tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@antoine22 Szczerze lepszy pomysł, bo Olmo traci wszystko na tym skrzydle
4
No dobra zostawiajac pierwsza połowę:
- b. słaby pressing kolejny mecz
- Olmo na skrzydle nie daje rady
- Pedri nam gdzieś zaginął
- Martin jak wszyscy pisali, nie ma prawa grac, na 2 polowe tym bardziej
Plusy:
- wynik
- Gavi
- Pena
1
Gdzie się podziała od 2,5 meczu intensywność/pressing Barcy. Mecz imienia Xaviego w 100%
0
@Jacek770 wlaasnie takiego go pamiętałem, dlatego zdziwiony byłem jaki to kozak się okazał. Czyli na skrzydle jest słaby
1
Kompletnie nie ma pressingu. Ciekawe co się dzieje ze przestaliśmy biegać
1
@RobsonPL Jak pokazać ze nie jesteś tak słaby? Wstaw jeszcze słabszego
4
@macio_944 niech dziś Flick przegra. Tez juz będą komentarze :P W Barcie i RM to norma
3
Cisna z Pepa
0
@kamiVeB nikt tego nie wie
0
Kiedy Pep ostatnio przegrał 4-0?
1
Musimy strzelić szybkie 3 i będzie dobrze. Pena, Martin + sędzia. Potrzebny ostry pressing
0
@Rbtkvhtin Kompleksy leczy.
Nie zapomnę pomysłu prywatyzacje służby zdrowia. Pomysl z jakimś bgt rocznym chyba, co kto może skorzystać i na co, a reszta to ubezpiecz się :) Zadali mu z 3 pytania i co się sam zaorał, więcej w konfie ten temat nie wrócił, sami się zaorał.
1
@Wasacz_ przecież oni nawet z wawy nie są, a go krytykują że wawa chce się go pozbyć :)
5
@Criss18Barca tak wawa niezadowolona z Trzaskowskiego że wygrał w pierwszej turze.
0
@MesQueUnClub96 dotyczy to raczej wszystkich kandydatów. Każdy nich niby niezależny będzie.
0
@Encore a inna partia? Pokażesz gdzie nie ma fałszu?
0
@Encore Ja wolałem Sikorskiego. Ale odpaliłem sobie tego Nawrockiego. Jak Rafał z nim przegra to będzie wstyd. Ale Rafał dla mnie za bardzo lewicowy jest
0
@Encore kto inny?
0
@Azazel_Pazuzu od początku było wiadomo że jest tu szansa na stratę pkt. Ale straciliśmy z rss. Więc trzeba wygrać i tyle
0
Ten Darvich pierwszy raz powołany?
1
@GeneralXavi tak jak @Ojciec5tkidzieci pisze.zapomnisz po 15 minutach. Na bank usuń pierwsza wersję z głowy bo wtedy B. Się zawiedziesz. Dla mnie gra aktorów B. Średnia oprócz Denzela. Główny aktor kompletnie bez pluciowy. Efekty, sceny walk. Takie 6/10
0
@Szymemdymek też bym wolał, może Balde wyjdzie.
@Rewolucja123 to bez sensu. Kult Flicka jest tak ogromny że nawet tu nie ma obiektywizmu. A to trochę śmieszne bo to przecież nie chodzi o Flicka a porównanie sztabow, które wymieniono w całości vs poprzedni sezon, lekarze, fizjo, itd. To nie chodzi o sztab Flicka ani krytykę Flicka bo tu jej nie ma.
0
@Xxxbarca4ever ilość kontuzji w obecnym sztabie już się prawie podwoila vs poprzedni sezon z amatorami.
2
Balde jest średni ale z Gerardem na Celte, bez Yamala z tym sędzia?
Alejandro Balde odczuwa pewny dyskomfort i Hansi Flick musi zdecydować się czy da mu odpocząć w meczu z Celtą Vigo. [@tjuanmarti × @scapde_45] (1️⃣)
0
@Azrik moim zdaniem problemem jest Lapcio. Cos miedzy nimi nie ma chemii.
0
@Lucerfi nie ma niczego po wyborach. Przypominam że kable już przecinano, bomby spadały. Jest normalnie, czyli Ch. Wojna nadal trwa. Zwróć uwagę, że Trump i ekipa pitola po wyborach że zajmą się antysekityzmem a o wojnie cisza.
0
@Stinger_ skoki Polaków to jak z piłką ręczna. Było świetne pokolenie i od dawna wiadomo że nie ma nikogo kto ich zastąpi.
0
@Lucerfi I co niby ma do tego Trump?
0
@maciar Teoretycznie tak. A teraz pomyśl o nim i wojnie za naszą wschodnia granicą. Nie wyobrażam sobie go.
0
@maciar bo to nie jest dobre. A czy obecna sytuacja jest dobra? Duda blokuję all dla zasady że z innej partii. Potrzebny neutralny kandydat. Ja takiego nie widzę