tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Twitter, komentarze po porażce Igi.
https://x.com/F_ellipe__/status/1853853408186302878
Zamiast ruchac sie z pania psycholog, moze przydaloby sie wiecej czasu spedzac na korcie a nie w lozku?
@michal26 @Wasacz_
0
@verdant usłyszysz że fart i że w wimbledonie nic nie wygrała
1
Nie wiem jak Iga nie prowadzi w drugim secie. Coco serwis leży, na dramatycznym poziomie, a i tak Iga nie ma jeszcze seta. Pokazuje, że słabiutko z forma. No ale to panie jeszcze może się zmienić.
@adi7adi8 @Wasacz_ @michal26
0
@CLS63AMG to dobra oznaka dla Trumpa akurat. Wsie są jego
0
@michal26 a gdzie mistrzu nie ma podziału. Prawie na całym świecie brakuje środka. Takie kompromisu politycznego, tylko napierdalanka
0
@Ziemny Jakie Argumenty, czytasz cała dyskusje? Pisze mi ze gadał o trawie, ze dostaje żółte kartki, że ostatni sezon słabszy, to sa argumenty? Oceniamy sezony 3 czy ostatni? a argument ze 13* wygraliśmy po 1:0 to argument dla przedszkola. Juventus zaorać bo oni 1:0 wygrali jeszcze wiecej.
4
@BobSwagger Po pierwszym zdaniu nie czytam dalej. Kur. Czytaj co ty bredzisz, wygrali, ale jednak wygrali 1:0. Bez odbioru.
1
@Eto'o9 R10 To sobie w Lidze ryzykujmy, tam strate pkt odrobisz, w LM nie.
0
@Fake69 Torre to ta sama woda co Fermin. Oni w defensywie są słabsi, pressuja też źle.
12
@BobSwagger bo odnosisz się nie do wyników, a jakiś postaw, kartki, pierd. Bo pisanie ze ciągle narzekał na trawę? Ile razy o tym mówił prowadząc zespół w prawie 200 meczach? Bredzisz, wyolbrzymiasz wszystko. Dlatego nie jesteś obiektywny tylko oceniasz pod kwestia emocji. Tak styl ostatniego sezonu był słaby i dlatego mu podziękowano i słusznie. A jak Flicka zespół zacznie gówno grać w 3 sezonie też ocenisz tylko 3 sezon?
15
@Unique nie, to czas pkt w LM. W obecnej formule kazdy mecz jest wazny i nie ma miejsca na strate pkt
11
@BobSwagger Możesz woleć Flicka i milion razy, twoja sprawa. Ale jako ocene Xaviego jesteś kompletnie nie obiektywny patrzac ze wprowadził młodych, zdobył majstra, superpuchar oraz wyciagnal z dołka zespól. Ale wiadomo obecne myślenie ludzi to ocena to co wczoraj.
6
@BobSwagger zdobył Majstra i Superpuchar, wyciągnał zespół z 10 miejsca po Koemanie, Flick na razie nie wygrał nic.
3
@krefi10 I tyo jeszcze szmacianej gazety, która ma 99% fake. A ludzie co? Wierza we wszystkie brednie. Pedriego wiecznie przedłużali, kazdy pamieta, ani razu nie wrócił przed czasem a zawsze kilka tygodni po.
0
@wojopancer po co kolesie z takimi bgt idą grać za friko. Nie kumam.
2
@betonito raczej nie ma takich którzy piszą w czasie teraźniejszym.
1
@Wasacz_ zbrojenie ale ludzi bo sprzętu nikt nie widział
1
@Pnog37 True. Obronił i chwała mu za to. Ale zobacz na jedno podobieństwo, gole Espanyolu i Mbappe. Z ostrego skrzydła lobik zanim oni strzelają identycznie się kładzie.
3
@Pnog37 z Pena swoje racje ma. To bardziej Mbappe zjeb. Niż Pena obronił. Reszta to ściek jak każdy inny od nich. W marcu przejebią to napiszą ze słońce świeciło
0
@BORO_12 jak Wojtek grał to bez dwóch zdań tak. Teraz nie wiem w sumie czemu Pena broni. Dla mnie jak ktoś leci na niego sam na sam to mówię sobie będzie gol.
0
@BORO_12 nie wiem czemu. Przecież my nie wiemy jaka ma formę
0
@BORO_12 może Wojtek nie daje argumentów by grać
9
@DonCarletto czyli tradycyjna
4
@q1 weź się za normalna pracę
0
@Lucyfffer ja prdl jakie źródło. Po co to wklejać?
5
@Arden dobrze ze Vini broni.
3
@Yoshi94 A co Yamal ma 16 lat obecnie?
1
@Yoshi94 to obejrzyj i sam wyciagnij wnioski
16
@Safrani Talentu Leo nie ma, nawet gdyby miał 14 lat. Leo pamietam i to co on wyprawiał to kosmos, grał tez mniej.
34
@Yoshi94 Fermin juz odpowiadał na ta bzdure, on nie wie co to Raków.