tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trenerzy w RM, Barcy nie maja łatwo. Carlo 4 miesiace temu zakończyl sezon z trypletem, masa kontuzji. Kibice żądają głowy :) Sa 1pkt za liderem LL. A w nowym formacie LM, obecne miejce nic nie zmieni i tak wejda w faze pucharową ale poprzez baraże.
1
@arasz1819 Gdzie ty widziałeś sytuacje na 2 gol RM?
0
@Mitch_Atleta Wtedy tez inaczej mecz z Lille by wyglądał. W piłce nie ma czegoś takiego co by było gdyby
0
@pride1899 Atalanta na wyjezdzie 3 mecze , 3 wygrane - 11:1, a z nimi w styczniu. chociaż jak patrzeć z kim grali
1
@pride1899 Nawet bardzo. Tym bardziej ze to na koniec rundy i wszyscy będą walczyć. Wygrana z Dortmundem raczej dałaby juz nam top8, ale oni u siebie nie przegrali jeszcze
26
Ten cały endrick to wiecznie bardzo groźnie fauluje. Taki szczur z orlika. wyglada ze wykosił na koniec obrońcę LVP
2
Masakra, to co metr przed kiblem?
2
dlaczego tu żółtej nie było?
0
LVP musi się uspokoić, bo RM teraz gra lepiej a LVP nerwowo.
Trzeba zrobić to co Barcie się często udaje. Dobić.
0
nie zasłużyli i bardzo dobrze
0
@kanver_ no ale tu był stempel.
0
hahaha mówiłem ze karnego dostana.
1
Ceballos włoski poprawił i do akcji. Jak ja nie lubie tego kolesia to jego
0
Camavinga kontuzja, ale się sypia.
0
@PawkoFCB dlaczego mieli by nie wyjść? maja jeszcze 9 pkt, nawet z ostatniego wejdą i kogokolwiek nie wylosują to na wiosnę się obudza
1
@PaPo on by klatka piersiowa próbował bronic, a ręce schował.
0
W końcu wbili. Ale LVP jest mocny w tym sezonie
0
Cały czas brakuje czegoś LVP by wbić. Chyba wiemy jak to się zazwyczaj kończy
0
No i teraz niemiec na 1:0
0
@urbipl nawet przy takiej ilości kontuzji, Real ma mocny skład
23
@Arkon nie no teraz to płyniesz. To se głośno nie rozmawiają o seksi nie znaczy że nie korzystają by mieć dzieci :)
3
@Peciak a może Kur. Deficyt nam Tusk w styczniu uruchomił? Zresztą wg. Twoich poglądów czyli konfederacji 800plus to socjal, jego w ogóle nie powinno być. To dobre zmiany prawda?
0
@Criss18Barca do wyborów daleko. Tu się wszystko może odwrócic. Rumunia pokazała że farmy trolli na TikTokach itd działają cuda
1
@Yoshi94 co po oddało Niemcom
3
Fajnie sie czyta gdy ktos Barce komplementuje ze wzgledu na aspekty taktyczne. Długo nie było takiej opinii.
0
@Foro sezon nie jest zawsze równy, wyjazdy obecnie wiecej. Mamy oprócz AM cała TOP 6 za nami. Po sezonie jesienno/zimowym mozna oceniac, a i tak nie do konca ze wzgledu na wyjazdy
2
@Wasacz_ dokładnie, ale komentowanie Igi to Celt najlepszy, zawsze mówi co dobre co złe i dlaczego nie wyszło zagranie itd. Ma ogromna wiedze, a nie komentowanie na emocjach.
3
@Wasacz_ wygadany jest, ale jednak ma obok Kaczynskiego najwieksze negatywne grono elektoratu. Dlatego nie wygra.
2
@Wasacz_ Powiem więcej, oczywiście to tylko moja opinia, ale Sławka tez zmienia w konfederacji, czuję że Bosak i tak będzie w pewnym momencie kandydatem i ma większe szanse z Pisem.
2
@Wasacz_ Też myśle ze nie dotrwa.