tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Filipem on z końcem sezonu odchodzi. Ale też bycie trenerem takiego zespołu tyle lat to morderstwo dla organizmu ze względu na stres.
0
@ObiwanKenobi chyba nie mogą na to patrzeć :)
0
@Safrani cała armia ich tam jest.
2
@mariogbch oni nawet mają - 1 w czerwonych bo anulowali czerwień Viniego
1
@escarabajo Network: United States Paramount+ with Showtime.
Całkiem spoko odcinek.
0
@FanBarcy22 W połowie sezonu jak AM z nami wygra będzie miało całe 3pkt przewagi. Faktycznie autostrada, na 18 kolejek do końca :D
1
Komentarz usunięty
0
O nowy sezon Dextera, będzie co oglądać
0
Szybko się zesrali. Myślałem ze chociaż utrzymają do 2 polowy
10
Negreira,
https://x.com/Troll_Futballl/status/1868008346051350588
1
@Rewolucja123 Juz nawet Buki wiedza ze zaraz im zagwizdaja
0
@gumaz zaraz ktoś ich muśnie lekko, nóżkę zostawia i 11-ka.
0
@FCB_dimiC ale co wejście do lasu? Czy o jakich obostrzeniach mówisz?
0
@esem91 myślę że miała gnata do skroni przylozonego jak się szczepiła.
5
Jaki gol ja prdl :)
2
@Aragorn33 najważniejsze, że ty jesteś uśmiechniety i czas nowym dać dojść do władzy. Bo nowe zawsze znaczy lepsze, najlepszy argument świata.
1
@ViscaelBarca2007 dlatego ja zawsze wstrzymuje się z oceną kogokolwiek na jesień. Wiosna się trofea zdobywa, wiadomo kto wtedy fizycznie daje rade ten ma największe szanse.
0
@ViscaelBarca2007 mecz z Girona bardzo mocno średni
0
@sergio5 wsadź Yamala do reprezentacji Polski. Też nic nie wygra. Boniek grał w w czasach gdzie mieliśmy świetna kadrę
5
@esem91 Dziękujemy.
7
Ciekawostki, statystyki, to co lubię najbardziej. Thx
0
@arasz1819 jak możesz, oni wygrali droga losowania.
1
@Wasacz_ on jest niewinny. Pewnie wiesz układy KO.
6
@gaucho104 zero podatków, złej Unii, wszyscy mają dom i dwa auta.
1
@Uukasz_93 czytałeś Tebasa? Mamy nie zarejestrowanego Olmo i mamy 2tygodnie na to. Tebas cytuje "wierze ze Barcy się uda, ale zobaczymy" czy to ci brzmi na posiadanie hajsu na kogoś jeszcze?
1
@ACMaldini3 ale to nie mój film mistrzu
0
@Lanosss pewnie masz rację
0
@Azi on tu nie zostanie.
0
@Azi my nic nie zarobimy, hieny agentów Fdj hajs za transfer chcą dla siebie. Oddamy za frytki
1
@Damiain nie da się ocenic bo nie gra