0

@mekston Vini dostanie. Zamykam posiedzenie

0

@ferdas_rawa wielokrotnie sam Pep to mówił. Ale jak widzisz uniwersum Barcy dalej nie rozumie.

0

@takisobiektos o Sinerze nic nie napisałem. Nigdy sytuacji Sinera nie komentowałem. Rozumiem że jak Majchrzak dostał rok bana to Iga też, no bo dla zasady.

1

@BarcaFanSince2006 najlepszy moment. Gratuluję

0

Komentarz usunięty

0

@Mow_mi_Douglas no przecież trzeba znaleźć powód na słynne uśmiechnieci. Nie mam już TikToka bo tam też lawina tego gówna, nikt kontroli nad tym nie ma. Ale to znowu Chińska maszynka do propagandy

1

@BorzyKrzys czyli potwierdzasz ze x stał się fake gownem zatem.

0

@takisobiektos nie ukrywali, Iga się odwołała i odwołanie przyjęli, nie mogli zatem do mediów dać tych informacji do czasu wyjaśnienia. Koniec historii

3

@Wasacz_ no ale zaraz tu przeczytasz że ma rację. Dla mnie temat zamknięty, Iga się odwołała, odwołanie przyjęli, udowodniła błąd próbki, tyle. Koniec tematu, dla mnie

4

@Mow_mi_Douglas zaraz tu to lykna i powiedzą coś o uśmiechniętych. X stał się wielkim fake gownem z połowa samych botów. Ale to działa, przykład Rumuni, USA. Po to kupił to Musk

0

Uderzenie było, ale myślę ze słabo latał Wszołek. w złym kierunku :D

0

@Wasacz_ akurat dla Stanowskiego źródłem jest x a nie lewicowa wersja

1

@Eklerek pospieszyłeś się :)

0

@macio_944 ja tam różnice średnio widzę :)

0

@Stinger_ krytyka samej gry to normalne, nawet gdy słabszy dzień, tak już mamy, emocje, ale hejt to gówno. Wieczna jazda po Xavim jest obrzydliwa. Słaby cały sezon, zwolnili, podziękował, swoje zrobił. A tu hejt nadal

1

@tristan87 to był geniusz

3

@adi7adi8 niech Iga im odpisze, że melatonine kupiła na Ruskim rynku.

1

@jacobFCB to pytanie jest podchwytliwe :) podobno, ale to podobno on w swoim prime to się świecił :))

0

@Stinger_ nawet gdyby mieli zwolnić, chodź też uważam że za szybko po sukcesaxh to chodzi o hejt. Dotyczy to i Barcy i RM. Tu jak nie idzie to jest hejt, nie krytyka, bo Real gra słabo i można spokojnie pisać tu jest od razu hejt i tego dotyczy mój wpis

1

@Wasacz_ wkurza mnie jej nie równa forma w trakcie meczu, ale to najlepszy sportowiec naszego kraju od bardzo dawna, no może obok Lewego bo oboje są ogromnie rozpoznawalni na świecie, do tego ich poziom to wyjątek w naszym kraju. Za steryd bym nie bronił bo to oszustwo, ale tu federację potwierdziły że to jakieś zanieczyszczone gówno w melatoninie. Jaki to ma wpływ na to co ta dziewczyna osiągnęła.

0

@Stinger_ no to teraz do sedna tematu. Lm, ll, sp po 4 miesiącach hejt po bandzie kibiców w stronę Carlo, do tego kontuzje. Tak się powinno traktować trenera? Ma to sens moja wypowiedź czy nie?

1

@KamQiX zobacz jak teraz reaguje większość, tuszowanie i to że jest, była jedynka ok, hejt niech leci. Ale jazda że doping brała? No nie, potwierdzone ze to była melatonina. Czyli bez względu czy to przypadek czy ma jakikolwiek wpływ na sportowca, reakcja sterydziara. Ludzie to hieny

1

@Wasacz_ no tu się zgadzam. Niestety biznes, tylko co ona winna, za nią stoją sponsorzy, zarządy, WTA itd. A jadą po niej, uważam, że nie słusznie. To Melatonina. Pewnie najwięcej krytyki, albo hejtu to wypluja teraz ludzie co w sporcie to wyprawę do lodówki tylko uprawiają. To gdzie ona jest to ogromna praca latami i melatonina tego nie zmieni. Przynajmniej dla mnie.

0

@Marian_Pazdzioch no, melatonina która kupisz w Lidlu. Steryd jak Ch.

0

@Stinger_ co zmienia w kontekście świetnego sezonu Realu. Lm i ll to nie jest świetny sezon? Co zmienia 1pkt,3pkt czy max 4? Na tym etapie sezonu? Czy to zły wynik?

2

@Wasacz_ nie znam szczegółu sinnera co wykryli. Ale sory burza za melatonine? To jest bez recepty. By osiągnąć poziom jej i Sinnera to ta melatonina nie ma kompletnie wpływu. Nie, że wspieram doping, ale Melatonina? Zaraz ashwagande zabronią.
Ale wszyscy powinni być tak samo traktowani. Więc albo wszystkich za to banujemy albo nikogo.

0

@Stinger_ Dobrze nie jest. Co to zmienia?

3

Komentarz usunięty

0

@Mitch_Atleta Wejdziesz w dyskusje? czy bedziesz mnie obrażał? LM, LL, Superpuchar to po pierwsze, ile pkt sa za nami w lidze? Gdzie pisze Barca słaba? I nie pisałem mocarny, naucz sie czytać, a mocny. Po nazwiskach jest mocny, tak jak City. Ma mocny skład a słaba forme, widzisz różnice?

@misterio Dla mnie bez różnicy, wygrali LM, LL i SP - jeśli nie tryplet, to wygrali 3 puchary. Może być? Rozumiem, że słabo i tak

0

@vangoor Dokładnie, uparł sie na Mbappe, i hajsu brak na zastapienie Krosa, zostawił 70 letniego Modrica. Nie mówie ze Carlo nie jest winny, ale jednak w jak szybkij czasie kibice mieszaja ciebie z gównem w takich klubach to ich.
@stinger LL, LM, Superpuchar? - to nie 3 ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?