tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@cules100pro no to jak to się ma usprawiedliwieniem że sytuacji nie wykorzystaliśmy, skoro w drugiej zjedli nas pomysłem na grę. Gdzie jest Kur. Sztab trenerski
0
@Mns21 Dlatego doszli do ćwierćfinału i byli 1 mecz od półfinału? Dobrze ze Flick miał w tej kampanii same orły Europejskie, po za BM i BVB? Kogo pokonali? Przypomnisz?
0
Każdy z ostatnich meczy w LL zaczynamy bez pressingu. Wiec asystent chyba nie za bardzo wie jak wygląda zespół od dawna. Flick wielokrotnie tez to mówił, że wchodzimy za wolno w mecz. Reakcji zespołu brak.
Co do niewykorzystanych szans z pierwszej połowy, ok. ale mecz to 2 połowy.
1
@Herato od 1,5 roku każdy kto ogląda Barce wie że to piłkarz na Betis.
1
@Faro nigdzie nikogo jeszcze nie wprowadził. A na pewno nie na top. Ocenisz po sezonie gdzie wprowadził
0
@mientusek1407 ciekawe, pokażesz mi RM który traci 13pkt w 6 meczach?
0
@Lahey wybitna druga połowa, nie zapomnę jej nigdy.
1
@cules100pro mówisz o drugiej połowie? Przypomnisz mi co zespół zrobił wychodząc z przerwy? Musiało być gorąco w przerwie bo wyszli i nic nie zrobili.
0
@Mns21 to zobacz ostatnie 6 meczy w lidze z kim tracimy pkt. Obiektywizm
0
@LOPEZ16 akurat lm rok temu osiagnelismy jeden z lepszych wyników od 6 lat. Przed nami kolejne 18 meczy a obecnie Ekipa Flicka ma mniej o 1 porażkę od najgorszego trenera Xaviego.
0
@LeoMessiiBarcaPepa nie no proszę cię. Wina Peny? Mieli 90minut na wygranie z Leganes, z drużyną która wczoraj wygrała pierwszy mecz na wyjeździe. To kpina co wczoraj zrobili z mistrzem taktyki trenerskie Flickiem na czele. W drugiej połowie zjedzeni taktycznie, nie ma tu winy sędziów, pogody, kosmitów. Ilość sttrat, złych podań, albo złych przyjęć piłki takich wirtuozow? Zmiany? Balde na lewej? Szkoda strzępić ryja. W sumie to ja już nawet nie pamiętam kiedy graliśmy mecz, kontrolując go. Może Brest
1
@robsesh martwi też to że wrócili piłkarze po kontuzji i nic nie dają, Gavi pogubiony, nawet pressingu nie robi dobrze, Fdj każdy wie, Fermin dużo słabiej niż poprzednia kampania,
7
@Gibbon_FCB Xavi RM też zlał 4:0.
1
@parpe ostatnio? Przypomnisz mi kiedy Balde dobrze grał?
1
@macio_944 nic jeszcze nie udowodnili, w 18 meczy przegrali już tyle co rok temu w 38 w bardzo słabym sezonie dodam. W lm w tej formule też to nic nie znaczy, wyjdą z top 8 i co dalej?
1
@Kamiloza91 a czemu oglądałeś Barce Xaviego?
0
@mcsarna tzn co zrobił Hansi, wszyscy są zdrowi, więc o co chodzi?
0
@arasz1819 Atletico od robiło 11pkt. To kuriozum jakieś 11pkt w 6 kolejek odrobili nie grając jeszcze z nami.
2
@BezglutenowyPedri śmiało, rozluznij napięcie. Po takim meczu, wskazane
1
@Kondziubarca plusem jest to, że RM w poprzedniej kampanii był znacznie lepszy. Ale czy Flick odwróci nasz poziom bez wzmocnień? Średnio w to wierzę.
0
@FCB_dimiC Mieliśmy 90 minut na gola. Nic by to nie zmieniło, W drugiej połowie mogliby i grac tydzień i tak byśmy nie strzelili
0
@MesQueUnClub22 w szczególności w drugiej połowie. Wybitny bym powiedział
1
@Pnog37 LM zaczyna się na fazie pucharowej.
0
@Roobo jeszcze nie daliśmy bo nie mamy hajsu :d
0
@partymaker Co to się dzieje z tobą ze tak marudzisz?
0
@Fake69 To czemu nie wejdzie Fort? A może jest ktoś w Barcie B? No ale to musiałby zrobić treneiro i musiałby to widzieć co piszesz, bo ja się z tobą zgadzam. Ale chyba mister nie do końca.
0
@partymaker nie marudź.
0
@Kapitan hawk w drugiej połowie nie było agresji Leganes i sytuacji jak na lekarstwo. Taktycznie w drugiej połowie Leganes robiło co chciało z Barca która nie miała kompletnie pomysłu na mecz.
0
@Katalonik97 Od 2 lat człowiek to pisze. Ale jeden pan na ławce ślepy, nawet ze stojącej piłki, wrzutka w plecy.
0
@macio_944 Nie wiem czy wiesz ale to 6 ostatnich meczy. Nie 2. Przegraliśmy juz tyle samo co w poprzedniej kampanii ( całej kampanii ) grając z najsłabszym trenerem.