La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1996 Culés

1

chciałbym drugiej debaty Petru Mentzen, bo nie ma co się oszukiwać, wcześniej rysiek rozjechał sławka


konto usunięte

0

@draxidox Rysiek to nic w porównaniu ze Sławomirem Mentzenem. Ten zawodnik wagi ciężkiej masakrował doktora ekonomii z Torunia, ku chwale mistrza.

6

@draxidox I nic się w tym temacie nie zmieni. Sławka gadka to zwykle prdl populistyczne bez pokrycia i sensu.

1

@draxidox nie sądzę żeby Mentzen się tak podłożył żeby wyjść na taką debatę. Petru politykiem jest śmiesznym ale wiedzę ma nieporównywalną ze Sławkiem.
Ale sytuacja jest słaba bo nie wyjdzie na debatę to można powiedzieć że się boi powtórki

0

@Bykunn No chyba, że przyjdzie z tatą. Doktorat tata dał, firmę tata dał, to może i Ryśka tata opierniczy, że jego małego, okrągłego banana śmiał rozwalcować na oczach kolegów.

0

@Bykunn co wynika z tej wiedzy? Całkowicie nic :)

0

@wyrek Z wiedzy wynika to, że nie prawi populistycznych hasełek tylko proponuje realne rozwiązania ekonomiczne. Wigilia wolna? Ok ale 6mld zł gospodarka będzie w plecy. Rysiek to mówi wprost dlatego politykiem jest nędznym. Sławuś wiedzy nie ma więc pierniczy kocopoły żeby się przypodobać dzieciarni

Komentarz usunięty przez użytkownika

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?