tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Xxxbarca4ever zdecydowanie więcej byśmy ugrali biorąc dzieciaka niż Olmo. Na ch. nam pilkarz, który zagra z 30/40% bo reszta to wieczny dyskomfort. 60 baniek
0
@NoziX1 a co niby tu racji nie maja? Ale rozumiem obiektywizmu to brakuje
2
@CZAJUN_119 i Perez uruchomił że grany Ch. Z Rss celnego strzału, a z Celtą więcej sytuacji miała sama Celta. Magik ten Perez.
0
@Messi1000000 odpal staty, bez tego karnego i tak by wygrali, Getafe celnego strzału nawet nie mieli.
0
@Culer9002 Xavi krytykował Sędziów wy Xaviego, że wymówek szuka. Co się zmieniło?
0
@MicWic6 masz racje ocenimy po sezonie albo i szybciej
0
@MicWic6 RM nie przegrał 48 meczy z rzędu, my za Flicka juz 20% w 15 meczach. Dołek powiadasz każdy ma? Każdy ale chyba nie ten co później podnosi trofea, bo z takimi statami nie ma szans na trofea. Dołkiem są pojedyncze mecze.
1
@Poversky1000 Jeśli byśmy wrócili do swojego pressingu to byłby świetny wyrównany mecz.
0
@Pedri16Future Kibice dali im juz LM, LL. Teraz spadek z Ligi. Albo winią Sędziów. Pamietam początek sezonu i jak wszyscy flicka wielbili ze on patrzy tylko na zespół i nie szuka wymówek. Poszły 3 ch. mecze i wszyscy szukaja winnych u sędziów, w farcie RM, a nie błędów u siebie. Wróciliśmy do poprzedniego sezonu.
0
@Pedri16Future Zapytaj piłkarzy nie kibiców.
0
@Piotr777 RSS, Celta tak, ale Las Palmas miało dwie sytuacje i to nie 100%. Gramy źle i to jest fakt
3
LVP gra dokładnie to co Barca w pierwszych 11,5 meczach. Nie sędziowie, a Barca przestała to grać. Świetnie się LVP ogląda.
1
@KamQiX grając jak w ostatnich 3 meczach nie wygramy.
0
@ali3gator Getafe strzeliło 10 bramek w 15 meczach. 10
2
@KamQiX bo główna zasada gry w piłkę to efektywność, a nie styl.
2
@Wasacz_ może raportu nie widział. Lis jest odklejony ale ten raport to masakra.
0
@SadeckiKocur oczywiście. Problem varu jest praktycznie zawsze gdy w ogóle głównego sędziego nie wzywają do ekranu
0
@Boss227 chyba za szybkie wnioski na określenie że to dramat :)
0
Pisałem po tym obiadku, że my zawsze po takich integracjach zaczynamy grać źle.
Od meczu z Espanyolem forma pion w dół :)
"Araujo ściągnął pomysł od Lewandowskiego. FC Barcelona chce utrzymać dobre relacje
Dziennik "Sport" poinformował w środę, że Ronald Araujo zaprosił wszystkich członków drużyny na obiad, by "wzmocnić więzi" przed derbowym spotkaniem z Espanyolem. Miało to miejsce w Sant Cugat del Valles, czyli mieście oddalonym o 15 km od centrum Barcelony. Pierwotnie spotkanie miało odbyć się w Ciutat Esportiva, natomiast zespół ma dość, że kiedy tylko jest organizowane takie wydarzenie, to robi się z tego "spektakl medialny".
0
Komentarz usunięty
1
@Coutinho007 Za Gacviego Olmo
7
@Gaz jezu ale brednie. Ta Flick boi się 17 latków.
1
@KamQiX Ja to się zastanawiam czy osiągnie chociaż tyle samo
0
@GigiAmoroso no właśnie i Flick w 5 miesięcy jest bardziej ceniony od Xaviego, mimo iz nic jeszcze nie wygrał .
0
@norbi77 wystarcza dwa kroki do przodu i gwarantuje ci ze wyciągnął by ta piłkę. Przy takim skosie, spokojnie by wyciągnął.
0
@PatrykBarca Poszłakontra, na 1 kontakt pomoc minęli, tak bywa i po to jest bramkarz by kur. takie sytuacje wyciągnąć.
1
@PatrykBarca wiesz ze bramkarz by mieć szanse obronić strzał, musi się odpowiednio ustawić? Przecież ten placek pilnował tylko 1 słupka, do tego zdecydowanie za bardzo się cofnął, wystarczyło skrócić kąt. ale on się cofnął do linii i koles ze skosu z 16 metrów mu ładuje.
1
@prodigy Słuszna droga
2
@Kengo To nie balet. wygrywa się bramkami. A trofea zdobywa wygranymi
0
@prodigy Traktujemy zespół tak samo jak za czasów Xaviego. Czyli wyzywamy Flicka tak samo jak Xaviego.