La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1762 Culés

0

@barcelonaLM @mekston Mogę wiedzieć o co chodzi z Igą/JadwIgą i tą sprawą dopingu? Coś jak Jannika?

2

@FcPortoFan1999 jakieś śladowe ilości zakazanej substancji u niej wykryto we Wrześniu. Dostała miesiąc zakazu gry. Finalnie uniewinniona, bo zażywała melatoninę i wskutek tego pojawiły się te minimalne ilości.
Bez sensu była ta jara krótko mówiąc xD

0

@FcPortoFan1999 To samo co w przypadku Sinnera, sam problem nie jest w substancji i ilości, a w ukrywaniu tego przez federacje.

0

@takisobiektos Czyli smród pozostanie na nowy sezon... @michal26 Przy okazji rozwiązała się ta jej dziwna pauza od gry.

0

@FcPortoFan1999 no tak. Przynajmniej to udało się rozwikłać..

0

@michal26 Bo to było nietypowe w jej karierze.

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@takisobiektos Już najpewniej wszelki debel zostanie odwołany ;)

0

@takisobiektos nie ukrywali, Iga się odwołała i odwołanie przyjęli, nie mogli zatem do mediów dać tych informacji do czasu wyjaśnienia. Koniec historii

0

@tbas No patrz, jakoś o Sinerze tak samo nie pisałeś z tego co pamietam xD

0

@takisobiektos o Sinerze nic nie napisałem. Nigdy sytuacji Sinera nie komentowałem. Rozumiem że jak Majchrzak dostał rok bana to Iga też, no bo dla zasady.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?