tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mekston Po meczu z realem i BM 90% la bamby
0
@mekston tak jak LM i LL dla Barcy gdy pisałem by nie świętować jeszcze :)
1
@mekston Belinghama się czepialiście i odpalił, wiec lepiej Gulera zostaw
0
@rodineusz tu nie chodzi tylko o spalone. Zespół Flicka gra zbyt wysoko w sytuacji gdy nie ma dobrego pressingu, a obecnie nie ma, nie możemy grać tak wysoko, Betis jak tylko miał piłkę od razu laga na skrzydło. To prosta piłka na Barce w sytuacji gdy nie ma pressingu. Wystarczy zespół cofnąć skoro nie mamy fizycznie dobrego momentu. No ale w to wątpię że się wydarzy.
1
@marcin62 dobrze ze dziś nie był ważny mecz
0
@marcin62 Pena dziś dobrze bronił
0
@pt9 liczyłem że nie. Może jakiś wyjątkowy zespół że jednak nie
0
Ostatnie 5 meczy w LL. 2porazki,2remisy,1wygrana. Na 15pkt, 5zdobytych. Ktoś pamięta taka serię
0
Ktoś ogląda bvb. Grają presingiem?
0
@J4no zmiany były słuszne, Flick chciał by intensywność wróciła. Niestety nie wróciła. Fizycznie zespół źle wygląda
0
@Gall boli mnie wyzywanie Xaviego. Jak widzisz nic nie zrozumiales. Wygrywał Flick to każdy mecz imienia wyzywamy Xaviego. Radość z wyników, oczywiście że słuszna wkoncu wygraliśmy z Bm.
0
@Pedri16Future w której bo statystyka mówi co innego.
@Gall pokaz mi jak daje trofeum Barcy w tym sezonie? Po wygranej. Piszę bo daliście im już trofea w październiku.
0
@Mustbe11 też trzeba poczekać. Może jakimś cudem zespół fizycznie się podniesie
0
@masa11 gdzie jest krytyka Flicka za dyskusje z sędziami, Xavi wyzywany od wszystkich za to.
0
@FCB_dimiC kto pisał mistrzowie. My do 60 minuty z Majorka kontroli nie mieliśmy. Wygrana nic tu nie zmienia. Zespół fizycznie jest w dupie.
4
Niesamowite jest to że krytykowany jest jeden piłkarz. Betis 90 minut był lepszy, od 46 wyszli chcąc wygrać. Ale wina jednego piłkarza. Nie to nie wina jednego piłkarza. Tak jak RM zawsze krwawi na jesień i budzi się w st/luty tak Barca zawsze pada fizycznie. W tym sezonie dużo szybciej padła.
2
@Mustbe11 pisałem, poczekajcie. To wyzywali mnie od wszystkich. Fizycznie wszyscy standardowo do bazy
1
@Coutinho007 cały zespół dziś gówno gra a nie jeden piłkarz. Pogratuluj sztabowi, bo wszyscy źle wyglądają
2
Schodzi jeździec bez głowy.
0
Co Yamal dupe ratuje temu zespołowi.
0
nie ma. Jest noga
0
Balde macha łapami a jest katastrofalny w każdym aspekcie
0
Ferran się cieszy ze był na spalonym
0
@pt9 Pisałem, by poczekać. Dla mnie to kalka Xaviego od 5 spotkań. skończył się pressing, skończyła się gra.
0
@trolownik bo kompletnie nikt nie biega, zespol wyglada jak kupa fizycznie. Tak nie wygrasz
0
@ProMILs Dopiero wtedy? Oni pd 45 minuty zasłużyli na 3 bramki. W całym meczu powinni prowadzić. Gramy beznadziejnie. I gowno a nie wina FDJ, zespół wyglada jak kupa fizycznie
1
O, pięknie Flick się pokazał. Słucham państwa, od 6 meczy gramy jak za Xaviego, Flick wylatuje jak za Xaviego. Zaczniecie krytykować również Niemca czy nie? :)
0
@Kazragore Wszystkich trzeba zwyzywać. Od 20 minut nie ma kontroli meczu, zero.
2
Będzie karny. Ze względu na nogę. Karny
0
To nie jest karny, ale debilne zagranie FDJ