0

@mientusek1407 Ale ja nie pytam o to ilu mamy tylko czy wyniki sa bledami tej formacji?

1

@mientusek1407 A to my mamy problem ze srodkiem obrony?

1

@Safrani Co w zamian :)

4

@Foton myślę że czysty jak łza Trump swojego syna by nie ulaskawil. To są wzorowi Amerykanie.
Ty oglądasz TVN tylko po to o by później się przyp. Czego nie pokazali? Współczuję

0

"przede wszystkim szybko transportować piłkę z obrony do ataku" czyli to czego Barca nie umie bronić. Mam nadzieję że Flick trochę cofnie nasza linie obrony.

1

@J4no może trenera Włocha wkoncu do nas. Taktycznie zawsze są świetnie przygotowani

0

@kamiVeB nie wejdą do 8. Minimum 16 moim zdaniem potrzebne. Dlatego nasz remis jutro byłby świetny

1

@LukaszFan zaraz będzie dyskomfort. Koleś jest świetny ale fizycznie masakra

0

@ViscaelBarca2007 a już 100 baniek był wart.

6

@blakkudium nie wiem czy Gaviego nie dałbym za Olmo, potrzebujemy jutro biegaczy, niech biega całe 45 minut. Szkoda ze skrzydłowego nie mamy na lewej, bo wtedy Rafę dałbym za Olmo, ale nie ma kto grać na skrzydle

0

@TridenteMSN chodzi ci o typowanie wyniku? Nie, ja miesiąc temu nadal bym brał remis jako dobry wynik.

0

@Pawlusek czy ja wiem czy słabo? Byli lepsi, znowu.

2

@Kengo I ta bramka Viniego, rywal mu podał. Wróćmy do wiecznych wylewów bramkarzy, 3 ligi mistrzów ze względu na wylewy bramkarzy rywali :D

0

Jutro remis i bez względu na wyniki innych mamy 2 miejsce.

5

Jak tego Atalanta nie strzeliła? Nam każda z tych sytuacji co mieli by wbili :D

0

@TridenteMSN zdecydowanie, daje to nam 2 miejsce bez względu na wyniki innych

0

@ali3gator Gdyby nie Courtua to 2 LM mniej na 100% by mieli

11

Ja prdl jaki ten RM to wiesniaki, wieczne teatrzyki. Oni to musza ćwiczyć nie ma opcji.

1

@KamQiX Szymona la bamba nie lubi bo on kibic Legii. To wiesz, trzeba się przyprd.

0

@krol211 czyli jak jutro umoczymy z BVB to jak to ocenić, skoro RM wygrał 5-2?

0

@escarabajo I 50% wszystkich spotkań. z 6 maja przegrać 3? No nie wierze :P

1

@escarabajo szansa jest zawsze :)

1

@Pnog37 nie ma szans na dwie porażki RM pod rząd. Nie wierzę w to. Remis może, ale też wątpię

1

@Joe_Barbaro będzie B

1

@Kapitan hawk zdecydowanie tylko ty. Lvp gra mega dobra piłkę jeśli chodzi o kontry. A Girona nie gra autobusu. Lvp to wygra. Coś jak Girona RM, to łatwy rywal pod lvp i RM

1

@Zoker No przecież jest napisane, że przeszli przemianę, rozumiem, ze nie wolno? Tak jak i Barcy nie wolno za ostatni miesiąc ocenić? To tylko ocena, za miesiąc może być inna. Ocenia fakt. Krytykował bo zaczeli fatalnie i grali źle, teraz ocenia miesiac bo graja znacznie lepiej.

1

@PatrykBarca A skad on ma wiedziec czy była stykowa. To jest sekunda na decyzje.

1

@KamQiX Dokładnie, no po to liniowy jest, skoro podniósł chorągiewke to założył spalonego.

1

@KamQiX tam wina jest liniowego, podniósł chorągiewka, Szymon musiał gwizdać przecież

3

@LeoMessiiBarcaPepa Olmo zarejestrowany jest za kontuzjowanego Christensena.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?