tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@QUNJ to nie tylko jego teza. Dużo osób tu ocenia wszystko po 1 meczu. Flick już widać lepszy od Pepa
7
@Gibbon_FCB oceniasz Flicka po 11 meczach a Pepa po 3? Tak mam rozumieć. 3 przegrał i całe 7 lat w piz.. U. :) tryplet, majstry. Nie liczy się przeszłość.
0
@Kengo nie nie możemy, wyszliśmy składem wyktorym Barca B nawet by nie wyszła
0
@tomek8756 z nami to mister Flick od prdl maniane i sam się później przyznał. Zerknij na skład jaki wystawiliśmy.
0
@messi33 stawiaj hajs, będziesz bogaty
0
On chyba rok temu więzadła zerwał
0
@Dejvo wygrają, statystycznie Real nigdy nie przegrał w 3 meczach z rzędu. Osasuna też z nimi nigdy nie wygrała.
6
@Kapitan hawk powinni dać im od razu 3pkt. Po co grac. Podsumujmy tych pajaców.
- spalone zlikwidować
- wyjazdy na kadry odwołane, kontuzje zaraz przed powolaniami
- sędziowie zawsze przeciw nim.
0
@Kuchar ty złapałeś co napisałem?
6
@FcPortoFan1999 kwintesencja najlepszej ligi świata.
1
@Lisek wpwelement. 80% zniżki
0
@Kgorecki2500 hańba. Największy problem kraju. Wolne w wigilię
1
@tomek8756 trochę? Prawica tak świętuję że ja myślę że obecnie Trump to jest prezydentem całego świata. Na kolana i robić to co trzeba bo tak się obecnie prawicowa strona zachowuje.
@Kinginiesta oni tacy nie są. Połowa la bamby prdl od dwóch lat że konfa nie wejdzie z nimi w koalicję, ja im wierzę
0
@kanver_ robi wrażenie ale już nie tak duże jak na 9tke
0
@kanver_ Ile karnych?
1
@Wasacz_ z jej serwisem wcale nie zabierał bym szans Krejcikowej
2
@BlaseR9 o szukałem takiego ujęcia. To jest kosmos co on wyprawia jak idzie sam na sam na niego. Przy mbappe i tego z Espanyolu położył się zanim oni wykonali ruch co chcą zrobić
4
@SuperPatsonFCB ale ja ci dziękuję. Uwielbiam statystyki.
1
@SuperPatsonFCB no ale Flick mówi że będzie bronił i koniec. Nikt nie wie o co chodzi. Każdy widzi jak słaby jest Pena
5
@nightwishygt bo RM wygrał lm. Wygrajmy i my, to ceny naszych wzrosną. Proste prawda?
9
@RoberDzik zobacz jak on się ustawia do sytuacji sam na sam. On daje tyle miejsca że napastnicy mają 3 dni by sobie pomyśleć gdzie strzelić. Koleś jest beznadziejny, na tym poziomie to wierzyć się nie chce ze on broni
@Kinginiesta Mbappe obie setki uderzył wprost w niego
0
@Amnc ale lobika podał genialnego, nie wiem który to zjeb.
0
@jondeca mówisz o obroniu 2 strzałach mbappe który w niego kopnął piłki?
0
@xxKrysztalekxx no przy drugiej nie. Chyba że by był bliżej Lini. Strzał świetny
1
@Wasacz_ nie no statystykami zdecydowanie tak.
2
Oby przez te marnowanie sytuacji nie wtopić dziś pkt
0
@Rewolucja123 bo nie napisałeś że się podzielisz. Więc zrobił jak zrobił
0
@regatta52 co pójdzie zmiana Martina i Peny to może pójść.
0
Oho drewniana noga dziś
0
Potrzebujemy diabelsko dziś te 3pkt.moze nas to fajnie ustawić na przyszłość do top 8