tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Pena jaka interwencja. Ja prdl
0
Ale Halaand bramę strzelił. Ibra v2. Obejrzyjcie później sobie.
0
@Cvzx tu chodziło bardziej o kontuzje niż umiejętności
0
@Antimadridista~ no coś co nie było możliwe nawet za najlepszych czasów Barcy. Kosmos
1
@Matheu12 jo długo już formy brak
0
@visca_josef genialny jest chłopak
0
@ViscaelBarca2007 w pierwszym był bardzo szybki na tym bazowal. Obecnie nie bazuje już również na tym. Obowiązkowe miejsce do zmiany w kadrze
1
@ViscaelBarca2007 od roku tak ma. To semedo v2.
0
@Cvzx musimy odzycjac piłkę, a Pedri w tym jest świetny. Cassado również.
2
Mega wynik. Potrzebne wzmocnienie do pressingu a i na pewno nie obrona Częstochowy bo nas dojadą. Ale Flick nie jest z tych co bronią wynik. Ale przydałby się w formie Fdj, Gavi, Olmo. Chociaż 2
0
Jak piłkarz w formie to wszystko wychodzi. Mega forma Rafy
0
@Stinger_ padną w końcu. Teraz nie mają nic do stracenia.
1
@esem91 właśnie dobrze by było trzymać dobry wynik dla nas jak najdłużej i z ławki Olmo
0
@partymaker o maruda
0
@partymaker raczej ty. Bo dla ciebie każda inna opinia to marudzenie. Bez odbioru, blokada taki przycisk jest i życie jest łatwiejsze. Polecam
Podsumujmy moje marudzenie:
- Pisałem że Olmo kontuzja, zjechaliście jak psa jak to marudzę jak to krewka z nosa.
- pisałem o osasune że nam wprdl, przed meczem za duża ilość kontuzji, skończyło się jak skończyło.
- pisałem że z Monaco powinniśmy zdjąć napastnika a nie grać bez pomocników.
Tak marudzę. A od roku pisze o Balde jak poziomem to nie ten klub.
0
@kamiVeB zostawiłbym Rafę jak ostatnio a na skrzydło Pau.
0
@Kondziubarca no niestety coś w tym jest.
0
Ten Fermin, pomarudzić trzeba, jakoś ja fanem jego nie jestem ze względu na defensywe.
0
@Rewolucja123 bez niespodzianek. Pena bramka, pytanie kto za Ansu. Ja bym chyba wolał zostawić Rafę w środku, duzi biega i pressuje, a na skrzydło Pau
0
Pena od pierwszej, dziennikarze krzyczą.
6
Takie dezavi z psg
1
@Peciak cieszy fakt, że co raz więcej ludzi wyrasta z Konfy.
4
@okiemtypera_lucaxx95 ja to z Interem Miami sobie kupiłem finał KMŚ
1
@reloaded A co ma być jest w kadrze.
5
Musimy być dobrej myśli :)
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1849011279622451468
6
Sa powołania. FDJ w kadrze.
2
@RoberDzik zdecydowanie ograć BM. Pokazanie sie w Europie to obowiązek Barcelony po bardzo słabych 8 latach. Porazke z RM to sie zapomni po 4 dniach i walka w LL na spokojnie leci dalej.
1
@_RL9 To pewnie Ferran strzelał.
0
Ja wiem, ze nie wolno życzyć źle, bo sami możemy dziś kogoś stracić, ale osłabienie byłoby spore dla RM
1
@Pedri16Future nie licz tu na obiektywizm. Jak pokazujesz fakty to zawsze jesteś pesymista nie wierzący w swój zespół.