La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 888 Culés

0

Czyżby Liverpool też łapała mała zadyszka? Może jeszcze znowu to odwrócą, ale to trzecie mało przekonujące spotkanie z rzędu.

1

@ViscaelBarca2007 myślę że jednak czerwona kartka sporo namieszała:) nie brałbym tego meczu jako zadyszke.

0

@ViscaelBarca2007 mecz z Girona bardzo mocno średni

0

@tbas no tak. Tutaj czerwona wiele wyjaśnia, ale dwa poprzednie też bez szału chociaż w LM w sumie mają taką sytuację, że mogli sobie na dużym luzie zagrać. Zobaczymy w następnych spotkaniach co pokażą.

1

@ViscaelBarca2007 dlatego ja zawsze wstrzymuje się z oceną kogokolwiek na jesień. Wiosna się trofea zdobywa, wiadomo kto wtedy fizycznie daje rade ten ma największe szanse.

1

@escarabajo Ale oni już przed czerwona przegrywali. Z Newcastle mecz bez żadnej kontroli. Z Girona to samo...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?