La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1286 Culés

1

Ilość głosujących tylko pokazuje, że klub powinien dawno zmienić swój statut jak w przypadku Bayernu i sprzed 49% udziałów firmie. Ci socios to kpina i wiadomo to od dawn. Przy tak małej liczbie biorących udział to taki Laporta może sobie kupować głosy nawet

1

@Ziemny i to przeswiadczenie, ze wie sie lepiej mieszkajac na 2 koncu kontynentu, czytajac 1 strone internetowa od ludzi, ktorzy sa na miejscu i placa np skladki :D

0

@Ziemny no powinni zmienić głosowanie i brać pod uwagę la ramble gdzie przesiadują ludzie którzy nie mają nic innego do roboty tylko wylewać żale bo ktoś gra zamiast kogoś innego

0

@Szklaner przecież spotkanie było online. Równie dobrze tam mogło być 400 socios z Azji

1

@Katalończyk 99 nic takiego nie powiedziałem, jednak jeżeli o klubie decyduje promil ludzi mających do tego prawo, to coś tu jest nie tak. Tylko idiota tego nie dostrzega :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?