La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 951 Culés

9

Wybory w USA trwają (zresztą nie od dzisiaj. Tam już od paru tygodni trwa głosowanie. Dzisiaj po prostu "deadline"). Trzeba powiedzieć jasno - to była chyba najbardziej agresywna, bezlitosna i ciekawa kampania w historii. Mieliśmy zamachy na Trumpa, wyzywanie się wzajemne (ad Hitlerum, ad "idiotka", etc.), spoty reklamowe naprawdę mocne. No a ciekawe, bo walka do samego końca, czego ja osobiście się nie spodziewałem po zamachu (tutaj chylę czoła zwłaszcza koledze @Aragorn33 , który przestrzegał mnie przed wyrokowaniem).

Wybory to jedno, ale drugie to to, co będzie jutro. Myślę, że Prezydenta już poznamy za 24h. Jak nie wygra Trump, to będzie gorąco, bo akurat on mocno naciskał, żeby naprawić system wyborczy (patologiczny swoją drogą). Red Necki się rzucą na Capitol znowu, co pokaże zresztą jak wielki jest podział w USA.
No, a jak nie wygra Kamala, to będzie jedno wielkie wyrokowanie, że świat się skończył.

Ciekawa ta noc będzie.

@Peciak @Kgorecki2500 @tomek8756 @mekston @JimMorrisonFCB @siuuu

0

@michal26 a gdzie mistrzu nie ma podziału. Prawie na całym świecie brakuje środka. Takie kompromisu politycznego, tylko napierdalanka

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?