- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1364 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
134
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
macio_944
14
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1364 Culés
1
Probierz nie jest trenerem na ta reprezentacje. Potrzebny jest ktoś kto potrafi ustawić zespół. Chorwacja, słaba Chorwacja jechała z nami jak chciała, tu to samo, ze Szkocja byliśmy słabsi ale wygraliśmy cudem. Ale to jak my taktycznie źle wyglądamy. Amatorszczyzna
0
@tbas Cezary Kulesza czy Coolesha, nie zatrudni nie wiadomo kogo.Z taką federacją, nikt poważny tutaj nie będzie chciał przyjść.
1
@tbas Moim zdaniem jesteśmy ustawieni dobrze, w tym meczu pierwsze minuty to pokazały, do tego mamy okazje w ofensywie wię to nie jest problem.
Problemem jest zupełny brak agreaji u piłkarzy, nie da się bezkontaktowo grać. Jak taki Leao przebiega pół boiska i nikt nawet tam nogi nie włoży no to co ma trener zrobić
1
@don'T.R.I.P.e To tez, ale nie zgodzę się z dobrym ustawieniem, maja za dużo miejsca
0
@tbas Inaczej. Ustawienie było złe ale moim zdaniem które może nie być zgodne z rzeczywistością bo nie mam wglądu wewnątrz kadry - nie wynikało ono ze złych instrukcji selekcjonera tylko z ułomności naszych piłkarzy.
Nasi po prostu nie pracowali na boisku a to było potrzebne.
Gdy masz tak mega technicznych piłkarzy jak Portugalia to musisz być jak pies, cały czas podgryzać, nie dawać im więcej niż sekundy na przyjęcie i podanie.
Zawodnik Portugalski robi ruch = ktoś robi identyczny ruch ramie w ramie, jak np. Araujo z Viniciusem.
Portugalczyk przyjmuje piłke = ktoś już siedzi na plecach, wykopuje piłke albo chociaż skrobie po tych achillesach.
Tam trzeba było ich zabiegać, nie pozwolić na trening regeneracyjny, to był mecz o stawke to niech troche poczują nieprzyjemności.
Tymczasem my przez cały mecz kryliśmy z 2 lub 3 metrowym odstępem, portugalczycy mogli zrobić dosłownie wszystko co im się zamarzyło. Nie mam pojęcia o profesjonalnej piłce ale nawet ja byłem wstanie przewidzieć gdzie zaraz pójdzie piła albo kto zaraz wybiegnie na wolną pozycje bo takie zostawialiśmy dziury.
Każdy masz ruch był spóźniony, zero przewidywania.
Nawet ta bramka Lelało to był pokaz braku zaangażowania.
Najpierw chyba ten młody robi wślizg na skasowanie - decyzja dobra ale Leało to omija, potem jest następny obrońca który ma zamiast położyć gościa za koszulke to po prostu odpuszcza jakby już miał żółtą na koncie, potem następny jest wyprzedzony bo on nadal truchtał mimo że od 10 sekund widział że zaraz nadjedzie TGV i finalnie byli jeszcze chyba Walukiewicz i Dawidowicz na granicy pola karnego i oboje zrobili identyczną interwencje obok siebie - ani nie wyszli (może bali się zrobić karnego) ani nie zamkneli przestrzeni do strzału.
To są takie fundamentalne braki w rzemiośle piłkarskim że tego selekcjoner nie ma szans wypracować. Oni albo to umieją albo nie.