1

@FcPortoFan1999 powinno być 20 lat i emerytura jak u górników. Szkodliwe

1

@ranger3120 wiesz ile podatków na tym kraj zarobi.

0

@clyde No tak bo w kopalniach wszyscy pracuja na dole. Pracujesz na dole 20 lat, a reszte u góry, wiec pracujesz tyle ile wszyscy.

2

@Rastafarnianin Wystarczy spojrzeć jaki jest koszt wydobycia węgla w USA np czy Niemczech, czy nawet w Czechach vs PL. No ale wiadomo solidarność, zła UE bo chce z wegla wyjsc, nawet gdy zostaniemy z weglem to koszt wydobycia u nas przekracza jakikolwiek sens.

1

@MesQueUnClub_87 Zapomniałeś dodać, że siedział koleś podejrzany o morderstwo, a nie kradzież batona w Żabce

7

@Safrani nie uzyskasz odpowiedzi. Teraz nagle wszystkie te konta maja wolne. To tak jak z Żydami, jak mordowali Palestyńczyków to dyżury 24h jak to Izrael zły. Ale jak tylko Trump zaczął wielbić Izrael i krytykować za antysemityzm, nagle temat umarł.

1

@gumaz Wyszkolenie naszych orłów to dramat.

0

@Kuchar Dzieci wychowane juz w UE nie wiedza nic o polityce i gospodarce. Sławek potańczy na tiktoku i sie zdziwisz ile osób zagłosuje na niego. Prawica w necie ma ogromna ilość botów, kont z propaganda prawicowa. Twitter - Musk, Tiktok Chiny. To ogromna broń.

0

@Peciak a co w Rumuni wygrał już idol Rosji?

0

@kanver_ BM gra w 10-tke. A gra nadal jak równy z równym. Gra świetnie. Odpal sobie jak Barca gra w 10-tke

5

@Comentateiro wystarczyu pressing i mamy problem. Siadli fizycznie tak to trochę wyglada

0

@Derean ta jego bramka to kabaret, piłkarze Majorki sami sobie to wbili :D

0

@JoeSatriani Majorka dziś co dała w obronie to ich. Las Palmas byli dobrze ustawieni taktycznie. 2 akcje, dwie bramki

0

@Kamiloza91 a co Xavi nie wygrywał meczy? Rozumiem że on tylko przegrywał prawda? Właśnie w takim stylu wyglądał zespół za Xaviego.

1

Jeszcze 3 i może wygramy

0

Ferranowi dajcie.

0

@Fake69 on się zmęczył. Odpocznie wróci na wiosnę zagra 3 mecze i do bazy

0

No dobra ale Xavi takie mecze wyciągał. 4 mecze z rzędu bez wygranej, no tak źle być nie może, chyba.

0

@adamek20151 przypomnę, Xavi w pierwszym sezonie nie narzekał. Więc daj Flickowi czas

0

@michal1899 Yamal gra dziś jeszcze gorzej niż Ferran. Obiektywizmu trochę

1

Mieliśmy kontry 3-1.5-2 i nawet strzału nie było na bramkę. No to trzeba potrafić

0

@Ibunk przestańmy wszędzie widzieć Pene. Co on tu złego robi. Cały zespół wygląda jak kupa gówna jeśli chodzi o aspekt taktyczny obrony. Nie ma intensywności, agresji, wolno.

16

Żenujący mecz. Wróciły czasy Xaviego w 100%. W ataku marnowanie sytuacji i kompletnie nie panowanie nad meczem. Rywale w śmieszny sposób wręcz dochodzą do sytuacji, pressing żenujący. No nie na cieszyliśmy się Barca.

0

Komentarz usunięty

0

Dzień dobry Xavi. Grają bardzo źle bardzo

0

@MarianekFCB nie pamiętam jak żyje 4 strat pkt i 3 przegranych meczy pod rząd. Kadra jest prawie całą, dla mnie to już byłby mocny minus Flicka, że tak jak w reprezentacji nie wie jak odwrócić zespół.

0

Napisałbym dobry skład bo Lewemu potrzebny odpoczynek. Ale wtedy zawsze zmiennicy są jeszcze gorsi :)

0

@tomek8756 Tylko Bidena krytykowaliscie, a teraz jak Trumpek klęka przed Żydami, cisza :)

0

@tomek8756 zaraz Trump obrońca Izraela będzie groził.

0

@ViscaelBarca2007 Przeciez my Olmo nie mamy zarejestrowanego, ba nie tylko jego. A wy tu marzycie o kolejnym transferze za 60 baniek. Za co

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?