tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lahey To obejrzyj mecze. 1 polowy z RM i BM, 1 połowy z Valencia, Rayo. Jakiś nasz napastnik zrobil różnice i poszło w 2. Nasi przestali strzelać co sytuacje i mamy właśnie to co mamy
0
@kanver_ bo wierza w wygrana do końca, grają ch. do 80 minuty i dobijają. Czy wy widzieliście dziś by ktokolwiek chciał po 80 minucie cos zrobic? Był 1 moment, 1, z 1:0 na 1:1 dosłownie z 10 minut było widać ze wbija wkodncu. Później nic, zero, null, wolno, dudo , smutno.
1
@Roobo Wiesz co powiedział Gundo o flicku na pytanie czemu sobie nie poradził?
Był za miękki i sympatycznie w trudnych momentach. To cytat
0
@okiemtypera_lucaxx95 im wypadli wszyscy a i tak jak swoje zrobia to nas wyprzedza.
0
@michal26 nie słychaj @SinMistico przegraliśmy bo graliśmy słabo. Martwi to ze tracąc gola nie ma agresji, intensywności, wolno, nudno, oprócz Rafy nikt nie walczy. Sedziwoei to dodatek pudrujący słabą grę. Ale Pena swoje robi, ślę się ustawił przy pierwszym golu, ale ktoś uparcie na niego stawia
0
@Lahey nie skreślam, ba ja w niego mega wierze, ale nie wierze w zespół. w RM kupili by Puchacza i ten Puchacz zrobi swoje wtedy kiedy trzeba. Ale chce by Flick był traktowany tak jak Xavi.
1
@Roobo Leo pudrował trupa latami. Teraz robi to Yamal, dzieciak wraca dopiero, ale jak go nie ma, to ten zespół jest z dupy. Reakcje Flicka nic nie dają. Czyli mamy powtórkę reprezentacji Niemiec. Dużo uśmiechu, treningu, gadki, a jak nie idzie to dalej nie idzie.
1
@BARCA1899Messi Eh ci sędziowie. Xavi ich krytykował wy krytykowaliście xaviego. Czemu tu jest inaczej?
Styl gry jest gówniany. Skończył się pressing skończyła się gra. Kalka poprzedniego trenera. Kalka
0
@okiemtypera_lucaxx95 Tak, my nie wiemy kogo mamy bo Flick nawet nie próbuje kur. sprobować.
0
@MarianekFCB Nie jest to prawda, ważne ze wygraliśmy kilka po 5-1 4-1 jakie to śliczne
3
Real nie przegrał 48 meczy, mogą grac słabo ale chociaz remisują.
My juz 3 porażki w 15 meczach, 20% meczy przejebali w LL. 20%!
Ten zespół nie ma jaj, nie reaguje kompletnie jak nie idzie. Tylko Rafa walczy. Więcej dzieci na boisku i prdl jak to mamy skład na walkę na każdym froncie. Nie mamy, ławki brakuje.
1
@Messibestplayerintheworld może nich Flick przepierd. jeszcze z 3 mecze to się obudzi.
0
@masa11 bo piłka to nie balet.Liczy się efektywność a nie bycie ćwokiem.
0
@Cvzx Za Xaviego jak po straconych bramkach walczyli, tu piknik nadal.
0
@4drian0 kto skład ustawia
2
Komentarz usunięty
0
@greedo jak każdy. Yamal tez nic nie dał. Niech mniej biegają
0
@DonCarletto Nie wiem zawsze sądziłem ze La masia to najlepsza szkółka świata, Yamal najlepszy piłkarz świata, Flick najlepszy trener świata. Może wymagajmy od wszystkich tak samo.
0
@Beztroskii juz tłumaczę, to jest standard jak przychodzi nowy szef i wszyscy nagle pracują. Po czasie juz nie jest to nowe i się wraca do standardu. Nawet będąc nowym to działa. Kolejny mecz i nasz trenejrob nie odwrócił wyniku meczu. Xavi out
3
@greedo Nic złego nie zrobił. Nie szukaj kozła ofiarnego tam gdzie go nie ma. 2 bramkę sprdl Cubarsi, a pierwsza Pena. La Masia
0
@konajoncek Przegraliśmy gra a nie sędziami.
0
@DragonxNF To Flick który na niego stawia
0
@ali3gator przegraliśmy nie intensywnością a błędami indywidualnymi.
4
@AFA To nie kryzys. To normalna forma
2
No to jak, najważniejsze ze wygraliśmy kilka meczy po 5-0. A nie po 1-0. Denny Xavi.
Grają źle, wolno, gównianie. Nie to nie wina Sędziów. Flick nic w tym temacie nie zmienił, zero pressingu, głupie wybory.
Skończył się element nowej miotły, gramy jak zawsze. Ważne ze trener żółtej tez nie wyłapał. To nie jest wina trenera, a brak ławki i kogoś kto zmieni cokolwiek.
1
Mam nadzieje ze Flick zły na Yamala za podanie a nie ze rywal kombinuje?
2
Dobra wymówkę juz mamy
0
@D10SLEO nie prawda, nasz lepszy bramkarz siedzi na ławce, ale pewien wybitny trener jest ślepy
1
Najważniejsze ze Flick krzyczy i piłkarze od razu biegają.
1
Katastrofalnie ustawiony Pena, ale genialny strzał :)