tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nightraider w czym się nie spisał?
0
@Mitch_Atleta zajmijmy się sobą, a nie wieczne pitolenie, jak to inni. Jak to Belingham nie strzela pół roku itd. To oni mają ligę i lm. A my się jezymy jakby było odwrotnie. Nic nie wygraliśmy jeszcze.
0
@Nightraider Fort, uparcie stawia na Martina.
1
@Kgorecki2500 ja prdl jakie brednie. Człowieku kraj A napadł na kraj B. To co ma zachód robić, słuchajcie damy wam dzidy by nie zaogniac konfliktu. Radźcie sobie.
0
@negreanu oczywiście że będzie miał. To akurat jest normalne, Sławek ma elektorat skrajnej prawicy, Szymon w sumie to jakaś cześć centro prawicy.
0
@Nightraider a kto każe Flickowi grać Martinem?
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Nightraider A kto nie ma okrojonej? Praktycznie kazdy zespół ma, RM ma jeszcze wiecej braków w kadrze.
0
@ViscaelBarca2007 kurde czyli jednak go kupujemy
1
@Bykunn cały mecz był imienia poprzedniego sezonu. Byliśmy zespołem gorszym od Celty, a na pewno w intensywności
5
@AduŚ07 kiedyś dawano żółte za symulki, ciekawe czemu od tego się odeszło
0
@messi33 tu wszyscy liczą poprostu na dobrą grę i walkę. Dlatego masz rozczarowanie ostatnimi dwoma meczami, bo tracimy pkt w słabym stylu. Po ostatnim sezonie Xaviego nie dziwię się że szybko wpadli w euforię ale i teraz lekka frustrację.
0
@Wasacz_ ja bym go nie skreślal. Ma 30% na start, pytanie ile zabierze z innych partii.
0
@DonCarletto nowa miotła powinna zadziałać
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FcPortoFan1999 graja pragmatyczna piłkę, bardzo skuteczna. Jak ich kontuzje nie ominą to faworyci nie tylko do ligi.
0
@Ojciec5tkidzieci same kary finansowe to jedno, ale trzeba takie wiadomości dementowac, a zwykły jakiś tweet tego nie robi. Bo TikToki i inne media to wrzucają i duża część odbiorców nie wie że ty był fake.
2
@Ojciec5tkidzieci no właśnie, i zobacz różnice, czy ktoś Kur. Piszę no przecież przeprosili? Nie do Ch. Za to powinien być kryminal i miesięczna jazda z informacją że kłamali o karach finansowych nie wspominając, w każdym medium za ich hajs. A co czytam pod przeprosinami kanału zero na x? Przeprosili brawo dla nich.
2
Z prostej kontuzji, 2tyg.robi się miesiąc. Nowe w Barcelonie.
Lamine Yamal nie zagra ze Stade Brestois 29. Nadal odczuwa ból. Hansi Flick nalega na to, aby wrócił gdy będzie w 100% gotów. Nie będzie ryzykować. [@fansjavimiguel] (1️⃣)
1
@thorin by odzyskać dostęp do banku masz dzień czekać. Coś tu chyba nie gra, bo to jest raczej online. Zadzwoń jeszcze raz
1
@Comentateiro Duda niezależny? W którym miejscu?
3
@Ryoumen z Laporta sobie łapę mogą podać za te swoje propagandy i bzdury
8
@arasz1819 to się nazywa obiektywizm polityczny. Sugeruje z tym nie walczyć. To tak jakby Stanowskiego bronić za ostatnią wycieczkę w stronę Ko. No przecież przeprosili. :) Czyli dziś wymyślę sobie ze Nawrocki to gej, faszysta, a jutro napisze że się pomyliłem i przeproszę to będzie ok.
0
@Aragorn33 pewnie tak. Zobaczymy, Flick wczoraj reagował i słusznie mocno. Pytanie czy zespół wróci do intensywności. Ale braki w kadrze widoczne bardzo, Kounde bez zmiennika, lewa obrona bez w ogóle piłkarza bo Balde to może być zmiennik a nie obrońca do pierwszego składu. , brak zmiennika dla lewego, brak pivota, brak lewego napastnika.
1
@VamosRakieta wiedzieli ze stracą 4 pkt w dwóch następnych meczach więc stwierdzili ze wygrają z Madrytem by to był tylko 1 pkt.
0
@FcPortoFan1999 no i wygra
0
@Aragorn33 to nie on tu jest winowajcą. Tak samo mógłbym napisać że fort jak dziecko miniety. Co do samej defensywy Fdj zgoda. Ale wczoraj to nie przez Fdj straciliśmy pkt. Po pierwsze Cassado B. Głupia czerwona bo nic z tej akcji by jie było, były spalone, a nawet 2-1 i gramy po 11. Kounde wczoraj b
Słabo i gol to jakieś Kur. Kuriozum.
0
@Filipem no nic tylko śmigaj na prezesa klubu lub dyrektora sportowego. Jakie to proste
0
@Bartas7VeB za pół roku nikt nie będzie pamiętał co było 24 listopada. Liczy się to co na końcu. Liczba goli nie daje trofeow.
11
I za takie odp. Szanuje