- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1048 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1048 Culés
2
Człowiek czekał dwa tygodnie na flickitake. Ciekawe jak przejdziemy przez ten październik. Sevilla to Sevilla, mimo, że bez formy to nie można lekceważyć, a później dwa decydujące starcia. One faktycznie pokażą gdzie jest drużyna. Wiadomo, że el clasico jest ultra ważne ale z perspektywy takiej, że przegraliśmy mecz z Monako to trzeba ten mecz z Bayernem po prostu wygrać i chyba właśnie ten mecz jest ważniejszy. W lidze hiszpańskiej zostało jeszcze mnóstwo kolejek i mecz rewanżowy z białymi, więc będzie czas się odegrać.
0
@Ziemny my i wygrana z Bayernem, remis będzie dobry. Zawsze mieliśmy z Bm ciężary i prawie same porażki. Nasz najlepszy zespół w historii w ciężarach ale pokonał Bm. Nasz problem to bardzo otwarta piłka jak z nimi gramy i to wręcz ulubiony styl dla Bm.
3
@tbas W jakich ciężarach? jak wygraliśmy ten mecz 4-0. Bayern jest dla nas trudnym przeciwnikiem, ale takie podejście "my i wygrana" pokazuje kolejny raz, że Ty nie wierzysz w ogóle w drużynę, której podobno kibicujesz.
1
@MesQueUnClub_87 zgadzam się, wiadomo, że Bayern nigdy nam nie leżał, ale to nie jest ta sama drużyna co przy 8:2 tak samo jak Barca nie jest już ta sama drużyna, chociażby ten mecz w LM w Monachium co nas przekręcili na 2 karne. Dominowaliśmy ich i mogliśmy to wygrać, gdyby nie sędzia tłuk. Nie twierdzę, że jesteśmy faworytami ale ja wierzę w tę drużynę i nie będę zaskoczony jak to wygramy
0
@MesQueUnClub_87 tu nie chodzi o wiarę w klub, a suche statystyki między tymi klubami i naszemu euro wpierdolowi od 8 lat. Mecz z Monako pokazał, że po za LL to słabo u nas. Wierzę w projekt, ale on się zaczął, mamy wąska kadrę i braki na kilku pozycjach. Ale nawet nie wiesz jak bardzo bym chciał pozytywnie się zaskoczyć i remis byłby spoko. PS. Gdyby Flick grał taktyka pod rywala bardziej bym wierzył ale Flick to raczej trener co gra zawsze ofensywnie, a wtedy może być ciężko.