tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@FcPortoFan1999 no chyba nie. Piłkarze kosowa zeszli z boiska bo kibice skandowali Serbie
1
@michal26 strzał w pysk elycie. Wszyscy popierali Harris. Ale by powiedzieć, nawet populistyczne czyli dużo tego co prawica robi to już nie problemy lgbt, praw człowieka itd. Ale jak zrobić by ludziom żyło się łatwiej nic. No to dostali sromotnej porażki
0
@Katalończyk 99 czyli tak jak w polityce potrzebne jest coś pośrodku. A nie skrajność, albo się murujemy albo próbujemy grać jakbyśmy co najmniej Argentyna byli
0
Tak się korki omija
0
@Darek_Maruszczak Darek to nie oburzenie, tylko za dużo tych click baitow w necie chociaż tu oszczedzcie. Czym innym wrzucenie jako ciekawostka na końcu artykułu a czym innym gdy nawet nazywasz artykuł pod tą ciekawostkę
17
Czy ja dobrze rozumiem, porownujecie statystyki po 17 meczach ze statystykami całego sezonu tridente Pepa? Czy da się głupiej? No nie. Sorki za krytykę ale to tak jakby porównać kogoś kto strzelil gola w 2 meczach do tego co zagrał 50. To kompletnie głupie
0
@ElKamil oczywiście że tak, ale tu potrzeba zmiany wszystkiego a nie tylko zalewskiego.
0
@ElKamil tu zalewski nic nie zrobi. Probierz wymyślił sobie styl Austriacki. Czyli ogromna intensywność pressingu. To zajeb. Styl, ale nie ma szans by oni sobie tak grali 90 minut. Padli + kontuzje + głupie bieganie + on w każdym meczu cały czas ogromnie rotuje. To tak jakby spyknac na orlik chłopa i ten kto przyjdzie gra, za miesiąc przyjdą inni grają.
0
@Herato tylko Portugalia nic nie wygra, co z tego że klepią placki jak Polskę. Z lepszym rywalem grają w 10-tke. Mają świetnych piłkarzy a od lat tylko ćwierćfinał
0
@mekston Ta juz wiem. Mój błąd, bezpośrednie się liczą nie bilans bramek
1
@mordini123 ok to faktycznie starczy remis. Ale czy ten zespół zremisuje :D
0
@feZ Ja tez. Dwa dni temu juz w sieci album był. Wiem bo mam i słucham.
01.From Zero (Intro) 00:22
02.The Emptiness Machine 03:10
03.Cut The Bridge 03:49
04.Heavy Is The Crown 02:47
05.Over Each Other 02:50
06.Casualty 02:21
07.Overflow 03:31
08.Two Faced 03:04
09.Stained 03:05
10.IGYEIH 03:29
11.Good Things Go 03:32
0
@mordini123 liczy się bilans bramek czy bezpośrednie?
1
Szkocja 1-0, wiec musimy z nimi wygrać :) Inaczej od razu adios.
1
Standardowy mecz zespołu co tylko ambicja cos chce ugrać. Do czasu 1 bramki i sił walczą, a później demolka.
0
Padli nasi juz. Pressing świetny był, no ale nie da sie tak grac 90 minut. Dlatego jak nie wykorzystali sytuacji to niestety lepszy zespół później to bierze
0
@takisobiektos była kiedyś. Ogólnie jest bardzo przeciętna. Co do Iga to obecnie również i taki jest fakt. U Igi to są skoki formy, trochę swojego poziomu na top i mistrzynia i niestety ostatnio dużo tego przeciętnego.
1
@PatrychoO jutro śmigam. Thx.
0
@ViscaelBarca2007 Deco wczoraj. Nie szukamy nowego bramkarza, wraca TS. Dziennikarz tier bravo girl. Barca kupuje bramkarza.
0
@D10SLEO akurat taki profil to oni potrzebują i to bardzo. Wirtz jest świetny
0
@SnieguPlock ustawione, wygra Paul.
0
@feZ Jest juz w sieci. Bardzo podobna nuta jak za czasów Chestera
6
@draxidox I nic się w tym temacie nie zmieni. Sławka gadka to zwykle prdl populistyczne bez pokrycia i sensu.
0
@michal26 to jeden sondaż i to se. Darujcie sobie i nie jarajcie się.
1
@escarabajo oby zdrowi wszyscy wrócili. Co za czasy ze człowiek patrzy na mecze reprezentacyjne na zasadzie oby bez kontuzji, a nie radości z samego oglądania
0
@Kidd Kupują szroty za ogromne pieniądze, pensje z kosmosu, w sumie to oni chyba na transfery wydaja najwiecej, a tną na niepełnosprawnych
0
@feZ Mega, zawsze chciałem trafić na ich koncert, a nowa wokalistka daje naprawdę rade. Tylko oby w środę koncertu nie dali
4
Nowy Linkin Park na openerze w przyszłym roku. Miodzio.
1
@Kgorecki2500 obojętnie jak to nazwiesz, CBA, abw, CBŚ. Zamykać mają wszystkich co wykorzystują stanowisko . Jakoś za obecnej partii dwóch wicemistrzwo od razu wyleciało. Podasz mi przykład poprzedniej władzy, chodź jeden?
13
Zamykać każda mende obojętnie od partii. O to chodzi. Coś czego nie było od dawna