0

@dominox1998 ta karny w ostatnim meczu na 1-1 to patologia. Nawet kur. Varu ch. nie odpalili.

1

@Ojciec5tkidzieci Oj świetnie Kounde tam zagrał i Cubarsi go asekurował.

1

A myślę sobie wejdę na stronę konkurencji, nudzi mi się w niedziele. Komentarz pod artykułem o wprdl mnie zabił :)
"Po tym meczu Mbappe zamiast wymienić się koszulką powinien pójść do sędziego liniowego, wziąć chorągiewkę i wsadzić ją sobie w dupę."

0

@JordiAlbion Musieliby wygrać LM, bez tego bez szans

0

Ja rozumiem, że są kibicem największego rywala, ale ten dzieciak im ME wywalczył z kolegami, a szacunku brak.


1

@MichuZ44 sprzedawała go La Bamba, nie mogłem uwierzyć w komentarze po kolejnej jego kontuzji

0

@cules100pro bez dwóch zdań out.

1

@Lola120 Nie lubie Anglika bo często pokazywał brak respektu, ale mówienie ze on jest przereklamowany? Słabe i szczeniackie

1

@masa11 Laporte przekonał cały zarząd i Deco do zmiany trenera. Nie pamiętasz widzę sytuacji gdy podziękowano Xaviemu.

0

@arasz1819 Tez cisnę sobie 2 połowę :D

0

@arasz1819 Wróżka Stanowski wczoraj powiedział, że Mbappe będzie wielki, wrzuci setki bramek, musza wszyscy być cierpliwi bo Suarez tez miał słabe wejście. :) Patrząc na jego wróżby to będzie odwrotnie zapewne.

9

@Fizzy Womack z przyzwyczajenia myślą ze nawet gdy ze spalonego strzela to się im zaliczy

2

@Cwaniak4 I dobrze, powinien zdecydować się i do nas dołączyć za rok. Mamy 3 napastników i słaba ławkę

0

@Murazor Barca musi coś w Europie wygrać wtedy kasa rośnie
No taki jest świat

1

@Derean sędzia zero reakcji. Do Gaviego od razu poleciał z żółta kartka

0

@Cvzx Nie w La liga gol czy jakoś tak to się nazywa, cały czas rozmawiają o meczu

0

Ale w Eleven jada po RM :) Miło

0

Lewy to przykład pracusia. No przecież jego Hiszpański to jakby tam z 10 lat juz był.

6

@KrychaFCB FDJ wiele razy pokazywał, ze ma świetne umiejętności. U niego problemem jest stabilność formy.

1

@Romario87 tam chyba nasza ławka poleciała z epitetami do ławki RM.

0

@Kazragore jezu naprawdę?

0

@wodztek97 no jest kibicem RM, ale trzeba mu przyznać że odpowiedzi ma dobre z szacunkiem. Żewłakow, odwrotnie.

4

@Roobo pisałem, że dobrze wyglądał z BM jak wszedł, no ale wiadomo trzeba go wyzywać. Uważam że on zastąpi Fermina.

33

Brawo oni.


0

Żewłakow jaki kwik, nie no to juz Laboga ma jaja i bardzo chwali barce, krytykuje RM. A ten co by było gdyby cały czas.

4

Sprdl wam nastroje. Tusk za Barca


6

O jakie smutne mordy w studiu :D :DDDD
Polak 2 bramki, a dziennikarze we łzach.

2

Co robi wiara w wygrana. Mega psychicznie mocni są. Głodni wszystkiego, kontuzji jak nie będzie to może być wielki sezon

6

Dawać studio C+, pokażcie mordy tych Madryckich kibiców. Żałoba

1

@Murazor nie, statystyki pokazują ze Lewy jest od nich lepszy. Suarez tak w Barcie, a gdzie reprezentacja gdzie LM? Zobacz zLewy wszędzie ma staty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?