1

@Damiain nie da się ocenic bo nie gra

0

@reloaded czy ja wiem czy ślizga. Dobry mecz na remis, ale wbiliśmy jedna więcej.

2

Dobry mecz


0

@krefi10 od pierwszej Araujo no chyba nie. Raczej eric

11

To tak gdyby ktoś twierdził ze był karny :)



i kolejne

4

@Pedri16Future tam czyli gdzie?

0

@Roobo Nie ma czegoś takiego jak pewny gol, Kounde był blisko.

1

@BARCA1899Messi dokładnie. I takich sytuacji to my tonę mamy :)

0

Komentarz usunięty

0

@Barceloniarz987 No rafa odpoczynek, wiec tak

9

Nie no 2 bramka na konto Peny, sorry, ale nie potrzebnie wychodził.

1

@BARCA1899Messi a trzymanie Araujo? :) Przecież my w każdym meczu karne byśmy mieli za takie faule

0

@Azazel_Pazuzu no nie jest, dodał od siebie zawodnik BVB. Poczuł łapki i od razu teatrzyk

3

Co do karnego Cubarsiego. RM traciłby gole w każdym meczu po karnych. Kur. to nie jest karny

0

@michal26 Czemu Flick zatem wpuszcza jego a nie Gaviego

1

Oglądałem na drugim oknie City, co mi szkoda Pepe, City znacznie lepsze, mieli swoje sytuacje ale co tam nikt nie ma formy strzeleckiej to nie wiem co ma zrobić. A Juve cały mecz autobus, gol pierwszy gol obrońców, drugi kontra. Niesprawiedliwy wynik

0

@robsesh no druga na jego konto

0

@szewjar czyloi ugryzł dwa razy i nie rozumiesz?

1

Mamy to, ale
BVB xG 2.6 , strzelone 2, stracone gole 3, interwencje bramkarza 5
FCB xG 2.2, strzelone 3, stracone 2, interwencje bramkarza 0 :)

0

Dojechać z tym remisem.

0

Inigo co za debilne ryzyko. My to zawsze musimy cos głupiego robić.

0

@demsi1707 Wzór kierowcy, zła Unia

10

@demsi1707 co w tym głupiego? Rozumiem że w Polsce traci prawko, ale w Niemczech już może sobie popierd?

2

Lille wygrywa i przed Barca. Ale jest mała różnica między wszystkimi w tabeli

2

Kuźwa ja znam 3 nazwiska tylko, ale to Niemcy, w LM nie odpuszcza.


3

Skład bez zaskoczenia. Oby dziś wszyscy zaprdl. na boisku, a będzie dobrze.

6



Vamos

3

@JimMorrisonFCB Palmera, Alvarez i zostawił sobie stara gwardia co wszystko wygrała i efekty ma. Brakuje w City świeżości.

1

@LukaszFan wystarcza 4pkt w 3 meczach. Tylko oni sami mogą to przegrać, kadrowo jesteśmy lepsi od 3 rywali

0

@Lisek dziś remis też będzie dobry, bo w dwóch meczach jeszcze jedna wygrana

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?