La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1545 Culés

31

14

@ranger3120 za takie wpisy powinny iść do pierdla :D

10

@ranger3120 To powinno podlegać pod jakiś paragraf.

4

@ranger3120 2026 a ludzie dalej łapią się na takie rage baity?

4

@misterio jakbym nie wiedział gdzie żyjemy i jakie kobiety potrafią być wyrachowane w obecnych czasach, to mógłbym uznać to za bait :P

2

@ranger3120 "tutaj trzeba na chłodno kalkulować"
Ahhh Kobiety

3

@ranger3120 W historii tylko zabrakło stereotypowego Hiszpana-Cygana z akordeonem.

1

@ranger3120 hmmmm, to chyba nie kwestia płci, ale w sumie ja sama nie rozumiem większości kobiet…

0

@ranger3120 im więcej takich postów tym większe obrzydzenie do kobiet

0

@July_6_BcN oczywiście, że kwestia płci. I jedni i drudzy mają swoje wady, jak faceci częściej przemoc tak kobiety częściej chciwość i brak honoru ws pieniędzy

3

@PanMietek Nie, to nie jest kwestia płci. Tak samo, jak wybieranie przez mężczyzn przemocy, również ekonomicznej (choć są też faceci, którzy lecą na bogate laski, to działa w obie strony), tak ta chciwość, brak honoru itp to jest objaw deficytów społecznych, relacyjnych i pewnie też intelektualnych. Ale takie bajty przede wszystkim prowadzą do utrwalania generalizacji, że wszystkie baby takie są.

2

@VegetaPolska a jak widzisz post, ze pijany chłop napierdzielał swoja zone do nieprzytomności to czujesz obrzydzenie do mężczyzn?

masakra jak ta wojenka płci rzuciła się niektórym na głowy

0

@marcin62 nie. To bym się zajął i odpowiednio zabawił z takim jegomościem, a jeśli zrobiłby to na kobiecie na której mi zależy, to siła mojej furii byłaby poza skalą.

0

@ranger3120 fajna historia :)

5

@VegetaPolska Nie powiem, śmiesznie się czyta coś takiego akurat od Ciebie xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?