tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Damiain nie da się ocenic bo nie gra
0
@reloaded czy ja wiem czy ślizga. Dobry mecz na remis, ale wbiliśmy jedna więcej.
2
Dobry mecz
0
@krefi10 od pierwszej Araujo no chyba nie. Raczej eric
11
To tak gdyby ktoś twierdził ze był karny :)
i kolejne
4
@Pedri16Future tam czyli gdzie?
0
@Roobo Nie ma czegoś takiego jak pewny gol, Kounde był blisko.
1
@BARCA1899Messi dokładnie. I takich sytuacji to my tonę mamy :)
0
Komentarz usunięty
0
@Barceloniarz987 No rafa odpoczynek, wiec tak
9
Nie no 2 bramka na konto Peny, sorry, ale nie potrzebnie wychodził.
1
@BARCA1899Messi a trzymanie Araujo? :) Przecież my w każdym meczu karne byśmy mieli za takie faule
0
@Azazel_Pazuzu no nie jest, dodał od siebie zawodnik BVB. Poczuł łapki i od razu teatrzyk
3
Co do karnego Cubarsiego. RM traciłby gole w każdym meczu po karnych. Kur. to nie jest karny
0
@michal26 Czemu Flick zatem wpuszcza jego a nie Gaviego
1
Oglądałem na drugim oknie City, co mi szkoda Pepe, City znacznie lepsze, mieli swoje sytuacje ale co tam nikt nie ma formy strzeleckiej to nie wiem co ma zrobić. A Juve cały mecz autobus, gol pierwszy gol obrońców, drugi kontra. Niesprawiedliwy wynik
0
@robsesh no druga na jego konto
0
@szewjar czyloi ugryzł dwa razy i nie rozumiesz?
1
Mamy to, ale
BVB xG 2.6 , strzelone 2, stracone gole 3, interwencje bramkarza 5
FCB xG 2.2, strzelone 3, stracone 2, interwencje bramkarza 0 :)
0
Dojechać z tym remisem.
0
Inigo co za debilne ryzyko. My to zawsze musimy cos głupiego robić.
0
@demsi1707 Wzór kierowcy, zła Unia
10
@demsi1707 co w tym głupiego? Rozumiem że w Polsce traci prawko, ale w Niemczech już może sobie popierd?
2
Lille wygrywa i przed Barca. Ale jest mała różnica między wszystkimi w tabeli
2
Kuźwa ja znam 3 nazwiska tylko, ale to Niemcy, w LM nie odpuszcza.
3
Skład bez zaskoczenia. Oby dziś wszyscy zaprdl. na boisku, a będzie dobrze.
6
Vamos
3
@JimMorrisonFCB Palmera, Alvarez i zostawił sobie stara gwardia co wszystko wygrała i efekty ma. Brakuje w City świeżości.
1
@LukaszFan wystarcza 4pkt w 3 meczach. Tylko oni sami mogą to przegrać, kadrowo jesteśmy lepsi od 3 rywali
0
@Lisek dziś remis też będzie dobry, bo w dwóch meczach jeszcze jedna wygrana