0

Na co czeka Flick z Olmo?

0

@kuz Ciekawe a co powiesz o Cubarsim, bo to chyba nie przez nich przegrywamy?

0

@KrychaFCB Cubarsi zachował się jak placek.

1

Może to Mbappe winny?

0

Wiadomo, akcja gol. Xavi dzień dobry, witamy ponownie.
Skończyły się farty ze spalonymi.

0

@wyrek Pewnie zabronił również wystawianie Peny i stawianie na zmęczonego Kounde

0

Co chłop ma formę. Ratuje gówno grę Barcy

0

Czas by zespół udowodnił ta zajebistość. W nowej formie nie odwrócili jeszcze meczu przegrywając.

0

Wyścig kto gorszy cd.

0

@Barcaa12 A cos inni grają ?

2

@KrwawiaceoczyVEB Bez szans? Nie rozśmieszaj mnie, cofnął się prawie do lini wtedy jest bez szans.

0

Zrobili ich jak dzieci. Dłużej grac tak debilna piłkę.
Pena się cofnął za głęboko, ale wiadomo Flick się nie myli

0

Fermin zostaje, aha.

0

@Seledynowy bo czas na ławkę. Jest człowiekiem i nie rozumiem czemu Flick tego nie robi

1

Czy Universum Flicka jest gotowe by napisać, ze to kalka Xaviego? Czy nie? I nie nie zwalniam go, jest genialny i słusznie ze tu jest, ale zespół wrócił do poprzedniej edycji i nie widać by Hans potrafił to zmienić.

1

Piłka leciała do Kounde a człowiek i tak wie ze on to zjebie. To jest człowiek do odpoczynku i to musowego

0

Yamal, Olmo musza wejść, bo to krwawienie Koemana i Xaviego z ostatniego sezonu

1

@Proxi Jak zawsze

1

Źle gramy, znowu. Wystarczy pressing i nas nie ma,.

4

Ale Fermin ma ostatnio problem z wykończeniem akcji. Co chłop wiecznie znajduje się w sytuacjach bramkowych to jego.

1

Co Lewy to jest maszyna zdrowotna, chłop gra all.

0

Czy Olmo ma kontuzje? Brak FDJ to strzał w pysk, ale słuszny

0

Komentarz usunięty

3

@NeroTFP1 pomyślmy jak wygląda jego kampania:
- jak wygra wybory przedstawi projekt zmieniający podatki, ale dopiero jak wygra
- a teraz to coś?

Na bank Bosak tu jest szykowany

0

@arasz1819 Holender - sympatyczny. Na bank farbowany

0

@michal26 Czyli chcesz nakazać ludziom na co mogą wydawać pieniądze bo to uderza w twoje myślenie. Gdzie wolność? Dla mnie największa demoralizacja sa wszystkie religie świata. Ograniczamy? Czy po prostu skoro ja nie wierze w te brednie to mam wolność i wierzyć nie muszę.

0

@FCB_dimiC Poczekaj spróbuje zrobić swoja opinie o Bogu i wierze. Zobaczymy jakie epitety przeczytam to po pierwsze, a po drugie, opinia po to forum, ale on pisze nie opinie, a krytykuje osoby, które to robią, a to już różnica mieć zdanie ze to dla kogoś jest złe i to jest ok, od tego, że ocenia innych którzy to robią.

2

@michal26 Poczekaj, ale co nam do tego? Ktos za te usługi płaci to jego sprawa, czy to nie ta wolność o która walczycie? Pieniadze sa chore, ale co nas to obchodzi kto jak wydaje swoją kase?

2

@Safrani Oni bardzo mocno już płyną. W piłce też wiecznie coś kombinują.

1

@Safrani Brytole to płyną strasznie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?