oho drewniana noga dziś

0

Potrzebujemy diabelsko dziś te 3pkt.moze nas to fajnie ustawić na przyszłość do top 8

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?