tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na co czeka Flick z Olmo?
0
@kuz Ciekawe a co powiesz o Cubarsim, bo to chyba nie przez nich przegrywamy?
0
@KrychaFCB Cubarsi zachował się jak placek.
1
Może to Mbappe winny?
0
Wiadomo, akcja gol. Xavi dzień dobry, witamy ponownie.
Skończyły się farty ze spalonymi.
0
@wyrek Pewnie zabronił również wystawianie Peny i stawianie na zmęczonego Kounde
0
Co chłop ma formę. Ratuje gówno grę Barcy
0
Czas by zespół udowodnił ta zajebistość. W nowej formie nie odwrócili jeszcze meczu przegrywając.
0
Wyścig kto gorszy cd.
0
@Barcaa12 A cos inni grają ?
2
@KrwawiaceoczyVEB Bez szans? Nie rozśmieszaj mnie, cofnął się prawie do lini wtedy jest bez szans.
0
Zrobili ich jak dzieci. Dłużej grac tak debilna piłkę.
Pena się cofnął za głęboko, ale wiadomo Flick się nie myli
0
Fermin zostaje, aha.
0
@Seledynowy bo czas na ławkę. Jest człowiekiem i nie rozumiem czemu Flick tego nie robi
1
Czy Universum Flicka jest gotowe by napisać, ze to kalka Xaviego? Czy nie? I nie nie zwalniam go, jest genialny i słusznie ze tu jest, ale zespół wrócił do poprzedniej edycji i nie widać by Hans potrafił to zmienić.
1
Piłka leciała do Kounde a człowiek i tak wie ze on to zjebie. To jest człowiek do odpoczynku i to musowego
0
Yamal, Olmo musza wejść, bo to krwawienie Koemana i Xaviego z ostatniego sezonu
1
@Proxi Jak zawsze
1
Źle gramy, znowu. Wystarczy pressing i nas nie ma,.
4
Ale Fermin ma ostatnio problem z wykończeniem akcji. Co chłop wiecznie znajduje się w sytuacjach bramkowych to jego.
1
Co Lewy to jest maszyna zdrowotna, chłop gra all.
0
Czy Olmo ma kontuzje? Brak FDJ to strzał w pysk, ale słuszny
0
Komentarz usunięty
3
@NeroTFP1 pomyślmy jak wygląda jego kampania:
- jak wygra wybory przedstawi projekt zmieniający podatki, ale dopiero jak wygra
- a teraz to coś?
Na bank Bosak tu jest szykowany
0
@arasz1819 Holender - sympatyczny. Na bank farbowany
0
@michal26 Czyli chcesz nakazać ludziom na co mogą wydawać pieniądze bo to uderza w twoje myślenie. Gdzie wolność? Dla mnie największa demoralizacja sa wszystkie religie świata. Ograniczamy? Czy po prostu skoro ja nie wierze w te brednie to mam wolność i wierzyć nie muszę.
0
@FCB_dimiC Poczekaj spróbuje zrobić swoja opinie o Bogu i wierze. Zobaczymy jakie epitety przeczytam to po pierwsze, a po drugie, opinia po to forum, ale on pisze nie opinie, a krytykuje osoby, które to robią, a to już różnica mieć zdanie ze to dla kogoś jest złe i to jest ok, od tego, że ocenia innych którzy to robią.
2
@michal26 Poczekaj, ale co nam do tego? Ktos za te usługi płaci to jego sprawa, czy to nie ta wolność o która walczycie? Pieniadze sa chore, ale co nas to obchodzi kto jak wydaje swoją kase?
2
@Safrani Oni bardzo mocno już płyną. W piłce też wiecznie coś kombinują.
1
@Safrani Brytole to płyną strasznie.