tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@dominox1998 ta karny w ostatnim meczu na 1-1 to patologia. Nawet kur. Varu ch. nie odpalili.
1
@Ojciec5tkidzieci Oj świetnie Kounde tam zagrał i Cubarsi go asekurował.
1
A myślę sobie wejdę na stronę konkurencji, nudzi mi się w niedziele. Komentarz pod artykułem o wprdl mnie zabił :)
"Po tym meczu Mbappe zamiast wymienić się koszulką powinien pójść do sędziego liniowego, wziąć chorągiewkę i wsadzić ją sobie w dupę."
0
@JordiAlbion Musieliby wygrać LM, bez tego bez szans
0
Ja rozumiem, że są kibicem największego rywala, ale ten dzieciak im ME wywalczył z kolegami, a szacunku brak.
1
@MichuZ44 sprzedawała go La Bamba, nie mogłem uwierzyć w komentarze po kolejnej jego kontuzji
0
@cules100pro bez dwóch zdań out.
1
@Lola120 Nie lubie Anglika bo często pokazywał brak respektu, ale mówienie ze on jest przereklamowany? Słabe i szczeniackie
1
@masa11 Laporte przekonał cały zarząd i Deco do zmiany trenera. Nie pamiętasz widzę sytuacji gdy podziękowano Xaviemu.
0
@arasz1819 Tez cisnę sobie 2 połowę :D
0
@arasz1819 Wróżka Stanowski wczoraj powiedział, że Mbappe będzie wielki, wrzuci setki bramek, musza wszyscy być cierpliwi bo Suarez tez miał słabe wejście. :) Patrząc na jego wróżby to będzie odwrotnie zapewne.
9
@Fizzy Womack z przyzwyczajenia myślą ze nawet gdy ze spalonego strzela to się im zaliczy
2
@Cwaniak4 I dobrze, powinien zdecydować się i do nas dołączyć za rok. Mamy 3 napastników i słaba ławkę
0
@Murazor Barca musi coś w Europie wygrać wtedy kasa rośnie
No taki jest świat
1
@Derean sędzia zero reakcji. Do Gaviego od razu poleciał z żółta kartka
0
@Cvzx Nie w La liga gol czy jakoś tak to się nazywa, cały czas rozmawiają o meczu
0
Ale w Eleven jada po RM :) Miło
0
Lewy to przykład pracusia. No przecież jego Hiszpański to jakby tam z 10 lat juz był.
6
@KrychaFCB FDJ wiele razy pokazywał, ze ma świetne umiejętności. U niego problemem jest stabilność formy.
1
@Romario87 tam chyba nasza ławka poleciała z epitetami do ławki RM.
0
@Kazragore jezu naprawdę?
0
@wodztek97 no jest kibicem RM, ale trzeba mu przyznać że odpowiedzi ma dobre z szacunkiem. Żewłakow, odwrotnie.
4
@Roobo pisałem, że dobrze wyglądał z BM jak wszedł, no ale wiadomo trzeba go wyzywać. Uważam że on zastąpi Fermina.
33
Brawo oni.
0
Żewłakow jaki kwik, nie no to juz Laboga ma jaja i bardzo chwali barce, krytykuje RM. A ten co by było gdyby cały czas.
4
Sprdl wam nastroje. Tusk za Barca
6
O jakie smutne mordy w studiu :D :DDDD
Polak 2 bramki, a dziennikarze we łzach.
2
Co robi wiara w wygrana. Mega psychicznie mocni są. Głodni wszystkiego, kontuzji jak nie będzie to może być wielki sezon
6
Dawać studio C+, pokażcie mordy tych Madryckich kibiców. Żałoba
1
@Murazor nie, statystyki pokazują ze Lewy jest od nich lepszy. Suarez tak w Barcie, a gdzie reprezentacja gdzie LM? Zobacz zLewy wszędzie ma staty.