0

Twitter, komentarze po porażce Igi.
https://x.com/F_ellipe__/status/1853853408186302878

Zamiast ruchac sie z pania psycholog, moze przydaloby sie wiecej czasu spedzac na korcie a nie w lozku?

@michal26 @Wasacz_

0

@verdant usłyszysz że fart i że w wimbledonie nic nie wygrała

1

Nie wiem jak Iga nie prowadzi w drugim secie. Coco serwis leży, na dramatycznym poziomie, a i tak Iga nie ma jeszcze seta. Pokazuje, że słabiutko z forma. No ale to panie jeszcze może się zmienić.
@adi7adi8 @Wasacz_ @michal26

0

@CLS63AMG to dobra oznaka dla Trumpa akurat. Wsie są jego

0

@michal26 a gdzie mistrzu nie ma podziału. Prawie na całym świecie brakuje środka. Takie kompromisu politycznego, tylko napierdalanka

0

@Ziemny Jakie Argumenty, czytasz cała dyskusje? Pisze mi ze gadał o trawie, ze dostaje żółte kartki, że ostatni sezon słabszy, to sa argumenty? Oceniamy sezony 3 czy ostatni? a argument ze 13* wygraliśmy po 1:0 to argument dla przedszkola. Juventus zaorać bo oni 1:0 wygrali jeszcze wiecej.

4

@BobSwagger Po pierwszym zdaniu nie czytam dalej. Kur. Czytaj co ty bredzisz, wygrali, ale jednak wygrali 1:0. Bez odbioru.

1

@Eto'o9 R10 To sobie w Lidze ryzykujmy, tam strate pkt odrobisz, w LM nie.

0

@Fake69 Torre to ta sama woda co Fermin. Oni w defensywie są słabsi, pressuja też źle.

12

@BobSwagger bo odnosisz się nie do wyników, a jakiś postaw, kartki, pierd. Bo pisanie ze ciągle narzekał na trawę? Ile razy o tym mówił prowadząc zespół w prawie 200 meczach? Bredzisz, wyolbrzymiasz wszystko. Dlatego nie jesteś obiektywny tylko oceniasz pod kwestia emocji. Tak styl ostatniego sezonu był słaby i dlatego mu podziękowano i słusznie. A jak Flicka zespół zacznie gówno grać w 3 sezonie też ocenisz tylko 3 sezon?

15

@Unique nie, to czas pkt w LM. W obecnej formule kazdy mecz jest wazny i nie ma miejsca na strate pkt

11

@BobSwagger Możesz woleć Flicka i milion razy, twoja sprawa. Ale jako ocene Xaviego jesteś kompletnie nie obiektywny patrzac ze wprowadził młodych, zdobył majstra, superpuchar oraz wyciagnal z dołka zespól. Ale wiadomo obecne myślenie ludzi to ocena to co wczoraj.

6

@BobSwagger zdobył Majstra i Superpuchar, wyciągnał zespół z 10 miejsca po Koemanie, Flick na razie nie wygrał nic.

3

@krefi10 I tyo jeszcze szmacianej gazety, która ma 99% fake. A ludzie co? Wierza we wszystkie brednie. Pedriego wiecznie przedłużali, kazdy pamieta, ani razu nie wrócił przed czasem a zawsze kilka tygodni po.

0

@wojopancer po co kolesie z takimi bgt idą grać za friko. Nie kumam.

2

@betonito raczej nie ma takich którzy piszą w czasie teraźniejszym.

1

@Wasacz_ zbrojenie ale ludzi bo sprzętu nikt nie widział

1

@Pnog37 True. Obronił i chwała mu za to. Ale zobacz na jedno podobieństwo, gole Espanyolu i Mbappe. Z ostrego skrzydła lobik zanim oni strzelają identycznie się kładzie.

3

@Pnog37 z Pena swoje racje ma. To bardziej Mbappe zjeb. Niż Pena obronił. Reszta to ściek jak każdy inny od nich. W marcu przejebią to napiszą ze słońce świeciło

0

@BORO_12 jak Wojtek grał to bez dwóch zdań tak. Teraz nie wiem w sumie czemu Pena broni. Dla mnie jak ktoś leci na niego sam na sam to mówię sobie będzie gol.

0

@BORO_12 nie wiem czemu. Przecież my nie wiemy jaka ma formę

0

@BORO_12 może Wojtek nie daje argumentów by grać

9

@DonCarletto czyli tradycyjna

4

@q1 weź się za normalna pracę

0

@Lucyfffer ja prdl jakie źródło. Po co to wklejać?

5

@Arden dobrze ze Vini broni.

3

@Yoshi94 A co Yamal ma 16 lat obecnie?

1

@Yoshi94 to obejrzyj i sam wyciagnij wnioski


16

@Safrani Talentu Leo nie ma, nawet gdyby miał 14 lat. Leo pamietam i to co on wyprawiał to kosmos, grał tez mniej.

34

@Yoshi94 Fermin juz odpowiadał na ta bzdure, on nie wie co to Raków.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?