12

Pena jaka interwencja. Ja prdl

0

Ale Halaand bramę strzelił. Ibra v2. Obejrzyjcie później sobie.

0

@Cvzx tu chodziło bardziej o kontuzje niż umiejętności

0

@Antimadridista~ no coś co nie było możliwe nawet za najlepszych czasów Barcy. Kosmos

1

@Matheu12 jo długo już formy brak

0

@visca_josef genialny jest chłopak

0

@ViscaelBarca2007 w pierwszym był bardzo szybki na tym bazowal. Obecnie nie bazuje już również na tym. Obowiązkowe miejsce do zmiany w kadrze

1

@ViscaelBarca2007 od roku tak ma. To semedo v2.

0

@Cvzx musimy odzycjac piłkę, a Pedri w tym jest świetny. Cassado również.

2

Mega wynik. Potrzebne wzmocnienie do pressingu a i na pewno nie obrona Częstochowy bo nas dojadą. Ale Flick nie jest z tych co bronią wynik. Ale przydałby się w formie Fdj, Gavi, Olmo. Chociaż 2

0

Jak piłkarz w formie to wszystko wychodzi. Mega forma Rafy

0

@Stinger_ padną w końcu. Teraz nie mają nic do stracenia.

1

@esem91 właśnie dobrze by było trzymać dobry wynik dla nas jak najdłużej i z ławki Olmo

0

@partymaker o maruda

0

@partymaker raczej ty. Bo dla ciebie każda inna opinia to marudzenie. Bez odbioru, blokada taki przycisk jest i życie jest łatwiejsze. Polecam
Podsumujmy moje marudzenie:
- Pisałem że Olmo kontuzja, zjechaliście jak psa jak to marudzę jak to krewka z nosa.
- pisałem o osasune że nam wprdl, przed meczem za duża ilość kontuzji, skończyło się jak skończyło.
- pisałem że z Monaco powinniśmy zdjąć napastnika a nie grać bez pomocników.

Tak marudzę. A od roku pisze o Balde jak poziomem to nie ten klub.

0

@kamiVeB zostawiłbym Rafę jak ostatnio a na skrzydło Pau.

0

@Kondziubarca no niestety coś w tym jest.

0

Ten Fermin, pomarudzić trzeba, jakoś ja fanem jego nie jestem ze względu na defensywe.

0

@Rewolucja123 bez niespodzianek. Pena bramka, pytanie kto za Ansu. Ja bym chyba wolał zostawić Rafę w środku, duzi biega i pressuje, a na skrzydło Pau

0

Pena od pierwszej, dziennikarze krzyczą.

6

Takie dezavi z psg


1

@Peciak cieszy fakt, że co raz więcej ludzi wyrasta z Konfy.

4

@okiemtypera_lucaxx95 ja to z Interem Miami sobie kupiłem finał KMŚ

1

@reloaded A co ma być jest w kadrze.

5

6

Sa powołania. FDJ w kadrze.


2

@RoberDzik zdecydowanie ograć BM. Pokazanie sie w Europie to obowiązek Barcelony po bardzo słabych 8 latach. Porazke z RM to sie zapomni po 4 dniach i walka w LL na spokojnie leci dalej.

1

@_RL9 To pewnie Ferran strzelał.

0



Ja wiem, ze nie wolno życzyć źle, bo sami możemy dziś kogoś stracić, ale osłabienie byłoby spore dla RM

1

@Pedri16Future nie licz tu na obiektywizm. Jak pokazujesz fakty to zawsze jesteś pesymista nie wierzący w swój zespół.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?