0

@Lahey jakaś różnica vs Xavi? Przypomnieć ci kiedy mieliśmy problemy?

0

@YouShouldListenToMe nie będziemy, nikt oprócz fanatyków Barcy tamtych meczy nie pamięta. Pamiętasz trofea a nie pojedyncze mecze.

1

@Kapitan hawk Tak jak wybicie piłki przez Kounde a nie głupia strata, oraz czerwona dla Martina. Ten mecz był bardzo słaby i ten remis jest obiektywnie sprawiedliwy. Gramy źle, ustawieni jesteśmy źle. Czy cos to zmienia? Kompletnie nic, nie wygrasz wszystkiego, pytanie jak forma na wiosnę. pisałem o tym 3 tygodnie temu to mnie zwyzywano jako hejtera Flicka. Nie wygraliśmy jeszcze nic i to jest fakt. Walka dalej, a nie koronacja po 12 meczach.

2

Wszyscy jada po FDJ.
- Kounde 1 gol - gdzie tu wina FDJ?
- 2 gol gdzie tu wina FDJ?
Obiektywnie pokażcie mi gdzie my tu przez cale 90 minut byliśmy lepsi?

1

@Deviler II na poziomie Barcy z dziś vs Barcy z początku sezonu. Gdzie początek sezonu to Gladiator I

0

5 obrońców, 2 piłkarzy Celty, 3 wślizgi a i tak wpadła :D


0

@YouShouldListenToMe Wizerunek? Po 12 meczach z 38?

0

@okiemtypera_lucaxx95 Celta miała lepszy mecz z RM, RM wygrał. Nie ma czegoś takiego co by było gdyby. Masz 2-0 chcesz wygrać LL, wygrywasz a nie odprdl. błędy jak Kounde.

2

@Comentateiro Bo w piłce liczy się pressing. A Barca nie biega i masz Xavi v2.

3

@krol211 pamietam mecz Celty z RM. Celta była jeszcze lepsza niż dziś, zgadnij wynik. Tak się wygrywa, nawet gdy nie idzie. Te 2pkt bardzo Barce zabolą.

1

No ale podsumowując. Mecz przegrał nam Kounde, podłączył ich i gra bardzo średnio. Czas na ławkę i Forta za niego. Chłop musi odpocząć w reprezentacji Francji tez odjeb.

0

@Douglas Bo liga to 38 meczy a nie 11. Pisząc to wiecznie czytałem jakim jestem prdl hejterem Flicka. W listopadzie nie rozdaje się LL i LM. Yamal wypadł, brak ławki za Kounde, lewa strona dramat, brak ławki na 9-ce. Czy 60 czy da się tak pociągnąć? No nie da.

0

@tomek8756 po RSS tego nie zrobił?

2

@Kapitan hawk nie wierzysz mu? :P

0

@Mustbe11 w pierwszym sezonie Xavi wszedł w Grudniu, nie mial przewagi. W drugim mial tyle samo pkt co Flick

0

@xxKrysztalekxx A po RSS nie powinien?

0

Podsumowując:
Duże grono pisało ze będzie ciężko i było. Dlaczego, a no skończył się pressing na wysokim poziomie. B. duże grono zagrało b. słabo. Kounde gra b. dużo i za niego nie mamy nikogo.
ps. 3-0 i było po meczu to słupek i mamy 2-2, piłka i cała przewaga nad RM właśnie poszła się jeb. Gra tez.

0

@capricornusjrk ligę zdobywa się całym sezonem, a nie 13/14 meczami. Wy juz Flickowi LM dawaliście. Daleka droga do majstra

1

@Sysia11 A to FDJ sprdl bramki?

1

@Kondziubarca Tylko my nie tracimy frajersko pkt. My gramy bardzo słabo. Czy Celta dziś nie zasłużyła na remis/wygrana?

0

@Peciak To niech zacznie od siebie. Bo to on złe decyzje podejmuje

1

3-0 by zabilo mecz. Oj szkoda tego słupka Rafy

0

@Xxxbarca4ever spalony był.

3

Nie lubi gdy piłkarz podnosi te łapska, spalony, out itd. Do gwizdka graj kur. bo nie wiesz. Mowie o Kounde

0

@Seledynowy nie ma pressingu nie ma zabawy. Xavi wrócił

1

Brawoooooo. 2-0 i grac dalej teraz.

0

@montiel B o gra na 10-ce a on tam słabo wyglada

1

Gavi skrzydło, Olmo 10, Pedri obok Cassado. Tak powinnismy grac. Obecne ustawienie sporo tracimy

1

@Pawlusek On lepiej wyglada przy Cassado

1

Nie było wyjścia z Martinem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?