tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No nie powiem negatywnie mnie Flick zaskoczył. Mówi rozsądnie, ale decyzję Martina i Fermina nie mój klimat. Ale jak zawsze, wyniki bronią. Więc po wygrana
0
@4drian0 przez pasy nie przejechał. Brak mandatu
2
@Roobo no to sobie trochę poczekasz. Bo budowa trochę trwa.
1
@arasz1819 bo on jak i to takdlacpk czy jak się nazywają to niezależni eksperci
0
@Awtameok_Klana no może. Ale skala to zazwyczaj wsparcie chin/Rosji oni się w tym specjalizują
0
@PaPo Mysle ze powtorzymy skład z soboty z 1 zmiana Martin-Fort
0
@SeWo77 sam sobie rób.
0
Wygrana Barcy, porażki Realu i PSG i bedzie to piekna kolejka w LM.
2
Znaleźli sobie moment na walke z kibicami
4
@ShawnC Walker ogólnie już raczej emerytura. Pep troche przespał zmiane pokoleniowa.
0
@Linghunter88 nie widziałem by było dobrze :)
1
@Rastafarnianin to czemu o Hitlerze się gada już prawie 100lat?
3
@Awtameok_Klana w Rumuni koleś ma taki wynik bo miał bardzo agresywna kampanie na tiktoku, Twitterze, ogólnie net. Farma trolli robi swoje, ciekawe gdzie najwięcej trolli można kupić? Rosja/Chiny? Przypadek? A Haselka z propaganda, czego to się nie zrobi dla narodu, wszyscy łykają jak suplementy. Nie jest żaden pomysł na problemy, a Haselka. Ale zawsze to Haselka a nie tematy aborcji, gejów itd.
1
@BorzyKrzys w szkole mojego syna dzieciak ma wybór, zrobisz materiał w szkole, albo w domu. Tyle, dzieciaki się uczą, nie płaczą, mają zadania domowe, nie zawsze i to jest środek problemu. Bo przed to i na weekend zadania dostawał. Ale jak zwykle u nas musi być skrajność, albo lewa albo prawa
0
@Criss18Barca on miał niezły problem prawny chyba w tym swoim imperium
1
@Peciak True masz racje > roku nie maja podatku. Ciekawy pomysł, ale to raczej Niemcy tak mocno to wspierają. Ale nie głupie by to było patrząc jak u nas wszystko opodatkowane. Ludzie mogli by zamiast kupować miliardy nieruchomosci pod inwestycje i podnosić ich ceny inwestować w krypto.
0
@KamQiX reasumując nie płacisz podatku bo do 26 lat, nie płacisz składek zdrowotnych bo zlecenie i nie chcesz, nie pracujesz, ale hajs tak? No ma sens.
Tak by właśnie się skończyło w tym kraju płacenie składek emerytalnych jak się chce i prywatna służba zdrowia, problem dopiero jak się pojawi.
3
@Peciak Google "U naszych sąsiadów Niemców zyski i dochody z kryptowalut podlegają opodatkowaniu podatkiem dochodowym sięgającym do 45%. Zyski w wysokości do 600 euro rocznie nie muszą być zgłaszane fiskusowi."
8
Jest Mama Balde to juz wiemy czemu Balde nie gra
4
@Wasacz_ Ona ma nieruchomosci za 11 baniek. Niech wspiera. Zreszta Nawrocki jest bezpartyjny, wiec po co wspierać PIS
1
@Kapitan hawk Myślę ze Pena/FDJ
5
@arasz1819 ale po latach już nie jest partyjny. Każdy ma prawo uczyć się na błędach. Poszedł do kościoła się pomodlil i stwierdził że już nie jest w pis
0
@okiemtypera_lucaxx95 czyli innych zdanie jest betonem, a twoje słuszne. No ok niech tak będzie.
1
@okiemtypera_lucaxx95 przeczytałeś te swoje mądrości w jakim poradniku?
2
@marcin62 w piłce liczą się na końcu pkt, a nie balet. Stylem to RM powinien dziś mieć 12 pkt mniej. Nie wygrywać lm itd. Czy ktoś później pamięta ze maja połowę gównianych meczy?
1
@Wasacz_ wręcz możesz hajs stawiać. Hołownia nie ma szans na 3 miejsce
2
@Wasacz_ Znam go dobrze prywatnie. To w porządku koleś. Przepraszał już za swoja głupotę na Twitterze.
2
@pt9 Musze zdementować, może byc tyle samo pkt, ale bramki sie licza. Ps. chyba bramki :P
0
@Pedri16Future Ich wróżby sa tak samo warte jak twoja ze tak nie bedzie.
0
@Nightraider poszła lewa strona nie wiem czy pamiętasz, z prawej gol padł