tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@gaucho104 dostał 9 piłkarza z listy pivotow. Więc nie prdl że to jego wybór, dostał jedynego jakiego mógł. No i czy Flick dźwignie ocenia go wyniki. Na razie w 18 meczach przejebał już prawie tyle co poprzednik przez cały rok. Kadrę mają ta sama, przypominam że rok nie było Gaviego i Pedriego, Olmo też nie miał. Obecnie forma wszystkich wygląda jak wygląda o założeniach taktycznych nie wspominając. A jak będzie pogadamy na wiosnę.
2
@gaucho104 samo to że dostał Romeu i że to jego transfer świadczy o twojej wiedzy. Miłego
2
@cules100pro pozytywne bo kłamali, stadion będzie miał w cholerne opóźnienia a Laporta mówił że tempo jest ok. Teraz to i na luty się nie wyrobią, o Nike słyszymy od maja. Po podpisaniu idziemy do sądu by Olmo zarejestrować, sprzedanie dźwigni firmie cateringowej. Ja już dawno nie wierzę w słowa Laporty.
2
@gaucho104 Xaviego też tak tłumaczyłeś?
4
@cules100pro działania zarządu i Laporty były zjeb. Wcześniej, ale wyniki to zakrywaly.
1
@fcbarcafan19 Internet mobilny zawsze bedzie mobilny, zalezy od obciążenia nadajnika. Nie wiem czy masz alternatywę, ale jesli masz światło jakiegoś operatora i chcesz stabilność to wracaj na kabel.
0
@Safrani Czyli jak sie rozwiode to wszystko co mi panstwo w składkach zabrało maja sobie przygarnac do tych co sie nie rozwiedli? Ma sens
3
@FanBarcy22 Laporta i prawda? To sie nigdy nie wydarzy
1
@Nightraider Dokładnie, ale uśmiechnięci socios, dalej nic nie bedą robić.
1
@Nightraider jak nie wiesz o co chodzi u Laporty? Zawsze to samo hajs, szukanie gdzie się da złotówki by zarejestrować kogoś.
2
@Lucerfi ja mówię o cenach, dlaczego takie są. Standardzie, raz cukier, raz masło, raz jajka, a dlaczego bo prdl lud jak mu powiesz ze będzie deficyt rzuca się jak jeb. Wystarczy poczekać, nie kupić, biznes sam zmniejszy cenę.
0
@Lucerfi to się nazywa wolność gospodarcza.
0
@Marcelinho99 sam nie odejdzie.
5
@reloaded gdyby nie zachowanie, zryty łeb, to piłkarsko zasłużył
0
@michal26 Niemcy dostali hajs za powódź w lipcu, wiesz o tym prawda? Wiesz ze z UE nie było dla wrześniowych jeszcze? Widzisz gdzieś hajs dla Austrii, Czech i Węgier?
1
@michal26 gdzie powodzianie nie otrzymali kasy. Pokaz statystyki
@maroon byl tam cały czas w przeciwieństwie do strony prawej gdzie pojechała się lansować wtedy do USA pomagać Trumpowi.
1
@michaleu koleś jest genialnym bramkarzem.
0
@Criss18Barca dmuchana lalkę, podyma, a później zeżre.
0
@Kgorecki2500 pewnie wrzucone przez "nie uśmiechniętych" fake badziewie z tą kwota, ale jak zawsze, wina Tuska.
0
@Rastafarnianin na kościół by dali, a nie grzeszą, te dzieci co się urodzą to same diabły pewnie.
3
@Xaviball jest nas więcej i jesteśmy uśmiechnięci. A to ważne w życiu.
A najlepsze że rozliczają to osoby wielbiace partie co stoliki wywracac miała. Przypomnijcie ile razy zagłosowali by zabrać immunitet by ten stolik wywrócić? Podpowiem 0.
@GeneralXavi wipler lider Konfy potwierdził ze pójdą z pis w koalicję za odpowiednią teke. To jak tam mogę na ciebie mówić hipokryta również?
7
@Kapitan hawk szastasz pieniędzmi. Na kościół byś przelał.
1
@jaras121 dalej jesteśmy.
2
@Kondziubarca Od tego czy ktoś ma grac decydują nasi szamani. Ale jak widać nie u nas, nadal klub nie uczy sie na błędach.
0
@Ojciec5tkidzieci Na 1-ego trafi mandat i zabranie prawka, dla drugiego nie. Ale usuwanie dla obu spowoduje ze dalej beda zapierd. bo konsekwencje słabe.
5
Lamine Yamal będzie miał trudności z tym, aby wrócić na Superpuchar Hiszpanii. @sport
Czyli jak znam naszych szamanów w styczniu operacja, powrót, Maj
0
@Ojciec5tkidzieci Skoro nadal problem, to powinny byc ruszane.
0
@Dieselzor zacznijmy by zagrał na jednej pozycji, najlepiej swojej.
10
@Ojciec5tkidzieci może Kur. Dlatego że Polacy są jednym z najbardziej najebanych krajów za kierownicą. Różne głupoty pisałeś ale luzowanie chlania gdzie cały czas słyszysz jak najebany kierowca powoduje wypadek to nieźle ciebie odkleja
0
@sergio5 Teraz by uslyszał ile płacicie.