1

@Filipem on z końcem sezonu odchodzi. Ale też bycie trenerem takiego zespołu tyle lat to morderstwo dla organizmu ze względu na stres.

0

@ObiwanKenobi chyba nie mogą na to patrzeć :)

0

@Safrani cała armia ich tam jest.

2

@mariogbch oni nawet mają - 1 w czerwonych bo anulowali czerwień Viniego

1

@escarabajo Network: United States Paramount+ with Showtime.
Całkiem spoko odcinek.

0

@FanBarcy22 W połowie sezonu jak AM z nami wygra będzie miało całe 3pkt przewagi. Faktycznie autostrada, na 18 kolejek do końca :D

1

Komentarz usunięty

0

O nowy sezon Dextera, będzie co oglądać

0

Szybko się zesrali. Myślałem ze chociaż utrzymają do 2 polowy

10

1

@Rewolucja123 Juz nawet Buki wiedza ze zaraz im zagwizdaja

0

@gumaz zaraz ktoś ich muśnie lekko, nóżkę zostawia i 11-ka.

0

@FCB_dimiC ale co wejście do lasu? Czy o jakich obostrzeniach mówisz?

0

@esem91 myślę że miała gnata do skroni przylozonego jak się szczepiła.

5

Jaki gol ja prdl :)


2

@Aragorn33 najważniejsze, że ty jesteś uśmiechniety i czas nowym dać dojść do władzy. Bo nowe zawsze znaczy lepsze, najlepszy argument świata.

1

@ViscaelBarca2007 dlatego ja zawsze wstrzymuje się z oceną kogokolwiek na jesień. Wiosna się trofea zdobywa, wiadomo kto wtedy fizycznie daje rade ten ma największe szanse.

0

@ViscaelBarca2007 mecz z Girona bardzo mocno średni

0

@sergio5 wsadź Yamala do reprezentacji Polski. Też nic nie wygra. Boniek grał w w czasach gdzie mieliśmy świetna kadrę

5

@esem91 Dziękujemy.

7

Ciekawostki, statystyki, to co lubię najbardziej. Thx

0

@arasz1819 jak możesz, oni wygrali droga losowania.

1

@Wasacz_ on jest niewinny. Pewnie wiesz układy KO.

6

@gaucho104 zero podatków, złej Unii, wszyscy mają dom i dwa auta.

1

@Uukasz_93 czytałeś Tebasa? Mamy nie zarejestrowanego Olmo i mamy 2tygodnie na to. Tebas cytuje "wierze ze Barcy się uda, ale zobaczymy" czy to ci brzmi na posiadanie hajsu na kogoś jeszcze?

1

@ACMaldini3 ale to nie mój film mistrzu

0

@Lanosss pewnie masz rację

0

@Azi on tu nie zostanie.

0

@Azi my nic nie zarobimy, hieny agentów Fdj hajs za transfer chcą dla siebie. Oddamy za frytki

1

@Damiain nie da się ocenic bo nie gra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?