2

Am wyciąga kolejny mecz w tym sezonie. 5 ostatnich meczy 15pkt. Odrobili do Barcy 10pkt w tylko 5 kolejek.

2

Wyciągną to. AM ma obecnie niezła formę fizyczna

0

@Criss18Barca to akurat jest było i będzie zawsze.

0

@Pnog37 jeszcze pewny karny dla am.

0

@escarabajo yy,? W 18 kolejce?

2

@barca__rządzi głodny był na koniec dnia

0

@Esteban_ nie skreślaj ich jeszcze. Oni często męczą bule do końca, a później coś wbija. Słaby początek mieli, ale sporo końcówkami zyskują

0

@Sysia11 jeśli to prawda co w mediach, że musi się wyszaleć to patologia.

1

@Sysia11 żartowałem. Całe Chelsea gra lepiej

0

@Sysia11 zostawił stara to i od razu gra wróciła

1

@sevs pewni fizycznie też już padają. Taki etap sezonu może być. W poprzedniej edycji rss tak miał. Wystartowali jak jacyś maratonczycy, ale później nie było co z nich zbierać

2

@PIWOSZ89 w niedzielę to mógłbyś już wieczorem nie pić

2

@kubix05 e tam, ja wolałem amige

0

@tomek8756 prawa strona chyba go ceni. Matecki też go wita.
@Hosh wojna była chyba za dawno. Obecnie to Niemcy i Tusk przeszkadzają, naziole nie.

0

@AmigoBlancos dla Realu dobrze.

1

@Tomaszekkkkk mam 3 konta od 20 lat cisza. Może wyciek w innym miejscu niż bank

4

@AmigoBlancos pisałem po rss jaki jest problem Barcy. Taktyka Barcy to wysoka linia i ciągły pressing. Została wysoka obrona i brak pressingu. Dlatego wszystkie sytuację jakie mają rywale, no wczoraj, to przejęcie piłki i od razu laga na skrzydło. Skoro nie ma intensywności i nie zapowiada się by wróciła na dniach, to trzeba się trochę cofnąć i trzymać piłkę, czytaj patrz na 1-0 wczoraj. Kilkadziesiąt podań, wolne rozgrywanie i robi się sytuacja nie narażając tyłu na stratę piłki.
Koniec meczu, 94 minuta, przerzut na skrzydło w środku 3 Barcy i 4 Betisu. To kretynizm taktyczny

0

@Bogan na przykładzie mBanku jak to działa i jak włączyć. Millenium też ma, nie ma prowizji, opłat, limitów itd. Kupujesz walutę sobie w kantorze na stronie banku i płacisz normalna karta, system wykrywa jaka waluta i pobiera z odpowiedniego konta.
https://www.mbank.pl/indywidualny/uslugi/uslugi/usluga-wielowalutowa/

0

@KrwawiaceoczyVEB AM i murowany faworyt no mocno.

2

@Bogan możesz zamówić. Ale po co skoro w większości banków na głównym koncie uruchamiasz wielowalute czy jak to się nazywa i płacąc w tej walucie karta przypisana do głównego konta pobiera z walutowego

0

@BORO_12 przecież wszedł na boisko gdzie Betis miał pełna kontrolę nad meczem, a my obsrane gacie. Nic nie siadło po wejściu, zesrane już było przed wejściem. Bardziej kwestia, że nic nie zmienił ale to inna kwestia. Nic chłop nie daje, tyle.

3

@Culer9002 trochę naciągane a nawet bardzo. Pierwsze 11 meczy mieliśmy świetne, a on był kontuzjowany. Cały zespół zjechał do bazy

0

@cules100pro Deco pracuje, co prawda nad kolejnym środkowym obrońca, ale jednak, na ch. Szukać tam gdzie najbardziej potrzebne, Davies za friko z Bm, po co, to tak jak każdy wie że lewy napastnik potrzebny to kupili 4-ta 10 Olmo. Potrzebujemy 9-tke i też nie zastaniesz takiego planu

5

No więc teraz zerknijmy w brak karnego na Cubarsim. Co nie zmienia faktu że nie zasłużyli na wygraną wczoraj

1

@Lucerfi nie powiedział żaden Białorusin od 20 lat

2

@ObiwanKenobi nie Białoruś, Rosja Gruzja to to samo jeśli chodzi o władze. Dobrze wiesz o co mu chodzi. Szkoda czasu na was. UA chodzi mi o czasy Janukowycza o czym doskonale wiesz.
https://wiadomosci.onet.pl/swiat/wiktor-janukowycz-kim-jest-rzadzil-ukraina-potem-uciekl-do-rosji/h1me67g

3

@ObiwanKenobi demokracja? W Rosji, Białorusi masz demokrację? UA przed obaleniem Rosyjskiej władzy miałeś demokrację ? Wierzysz w wyniki tych wyborów? to jesteś poprostu głupi

1

O taką Rosję walczcie, jak wygra prorosyjska władza raz, to jej nie odda.


1

@matirix20 Musiala Haaland

0

@ali3gator i zaraz będą przed nami w tabeli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?