3

@LeoMessiiBarcaPepa Olmo zarejestrowany jest za kontuzjowanego Christensena.

1

@Beztroskii on mógłby czasem wesprzeć Kounde na prawej.

12

@KamQiX mielismy po niej byc milionerami, być w zasadzie 1:1, a tu klops jak wszystko co szyje Laporta. Wszystko robione na kolanie, na granicy prawa. Nic sie nie zmieni.

1

@MichuZ44 zacnie wygląda.

0

@MichuZ44 to będzie serial?

1

@PatrykBarca szczerze ja też :)

1

@joloskyy Jemu bardziej chyba chodzi o to, zer jak nam nie idzie to cieszymy sie że sasiadowi tez nie poszło, takie na osłodę. A chodzi by patrzeć tylko na nas.

0

@Azazel_Pazuzu Mnie martwi to, ze my od pierwszego do ostatniego gwizdka wyglądamy tak samo. Poprzednio to albo pierwsze 45 minut na stojąco, albo 2-gie 45 minut juz nie oddychali, albo po stracie bramki, nagle zespół ruszał, a tu nic, gol i wygląda to tak samo. Od prawie miesiąca, pressingu nie ma całe 90 minut. W rozumieniu takie jakie powinno być, to nie to że oni nie chcą.

21

Najlepsze że wiecznie broni się Flicka co by nie robił, a Tomek poprostu mówi jak jest, tyle. Nie zwalnia go, nie mówi że nie będzie lepiej, a poprostu ocenia fakty. Obecna Barcelona to kalka poprzedniej Barcy jeśli chodzi o aspekt taktyczny. Pressingu brak i nie ma planu B.

4

@Safrani przecież naszym głównym rynkiem są Niemcy. Mają kryzys to i my mamy. Każdy to wie, a kryzys Niemców to ich gówniane działanie ostatnich lat, niech bardziej zabijają się eko gownem to Europa na pewno będzie się rozwijać

2

@Safrani konfa tak nisko, nie wierzę

0

@Destroyer_of_Worlds nie wiedziałem że coś takiego jest. To coś czuję że pewnie tak będzie.

4

@sergio5 Barca 13 miejsce na 19. Więc nie dużo lepiej.

2

@Criss18Barca 11 zarzutów prokuratorskich usłyszał dziś Marcin Romanowski, poseł Prawa i Sprawiedliwości. Dotyczą one rzekomych nieprawidłowości w Funduszu Sprawiedliwości.
https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/kraj/artykuly/9633307,marcin-romanowski-w-prokuraturze-jakie-zarzuty-uslyszy.html

1

@Wasacz_ zaświadczenie ma pewnie od stomatologa.

0

@Bogan Ja Revoluta mam i jest ok. Ale i tak wole nasze PL apki w mbank i millenium

0

@Darek_Maruszczak uf, a Tomek był już u nas kiedyś na varze? Var ostatnio chyba ważniejszy niż główny sędzia jeśli chodzi o kontrowersje

0

Ten Var to ten słynny holender co z Interem?

1

@bartulek98 wyciągnął bo zespół fizycznie dał radę. Teraz obecnie powinien zmienić trochę taktykę i nie grać tak wysoko. Po co z betisem tak graliśmy, ja nie rozumiem, każda ich sytuacja to laga na skrzydło. Wystarczyło cofnąć linie obrony i spokojnie ich wypady były by resetowane.

5

@bartulek98 zobacz na kadrę. Wahadła, Kounde nie ma zmiennika, padł fizycznie, lewa strona cała słaba, napastnicy nie mają zamienników, teoretycznie pomoc jest mocna, ale nie mamy pivota, środek obrony gra wszystko tym samym składem. A taktykę mamy oparta o pressing, który leży obecnie ze względu na formę fizyczna.

1

No to zobaczymy mental RM,
Atalanta ma fantastyczną serię 9 zwycięstw z rzędu i 14 meczów bez porażki. W następnym czeka ich jednak duże wyzwanie.

Sędzią głównym spotkania Atalanta - Real Madryt będzie - Szymon Marciniak. Szymon Bm zrobił, tzn bardziej asystent.

1

@Wasacz_ dziś się od nich dowiedziałem że na wschodzie, czyt. Rosja, Białoruś, Gruzja, a nawet czasy Janukowycza na UA jest / była demokracja. Więc wiecie. Nie wiem czy to warto dyskutować

0

@Kamil689 musi to cofnąć zespół by nas wiecznie ze skrzydła nie klepali. A to czego zrobić się nie da, to niestety nie ma wahadłowych obrońców, a to tu jest problem. Kounde padł fizycznie i nie ma nikogo za niego, a Balde jest za słaby, no chyba że się cofną.

0

@Pawlak1992 weźmie go za darmo. Nic na lenglecie nie zarobimy

0

@Pedri16Future dlatego piszę nie przegrać.

6

@KamQiX prowadziliśmy 2-1 do 94 minuty. I nie, Betis nie jest dla nas trudnym rywalem na ich boisku. Tzn nie był. Do wczoraj. Wygraliśmy z Betisem na ich stadionie 8 wcześniejszych spotkań.

1

Am wygrywa w środę ze slovanem i przy naszej porażce z BVB zrownuje się pkt z nami. Oni są na 15 miejscu my na 3. Diabelsko ważne będzie nie przegrać w środę.

3

@Bernard777 a my nie?

0

@OskP jak rywal wie co ma robić i się nie poddaje to nic mogli zdaniem nie mogli zrobić. AM miało masę sytuacji.

0

@OskP AM było znacznie lepsze i nie poddali się jak im karniaka nie gwizdneli. Nie będzie chociaż na kogo zgonić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?