0

Trenerzy w RM, Barcy nie maja łatwo. Carlo 4 miesiace temu zakończyl sezon z trypletem, masa kontuzji. Kibice żądają głowy :) Sa 1pkt za liderem LL. A w nowym formacie LM, obecne miejce nic nie zmieni i tak wejda w faze pucharową ale poprzez baraże.

1

@arasz1819 Gdzie ty widziałeś sytuacje na 2 gol RM?

0

@Mitch_Atleta Wtedy tez inaczej mecz z Lille by wyglądał. W piłce nie ma czegoś takiego co by było gdyby

0

@pride1899 Atalanta na wyjezdzie 3 mecze , 3 wygrane - 11:1, a z nimi w styczniu. chociaż jak patrzeć z kim grali

1

@pride1899 Nawet bardzo. Tym bardziej ze to na koniec rundy i wszyscy będą walczyć. Wygrana z Dortmundem raczej dałaby juz nam top8, ale oni u siebie nie przegrali jeszcze

26

Ten cały endrick to wiecznie bardzo groźnie fauluje. Taki szczur z orlika. wyglada ze wykosił na koniec obrońcę LVP

2

Masakra, to co metr przed kiblem?

2

dlaczego tu żółtej nie było?

0

LVP musi się uspokoić, bo RM teraz gra lepiej a LVP nerwowo.
Trzeba zrobić to co Barcie się często udaje. Dobić.

0

nie zasłużyli i bardzo dobrze

0

@kanver_ no ale tu był stempel.

0

hahaha mówiłem ze karnego dostana.

1

Ceballos włoski poprawił i do akcji. Jak ja nie lubie tego kolesia to jego

0

Camavinga kontuzja, ale się sypia.

0

@PawkoFCB dlaczego mieli by nie wyjść? maja jeszcze 9 pkt, nawet z ostatniego wejdą i kogokolwiek nie wylosują to na wiosnę się obudza

1

@PaPo on by klatka piersiowa próbował bronic, a ręce schował.

0

W końcu wbili. Ale LVP jest mocny w tym sezonie

0

Cały czas brakuje czegoś LVP by wbić. Chyba wiemy jak to się zazwyczaj kończy

0

No i teraz niemiec na 1:0

0

@urbipl nawet przy takiej ilości kontuzji, Real ma mocny skład

23

@Arkon nie no teraz to płyniesz. To se głośno nie rozmawiają o seksi nie znaczy że nie korzystają by mieć dzieci :)

3

@Peciak a może Kur. Deficyt nam Tusk w styczniu uruchomił? Zresztą wg. Twoich poglądów czyli konfederacji 800plus to socjal, jego w ogóle nie powinno być. To dobre zmiany prawda?

0

@Criss18Barca do wyborów daleko. Tu się wszystko może odwrócic. Rumunia pokazała że farmy trolli na TikTokach itd działają cuda

1

@Yoshi94 co po oddało Niemcom

3

Fajnie sie czyta gdy ktos Barce komplementuje ze wzgledu na aspekty taktyczne. Długo nie było takiej opinii.

0

@Foro sezon nie jest zawsze równy, wyjazdy obecnie wiecej. Mamy oprócz AM cała TOP 6 za nami. Po sezonie jesienno/zimowym mozna oceniac, a i tak nie do konca ze wzgledu na wyjazdy

2

@Wasacz_ dokładnie, ale komentowanie Igi to Celt najlepszy, zawsze mówi co dobre co złe i dlaczego nie wyszło zagranie itd. Ma ogromna wiedze, a nie komentowanie na emocjach.

3

@Wasacz_ wygadany jest, ale jednak ma obok Kaczynskiego najwieksze negatywne grono elektoratu. Dlatego nie wygra.

2

@Wasacz_ Powiem więcej, oczywiście to tylko moja opinia, ale Sławka tez zmienia w konfederacji, czuję że Bosak i tak będzie w pewnym momencie kandydatem i ma większe szanse z Pisem.

2

@Wasacz_ Też myśle ze nie dotrwa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?