0

@Pnog37 ty na poważnie? :)

2

Sypia się fizycznie co było do przewidzenia. Nie ma zmienników to jedno, ale trzymanie ich przy wynikach 4-1, 5-1 to drugie.


0

@partymaker no tak wal spowodował, że nie potrafiliśmy pół sytuacji stworzyć. Obiektywny jestes. Bez sensu taka dyskusja.

12

@Safrani dla nikogo nie pracuje. Poprostu ma takie poglądy.

0

@partymaker wymień. Bo ty wiecznie prdl o marudzeniu, a nigdy nie piszesz o faktach. W takim razie z kulturą poproszę podobny mecz z pierwszym składem na takim poziomie.

0

@konajoncek za Xaviego? Wymienisz tak zły mecz, że nawet strzału nie oddaliśmy?

0

@FCB_dimiC na stronie jest kilka tys. Osób. To że ktoś napisał że Nico nie trzeba nie znaczy że jest to opinia wszystkich, to że Rafa jest już oceniany jako najlepszy piłkarz świata nie znaczy że tak sądzi większość, itd. Mamy swoje braki w kadrze i ci co znają się na piłce tak piszą. A ocenę trzeba wystawić po sezonie a nie po 11 meczach lub wczorajszym kogo nam trzeba i gdzie.

1

@Kazragore pigułka na ból głowy która zabiła 0,5mln ludzi :) Dobranoc

0

@Gall no i czym się różni jeden wpis od drugie? Oba krytykują postawę dziś zespołu.

0

@Salchent po przerwie na wyjeździe Celta. Tam sądziłem że stracimy pkt.

1

@mate92 było 2-0 dla Realu

0

@AdrianJaniak wina sędziego pewnie

1

@Barceloniarz987 obaj kazali naszym zagrać taki paździerz?

3

@MichuZ44 Pena paradoksalnie dziś nic złego nie zrobił

0

@Culer9002 Flick niech kur. zespół ustawi a nie szuka winy w VAR. Mieliśmy cały mecz by zareagować, nie wygrali pół piłki walka, nic zero.

1

@Antimadridista_WR nie nie trzeba. Przegraliśmy mecz grając wielkie gówno. Tyle koniec tematu.

0

Każda piłka jest zła, każda złe zagrana. Każda bez pomysłu, bez składu ładu, pomysłu, ambicji. Deszcz spadł gwiazdy przestały mieć pomysł na mecz. Tak nędznego meczu nie widziałem nawet za Xaviego, bo tam chociaż cos do przodu było.

0

Wrzutka Pedriego to podsumowanie. Nikogo tam nie było.

0

To co LM nasza?

1

@Litman frajersko? |My tu wyglądamy jak 3 klasy niżej niż RSS.

0

Nie ma tu pomysłu na nic. Zero ataku, pressingu, pomysłu. Nic.

1

Czas by ten zespol pokazał by wtedy kiedy nie idzie wygra.

1

Ni kontrolujemy tego meczu i będzie tu wpierdol i to na bogato

0

Dziś mamy mecz Xaviego. Obrona wielbłądy, sytuacje nie wykorzystane, sędziowie nie pomagają

3

Wygrać, może być brzydko ważne wygrać

2

Flick dyskutuje? Ojjj czy to czasem nie tylko Xavi jest ten zły co krytykuje Sędziów?

3

Tu najbardziej widać jak bardzo zła jest to decyzja. To podkręcanie walki do końca.
Ale jednak ogólnie słabo gramy


0

@partymaker o Osasunie tez tak czytałem. To my musimy się obudzić a nie RSS przestac grac, nie grają wybitnego meczu, to my gramy zły

0

@AlwaysBlaugrana Gdzie tu napisałem o wybitnym meczu? Pokażesz mi pressing?

0

@kanver_ Ale ty wiesz ze to Cubarsi placek? Jego wina?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?