La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1411 Culés

2

Ostatni raz przy meczu byłem tak wkurzony za Xaviego po rewanżu z PSG, to w żadnym wypadku nie jest jeszcze koniec sezonu, w lm wygląda to na razie świetnie, ale w lidze musimy się obudzić, nie radzimy sobie z pressingiem rywali, wracają stare demony - nie umiemy nic zrobić, gdy rywal się muruje. Gramy bardzo wąsko, praktycznie bez lewego skrzydła, Balde niestety nadal mało daje w ofensywie. Zero jakichkolwiek uderzeń z dystansu, a jak pokazały wielokrotnie chociażby mecze Realu takie coś potrafi uratować punkty. O dziwo po powrocie kontuzjowanych zawodników coś się posypało, i teraz trudne zadanie przed Flickiem, aby to naprawić, dobrego trenera poznaje się po tym jak radzi sobie z kryzysem, my jako kibice musimy zaufać Hansiemu, a na oceny przyjdzie czas później

1

@Pnog37 LM zaczyna się na fazie pucharowej.

1

@Pnog37 świetna dyspozycja innych ofensywnych zawodników - Lewy, Yamal, Raph, tylko zamazała to, że naprawdę potrzebujemy jakiegoś poważnego zawodnika na lewym skrzydle.

0

@tbas najpierw trzeba do tej fazy pucharowej dojść, a niektóre ekipy muszą i o to się martwić. Top 8 to byłby spory plus dla Flicka

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?